המיליונרים הגדולים ביותר של YouTube - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המיליונרים הגדולים ביותר של YouTube

yonatan.mendelson

Recommended Posts

יוטיוב נהיה בריכה של חרא בשנה-שנתיים האחרונות. אנשים שיוצרים תוכן מבדר אמיתי אוכלים מחסורים ענקיים ברווחים לעומת ערוצי בידור זבל זול שמכניסים מליונים על חשבונם. ערוצי "אני אני אני" מקודמים כתוכן ראוי לילדים שאוכלים בכפית את האשפה הזאת ומפתחים תרבות אגוצנטרית מוגזמת לחלוטין. זאת, בזמן שערוצים מעניינים ומעשירים נדחפים הצידה. יוטיוב של 2017 הוא מקום קצת עצוב. 2 הסנט שלי בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי בשנים האחרונות ובמיוחד היוטיוב הישראלי נדפקו לגמרי... שמתי לב שבשנים האחרונות יוטיוברים שיוצרים תוכן באמת איכותי לא מתפתחים בכלל, בעוד שיוטיוברים חדשים שפתחו את ערוץ היוטיוב שלהם לפני פחות משנה או אפילו מחצי שנה, מצליחים. אבל לא בזכות תוכן איכותי, אלה בזכות העתקת תוכן מאנשים אחרים, אני לא אכתוב פה את השמות של היוטיוברים האלו כמובן, אבל אני חושב שכל מי שצופה ביוטיוב הישראלי יכול להבין על מי אני מדבר. שמתי לב גם לזה שערוצים חדשים ביוטיוב הישראלי פורשים מדרך כלל מאוד מהר, בגלל שלקהילת היוטיוב הישראלית לא טוב שאנשים פותחים ערוצים חדשים, ואני יודע את זה מניסיון אישי, כי היה לי ערוץ בעברית, אבל מהר מאוד סגרתי אותו כי הרסו לי אותו לגמרי עם תגובות רעות ודיסלייקים, אבל ברגע שפתחתי ערוץ ברוסית, פתאום מישהו באמת התחיל לצפות בתוכן שלי, לא קיבלתי בכלל תגובות רעות ומספר הלייקים נהיה גבוה בהרבה ממספר הדיסלייקים. חוץ מזה, לא רק שחלק מיוצרי התוכן דפוקים, גם עצמו דפוק, ואני אתן דוגמה קטנה לזה. אני לא יודע כמה אנשים מכירים את היוטיובר boogie2988, אבל אני די בטוח שהרבה צופי שמעו שלפחות 30 סרטונים שהוא עבד עליהם במשך השנים, ירדו מיוטיוב, בגלל שהיו בכותרות מילים כמו אונס, דיכאון ועוד, אבל כל מה שהוא עשה בסרטונים האלה זה לדבר על זה ולנסות לעזור למי שחווה את זה. זאת הדעה שלי בנושא, ואני מקווה שיש עוד אנשים שחושבים כמוני בעניין הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...