דחוף! שהמחשב עולה המסך לא מגיב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחוף! שהמחשב עולה המסך לא מגיב

ariking140

Recommended Posts

שלום לכולם , יש לי בעיה במחשב שאני מדליק אותו ואת המסך ביחד אז המחשב עולה כרגיל עד שזה מסיים לטעון את המסך של הוינדוס ואז יש מסך שחור , ואם אני מדליק קודם את המחשב או את המסך אז זה לא יראה כלום וירשום אין אות , מה לעשות ?

נ"ב ניסיתי הכל , סייף מוד , החזרת המחשב לשבוע אחורה (ריקוברי פויינט) , הוצאתי והכנסתי מהחשמל וכו

..

וגם יש לאמר שזה החל לפני שבוע וזה היה מסתדר שהייתי מוציא ומחזיר את המסך .

תודה לעוזרים.

סרטון מצורף -

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של גולן ונטו

בן כמה המחשב? נתונים ראשונים כגרון כרטיס מסך וכו?

ציטוט של HelpSupport

כשלב ראשון נסה לנתק את החשמל מהצג למשך 10-15 שניות ובדוק אם מתקבלת תצוגה.

1)המחשב נקנה לפני פחות משנה והכרטיס מסך הוא gt730, ה motherboard הוא של אסוס דגם H110M-A .

2) לא הבנתי מה לעשות .

ועד עכשיו אני מנסה מידי פעם והטכנאי יבוא מחר ואם הוא יבוא אז רוב הסיכויים שהוא יקח את המחשב אליו ואני צריך את המחשב בשישי ובשבת..

ועד כה הבנתי שכאשר הוינדוס עולה נעלמים כל האורות במקלדת של הNum lock וכו .. ושנייה אחרי המסך מתכבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של גולן ונטו

אם אתה מצליח להכנס לביוס ולא קורה שום קריסה של המסך/מקלדת אז המערכת הפעלה היא החשוד העיקרי

אם זה עדיין קורה ככל הנראה רכיב פיזי - ספק החשוד הראשוני

אני מצליח להכנס לביוס ללא בעיות , ודרך אגב נפל לי חלק מהמארז של המחשב למחשב זה לא הפריע עד עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ariking140

לא הבנתי מה לעשות

במקום לנתק ולהחזיר את כבל הוידיאו - נתק את החשמל מהצג למספר שניות והחזר. (צג=מסך).

הרזולוציה של הצג לפי הסרטון היא 640x480 רזולוציה שאינה מתאימה ל- .

אם תחזיר תשובה שאתה רואה את שולחן העבודה - אנסה להדריך אותך בהמשך או שתחכה לטכנאי - אין לו צורך לקחת את המחשב - הוא יכול לפתור את הבעיה במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HelpSupport

במקום לנתק ולהחזיר את כבל הוידיאו - נתק את החשמל מהצג למספר שניות והחזר. (צג=מסך).

הרזולוציה של הצג לפי הסרטון היא 640x480 רזולוציה שאינה מתאימה ל- .

אם תחזיר תשובה שאתה רואה את שולחן העבודה - אנסה להדריך אותך בהמשך או שתחכה לטכנאי - אין לו צורך לקחת את המחשב - הוא יכול לפתור את הבעיה במקום.

הוצאתי את הצג וחיברתי חזרה אבל זה פשוט רשם שאין אות עוד פעם יש עוד דרכים לנסות? ניסיתי כבר הכל ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HelpSupport

חיבור הצג עם כבילה שונה DVI או VGA אם יש במסך וביציאות הוידיאו במחשב.

אכן יש את שתיהם במסך אבל אין לי אותם כרגע ונגיד שאני אקנה זה יסתדר ? או שהטכנאי ידע מה לעשות, ואתה יודע מה הבעיה בערך? 

ודרך אגב תודה לכל העונים פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של גולן ונטו

סחטיין על התשומת לב ! @HelpSupport

תנסה את הסרטון הבא .. דיי קשה לעקוב אחריו אבל נראה מבטיח ! 

https://youtu.be/oZVyPg-LKFQ

עקבתי אחריו ועשיתי את זה כמה פעמים ולא עבד לי אני חושב בגלל שזה פותח לי את הסקייפ שאני נכנס ואת הסטים , בכל אופן היום אני אנסה להביא עוד מסך למחשב ואנסה להכנס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...