איזה 1060 כדאי לקנות - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה 1060 כדאי לקנות

Kuroshiro

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של User_Name

3gb זה גבולי, ומתאים למי שיכול להתפשר בהגדרות ולחוץ בתקציב.  בכל אופן ניתן להשיגו בכ-900 ש"ח או פחות. 

מי האידיוט, הכסיל ורפה השכל שיקנה במחיר הזה מאובן זולל חשמל כשקיימת אופציה חדשה, חזקה ועדיפה יותר ב900 ש"ח??? גם gtx 970 ב-500 ש"ח זה מוגזם אם אין לו אחריות. 

האדיוט שצריך 2800 ליבות קודה במקום 1500 במחיר מצחיק.

אחריות? אפשר לחשוב שכל יום נהרסים בני שנתיים שלוש.

אופציה חדשה? אז מה? אתה לא יודע שמחשבים קונים דור אחד או שתי דורות אחורה?

900 שקל? דגם הכי זול ולא המשובח ביותר של MSI

GTX970 הוא אחלה כרטיס ושווה 500 שקל.

זולל חשמל? שיזלול.

אלו 2 מעולים שעוד שווה מאד לקנות במיוחד היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Shlomi Stern

מספיק בהחלט בשביל BF1 ו GTA 5 כרגע לשנים הקרובות לא יצא משהו יותר כבד מזה כך שחבל על הכסף.

אני לא משחק בBF1 וGTA5 כבר סיימתי ממזמן וזה ישן.

ראיתי שDoom מקרטע עם 3 גיגה אז אני מעדיף שיהיה לי שקט נפשי ל3-5 שנים הקרובות ולשים עוד קצת בשביל 6 גיגה.

ציטוט של User_Name

3gb זה גבולי, ומתאים למי שיכול להתפשר בהגדרות ולחוץ בתקציב.  בכל אופן ניתן להשיגו בכ-900 ש"ח או פחות. 

מי האידיוט, הכסיל ורפה השכל שיקנה במחיר הזה מאובן זולל חשמל כשקיימת אופציה חדשה, חזקה ועדיפה יותר ב900 ש"ח??? גם gtx 970 ב-500 ש"ח זה מוגזם אם אין לו אחריות. 

איפה ראית אותו ב900 או פחות אגב? אני רואה דגם אחד ב1000 וכל השאר באזור 1200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Shlomi Stern

איפה ראית שהוא מקרטע? בדיקה נכונה ואמינה? Doom הדהים את קהילת הגיימרים בעולם על האופטימיזציה הנפלאה שלו.

ובכללי במשחקים האחרים, הבדל של 5 FPS כשזה מתחת ל60 הוא משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שתדע למקרה שעוד לא קנית ואולי תרצה להחכים בנוגע למיתוג לעומת איכות, אני בשבוע הראשון ש1060 יצא ולפני שהגיע לארץ הזמנתי את ה1060 mini של שמאז שהגיע אליי, עוד לפני שהכרטיסים בכלל הגיעו לארץ, רץ על 2150 בלי לגמגם כולל בקיץ וזה במארז של 250 שקל עם שלושה מאוררים. זה לא שכל כרטיס יגיע לזה, אבל אם אפילו כרטיס המיני,  שעל פניו הכי מסכן וזול,  יכול להגיע לזה כל הקירורים והמדבקות הם אך ורק רעש וצלצולים ולא תורמים דבר לביצועים. 

אה וזה עלה לי כ1100 שקל ובקושי שומעים אותו. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...