מסך LG 34UM60-P מ ebay - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך LG 34UM60-P מ ebay

davidgs1

Recommended Posts

שלום
רציתי לשפר את חווית המשתמש של הבן שלי  עם מסך UW, לכבוד היום הולדת, יש לו הרבה שעות משחק בשבוע , אבל גם שימושים רגילים ללימודים 
 כרטיס  המסך שלו 1050TI,
אני יודע שזה מסך UW  בסיסי  והרזולציה 2560*1080 , אולם הוא זול מאד 240$ ועוד כ 150$ שילוח ומיסים 

האם כרטיס המסך מספיק חזק?  באיזה רזולוציה הוא יוכל לשחק משחקים כמו PUBG 

איך יהיה השימוש היום יומי עם מסך UW , מבחינת חדות טקסט  וצפיה באופיס וגלישה באינטרנט , עם DPI נמוך יחסית

האם יותר כדאי בתנאים אלו מסך 29 דוגמת  , 29UM59A 
או שפשוט לקנות מסך 27 טוב...
תודה לעונים
דוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית באיביי 390$ כולל מיסים ומשלוח?

ה-29UM59A שים לב ל-A.

מדובר במסך יותר בסיסי ללא ותדר הריענון שלו הוא 60 הרץ.

ה-UM59-P וגם UM60-P כוללים ותדר הריענון שלהם הוא 75 הרץ, ה-60 היא סדרה יותר חדשה ולהבנתי היא כמו ה-34UM69B-P רק שהמעמד שלה פחות דוקרת עיניים ?.

אני בעצמי מתלבט אם לרכוש את המסך בגודל 29 או 34 אינטש.

לדעתי, מקריאת ביקורות, המסך פשוט מפנק ואם הוא לא על ששם לב לכל פיפס קטן אז המסך מעולה בשבילו, מה גם שדווקא זה שהוא לא קעור יותר יועיל לו גם מבחינת לימודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי האישית 34 אינץ זה גדול מדיי אם יושבים ממש מול המסך, בטח אם זה UW. אני חושב ש-29 אינץ עדיף למקרה כזה. השאלה האם הוא יושב מול המסך או רחוק ממנו.

לשאלתך לגבי הכרטיס מסך, הוא יריץ PUBG אבל על הגדרות נמוכות יחסית.

לגבי ה"DPI", אני משער שהתכוונת ל-PPI, והוא לא נמוך כלכך, הוא בסדר גמור. המסך הוא אמנם FHD אבל הרזולוציה היא כמעט QHD.

אין סיבה שלא יסתדר עם קריאת טקטס וכו'. סה"כ מדובר בפאנל עם רזולוציה לא רעה בכלל ביחס לגודל.

לגבי הגודל, זה ממש תלוי מה אתה (או הילד) מעדיף.

תזהר מאיביי, יש לא מעט זיופים שם. הייתי מזמין דרך אמזון או .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבה שנייה אני גם חושב ש-29 יותר יתאים במידה ויושבים מול המסך (ככה זה בדר"כ).

מה גם שב-29 הפיקסלים יותר קטנים והאיכות טובה יותר עבור מי שיושב מול המסך בהשוואה ל-34.

בכלל 29 לדעתי... מספיק גדול.. הוא שווה ערך בגובה ל-24 אינטש ביחס 16:9 .

לגבי PUBG ה-1050TI חלש מה-970 המומלץ עבור הגדרות גבוהות אך ייתכן ו-OC קטן בתוכנה יעשו את ההבדל ותוכל להריץ על הגדרות בינוניות.

אני אגב החלטתי על 29, ההתלבטות שלי כרגע היא האם יש הבדל ממשי בפאנל בין ה-29UM59P לבין ה-29UM60P?

את הראשון אני יכול לקנות בארץ ב-1200 ש"ח את השני רק מחו"ל ב-1600 ש"ח כולל מיסים ומשלוח.

להבנתי ההפרש מתבטא בתוספת כניסת DP ובכך שניתן כביכול להריץ ב-75HZ ללא הפעלת דרך ה-DP .

(למרות שברשת מדווחים על הצלחה בהרצת 75HZ דרך HDMI ואפילו ב-OC ל-80HZ עם כרטיס של נווידיה ובהפעלת שפותח בעצם גם את ה-75HZ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...