מחפש Router / ModemRouter לתשתית בזק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש Router / ModemRouter לתשתית בזק

Kzer-Za

Recommended Posts

שלום,

לפני שנתיים עברתי לרשת ולחיבור ה-DSL שלהם (משיקולי תשתית קיימת בדירה)

כיום אני עובד עם המודם ראוטר שלהם (VTECH) מחובר ב-Bridge עם Dlink DIR-655.

היות והמיקום של הראוטר הוא בקצה אחד של הבית יש לי Dlink זהה נוסף שמחובר חוטית ומשמש כ-Access Point בחצי השני של הבית ומפיץ את אותה WIFI לקבלת כיסוי מלא.

כל הצרכנים המשמעותיים מחוברים חוטית (6 צרכנים חוטיים) וכ-5 צרכנים קלילים יותר מחוברים בWIFI שברחבי הבית.

אני רוצה לעדכן את ה-setup הזה מ-2 סיבות:

1. המודם של מידי פעם מתנתק לי ורק ניתוק מהחשמל משחזק את החיבור (לפעמים הוא גם מאבד את ההגדרות שלו אך זה פחות תדיר), כמו כן בקרוב עליי להתחיל לשלם עליו דמי חכירה.

2. הראוטר הותיק שלי מתחיל לזייף כבר ונראה שהוא לא תמיד עומד בעומס + קיימת תקלה בחיבור המתח שלו.

סיבה נוספת, שתמיד רלוונטית, בא לי להתחדש - בכל זאת הייתה התקדמות ב-10 שנים האחרונות.

ולעניין:

אני מחפש המלצה למודם ראוטר או מודם + ראוטר שיתאימו לרשת .

אני מחפש מוצר ברמה גבוהה, הן מבחינת כיסוי ועצמת הרשת האלחוטית והן מבחינת היכולת לשרת צרכנים רבים במקביל. חשובה לי חווית השימוש ונוחות הממשק, אבטחה טובה, רשת אורחים, ותמיכה ב-IPsec .

מבחינת מכשיר משולב, ראיתי את ASUS DSL-AC88U שעושה רושם טוב, אבל לא הצלחתי למצוא אותו לרכישה בצורה נוחה למטרת עלייה לארץ.

היות ובבזק עובדים עם שיטת הוקטורינג (G.Vector - G.993.5) במקומות מסויימים עליי לבחור מוצר שתומך בכך ומומלץ גם בטכנולוגיות עתידיות כמו G.Fast.

ומכאן עולה השאלה, האם עדיף כבר לקנות ראוטר ומודם בנפרד ואם כן, האם למישהו יש המלצה למוצר מתאים? (עדיפות למשהו שזמין בארה"ב)

תקציב פנוי: 1000 ש"ח

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי Cheif, תודה על הלינק - קיוויתי להתייחסותך :)

האם מכך עליי להבין שאתה דווקא ממליץ על מכשיר משולב?

כמו כן, האתר שלך והדף ששלחת אינם זרים לי.

הבעיה היא שרוב "המומלצים" מוכוונים לשימוש בסיסי יותר ואינם תומכים ב-Dual AC ובתקני WIFI מתקדמים.

אני לא צריך שהמוצר יהיה זמין בארץ, החשיבות היא יותר זמינות בארה"ב.

האם בהתייחס לדרישות שציינתי לעיל יש לך המלצה ממוקדת יותר?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ברשימה גם משולבים מתקדמים מהסוג שאתה מציין - למשל ה-VR600.  אם אתה מחפש מודם בנפרד - תרכוש את הדגם הזול ביותר ברשימה (נראה לי שזה יהיה ה-9970 של TP-LINK או ה-225 של D-LINK) ותרכוש נתב עצמאי שמתאים לך.  רשימה נתבים עצמאית יש כאן - http://www.netcheif.com/Articles/L2TPRouters/L2TPRouters.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CHIEF, האם הנתבים שציינת, 9970 ו-225 יהיו מספיק טובים כמודם\ראוטר משולב עבור המשתמש הממוצע?

מה לגבי נתבים זולים יותר כמו ה-8960N של TP-LINK:

https://ksp.co.il/index.php?uin=39449&select=

האם הוא יהיה מספיק טוב כמודם\ראוטר במסגרת "השוק הסיטונאי"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל - את ה-8960 תוריד מהפרק כי הוא לא תומך ב-VDSL - כלומר לא תוכל להשתמש בו במהירות 40M או 100M - חבל על הכסף.

את ה-9970 וה-225 הייתי ממליץ רק למי שזקוק לנתב פשוט עם יכולת אלחוטית בסיסית וחיבורי 100M.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...