יהיה צוואר בקבוק? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יהיה צוואר בקבוק?

Thekingtom1992

Recommended Posts

ציטוט של lompy

נטו משחקים , 8600K בOC קבוע ל5GHZ אבל זה גם מצריך קירור רציני.

היום...

על סמך מה שקרה נניח עם 2500K 2600 אחרי כמה שנים אפשר לשער שזה לא ישאר ככה.

רואים את היתרון של HT באופן מאוד ברור בשנים האחרונות כאשר מרובעי נדחפו לקצה עוד ועוד עכשיו רק צריך להניח מתי זה יקרה למשושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

כפי שזה נראה כרגע - זה המפרט בהתאם לבקשות פותח הדיון

https://www.tms.co.il/index.php?route=product/configurator_preview&id=4468

וכפי שתוכל לראות כאן @lompy קירור כזה אכן הותקן - הbe quiet! PURE ROCK יאפשר להערכתי להגיע לתוצאה לא רעה בכלל (4.8-5) (אני כרגע, לשם השוואה, מריץ עם הMUGEN 2 את ה6700K על 4.7GHZ)

במידה ולדעתך הקירור שנבחר במפרט המקורי לא יקלע למטרה זו (ובמידה וכמובן פותח הדיון יחליט שהוא כן מעוניין לבצע OC בסופו של דבר) אשמח אם תוכל להמליץ על עדיף לדעתך (וברור שיש כאלו, בתוספת מחיר)

דעתי האישית - אם אין כוונה על ידי פותח הדיון לעשות OC, ניתן דווקא להתפשר על קירור זול של COOLING מדגם FREEZER 7 PRO ב100 ש"ח פחות, ולקחת את הI7 8700 (כך שההפרש בין ה8600K מול ה8700 מצטמצם משמעותית) אשר מגיע בTURBO ל4.6GHZ ללא צורך בOC.

דוגמא לכך: https://www.tms.co.il/index.php?route=product/configurator_preview&id=4485

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של עידן פ.

ההודעות שלו מפוזרות בהרבה מקומות, יש גם דיון על מפרט ובפרטי הוא רשם לי 8500

חחח גם אתה איתו בפרטי? :P כבר עדיף לפתוח דיון בפורום מפרטים אם כבר (למרות שהפכנו את הדיון לסוג של כזה)

ציטוט של lompy

זה כולל מסך או לא?

התקציב הוא אכן 8500 ש"ח, כולל מסך

ציטוט של Liad344

אפשר למצוא 6700K/7700K בזול , אולי יד 2 אלו רכיבים מאוד אמינים.. עדיף להישאר עם 1080TI . 

אפילו 4790K על 4.7-4.8GHZ יעשה את העבודה

לא הייתי רוצה שפותח הדיון ירכוש כעת מחשב עם רכיבים יד-2 רק כדי להישאר עם 1080TI.

על המפרט להיבנות בTMS, עם החלקים שמופיעים שם.

ובכל מקרה - מה שאני ניסיתי לעשות היום עם פותח הדיון זה לעזור לו לקבל החלטות לגביי אופי המפרט ואופי השימוש בו. המפרט שבניתי יחד עם פותח הדיון נבנה לאחר התחשבות בבקשותיו. במידה ופותח הדיון יחליט כי הוא מעוניין בכל זאת ללכת על ה1080TI (שיש לציין - ירוץ על מסך 1080P), יהיה עליו או א. להעלות את התקציב או ב. להתפשר על הרכיבים כמו מארז, ספק, קירור, , מעבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

חחח גם אתה איתו בפרטי? :P כבר עדיף לפתוח דיון בפורום מפרטים אם כבר (למרות שהפכנו את הדיון לסוג של כזה)

כן...

ביקשתי ממנו לפתוח דיון מתאים, אני לא חושב שזה נכון לעזור בפרטי לשאלות רחבות כאלה שכדאי לשמוע מספר דעות ואחרים יכולים ללמוד ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב כזה ולמסך כזה לא רואה טעם לא ב 1080TI,ולא ב 8600K.

הייתי הולך על שילוב של 1080 עם 8400. לא יהיה כזה הבדל גדול בביצועים שמצדיק תוספת כזאת גדולה בשביל אף אחד מהרכיבים.

באופן עקרוני ה 8600K מתומחר רע מאד ולדעתי ממש לא משתלם. אם מסתכלים קצת קדימה אז כבר עדיף בתוספת קטנה את ה 8700 למרות שספציפית פה יתן קצת פחות FPS לעומת 8600K ב OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...