הקרב הבא: אמאזון תנסה להמציא מתחרה ל-YouTube - אינטרנט של הדברים - IoT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקרב הבא: אמאזון תנסה להמציא מתחרה ל-YouTube

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ציטוט של yw1971

נקוה רק שה'פריים וידאו' יגיע לארצינו במהרה. כבר קיים ב-150 ארצות אחרות.

כרגע החסר הבולט ביוטיוב, הוא היעדר היכולת להגיב בעמוד הבית של משתמש, או לצ'וטט איתו. ניתן להגיב או לנהל צ'אט רק דרך טוקבקים לוידאו שהועלה, וזה לא דבר קל (כמו שניתן לנחש), כי מורא הטרולים כבד על כולם... 
מהבחינה הזו, ההפרדה מ'הנגאאוטס' מצערת, כי היתה יכולה להועיל אילו נעשתה נכון

לכן יהיה יתרון משמעותי לאתר מתחרה, אם הוא יפיק את הלקחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

זה החוסר הבולט????

הבעיה ביוטיוב זה כל הקטע של המונטיזציה, שהם הורסים ליוטיוברים גדולים את המונטיזציה בגלל שהם "לא ידידותיים למפרסמים" בעוד שהם בעצמם מקדמים ווידאוים שהם רוצים אפילו שלפעמים הווידואים שהם עצמם מקדמים הם לא "ידידותיים למפרסם".

כן, אז מאוד כדאי שתהיה תחרות כי כרגע יכולה לעשות מה שעולה בראש שלה ביוטיוב ואף אחד לא יעזוב אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sargon

זה החוסר הבולט????

הבעיה ביוטיוב זה כל הקטע של המונטיזציה, שהם הורסים ליוטיוברים גדולים את המונטיזציה בגלל שהם "לא ידידותיים למפרסמים" בעוד שהם בעצמם מקדמים ווידאוים שהם רוצים אפילו שלפעמים הווידואים שהם עצמם מקדמים הם לא "ידידותיים למפרסם".

כן, אז מאוד כדאי שתהיה תחרות כי כרגע גוגל יכולה לעשות מה שעולה בראש שלה ביוטיוב ואף אחד לא יעזוב אותה.

כצרכן אני לא 'יוטיובר גדול'; מה שחשוב לי שלא יעיפו דברים טובים בגלל זכויות יוצרים (ולפחות חצי מהתוכן שם לקוח ממקורות עם זכויות יוצרים), וכן שלא יעיפו דברים אם אין תלונות (סרטים מלאים למשל וסדרות). סיכוי נמוך שמצב כזה יהיה אצל המתחרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sargon

בשביל סרטים מלאים יש לך KODI. ממתי בכלל יוטיוב מרשה לשים סרטים מלאים??? יש ליוטיוב מערכת אוטומטית לזיהוי שירים ו(אוליי) גם סרטים?

בדוק. חפש ביוטיוב את הצירוף 'הסרט המלא'. 50 מתורגמים לפחות. באשר לסדרות (ישנות בעיקר) - חפש את שמן וסביר שתמצא. 

לכן אני אומר - אם לא מתלוננים, לא מסירים. זו הדרך היחידה שניתן להסביר את הכמות הגדולה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sargon

הם יכולים לזהות סרטים באמצעות אלגוריתמים. אוליי בגלל זה אתה רואה שחלק מהסירטונים הם רק בשני שליש מהמסך שיהיה קשה לזהות?

מוכרת לי השיטה שהזכרת, אבל לא בסרטים שהזכרתי (בחיפוש 'סרט מלא'). מלאים במובן מלאים. 16:9.  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אם באישזהוא מקום הם בכוונה לא מורידים את הסרטים האלה כי הם יודעים שזה מושך אנשים לפלטפורמה, ומתרצים את זה בתור... "קשה מדי טכנולוגית".

לא ידעתי בכלל שיש מלאים זה מוזר... בדרך כלל אפילו קטעים קצרים עם פס קול יכולים להיות מורדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...