אילו ספקי אינטרנט נותנים כתובת IP חיצונית? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אילו ספקי אינטרנט נותנים כתובת IP חיצונית?

QttP

Recommended Posts

עקב זה שCCC מפסיקים לעבוד עם תשתית HOT, אני חייב להמיר את אחד המנויים לספק אחר, כי אין אפשרות/רצון להגדיר שם תשתית .

חשוב לי שתהיה כתובת IP חיצונית נורמלית, כלומר לא double-NAT. לא זקוק לIP קבוע (יש DNS דינמי) ומעדיף לא לשלם על זה.

בCCC בחבילה ה"עסקית" מקבלים IP חיצוני, וזה מה שהיה לי עד עכשיו. נכון להיום, מי מהספקים נותן כתובות חיצוניות? בעבר ידוע לי ש012 ו014 - כן, HOTNET לא (למרות ששמעתי שזה השתנה), ולגבי האחרים אין לי מושג.

אשמח לעזרה ממישהו שיודע מה המצב העדכני, לפני שאתחיל סבב טלפוני לסגור חבילה בשבוע הבא (סביר להניח שנציגי המכירות לא ממש יהיו בקיאים בעניין זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה!

אתה עם חיבור ללא חייגן בHOT עם HOTNET או שכרגע גם חיבור L2TP עם חייגן מקבל IP אמיתי?

ואיך מגדירים חיבור ללא חייגן כשמתחברים לHOTNET דרך האתר שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם חיבור ללא חייגן בHOT עם HOTNET

לא מכיר את זה שאפשר להתחבר דרך האתר לספק כלשהו ללא חייגן.

תמיד הייתי צריך לדבר עם הספק בכדי להתחבר ואז עם התשתית בכדי שיחברו אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות. אכן, כרגע נראה שHOTNET כברירת מחדל עובדים ללא חייגן ונותנים כתובות IP אמיתיות. התחברתי אליהם באתר ובלי לדבר עם אף אחד, שיניתי בנתב מL2TP של CCC לDynamic IP והכל מיד התחיל לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

אוקיי, ולאחרונה פתאום שמתי לב שגם בDynamic IP בHOTNET דרך HOT התחלתי לקבל IP פנימי - *.*.100.95. ממש נהדר. ¬¬

אנסה איכשהו לדבר עם התמיכה שלהם להבין האם יש מה לעשות או שצריך לחפש ספק אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, דיברתי עם התמיכה של HOTNET ב6901*. הנציג הראשון לא הבין מה אני רוצה, וישר העביר אותי לתומך "שמומחה בזה". מסתבר שהוא העביר אותי לתמיכה של התשתית (HOT), שלא באמת קשורים לעניין. הנציג של HOT הבין מה אני רוצה, אבל אמר שזה בסמכות HOTNET (מה שנכון). התקשרתי שוב והנציג השני של HOTNET כן הבין מה אני רוצה וסידר את הבעיה איכשהו. לטענתו היה מדובר בתקלה. לאחר איפוס המודם והנתב, שוב מקבלים IP חיצוני תקין - *.*.*.77.

מקווה שזה לא שטות שתחזור. אדאג לעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...