בא לשכונה בחור חדש | TITAN V - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בא לשכונה בחור חדש | TITAN V

omertgm

Recommended Posts

https://www.techpowerup.com/239516/nvidia-announces-titan-v-volta-graphics-card

כרטיס NV ראשון עבור צרכים מקצועיים (יש לו יציאות וידאו) ובעיקר חישובי DEEP-LEARNING שעושה שימוש ב (HBM2 (12GB.

צבע חדש לפלסטיקה, מחיר סמלי 3000$ ומריץ crysis לא רע בכלל.

kpQHuWmkFeqWOLWT.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא לשכונה הלא נכונה. אנשים עוד עלולים לחשוב שזה כרטיס שנולד לשרת .

שוק ה-Deep Learning זקוק לכאלה ויקנה כאלה. גרסת גיימינג לכרטיס הזה לא תאחר לבוא, אני מקווה. אני לא מצפה שיעלה פחות מ-1000 דולר, אמנם.

וקראת למגנזיום "פלסטיקה". היא נעלבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

בא לשכונה הלא נכונה. אנשים עוד עלולים לחשוב שזה כרטיס שנולד לשרת גיימרים.

שוק ה-Deep Learning זקוק לכאלה ויקנה כאלה. גרסת גיימינג לכרטיס הזה לא תאחר לבוא, אני מקווה. אני לא מצפה שיעלה פחות מ-1000 דולר, אמנם.

וקראת למגנזיום "פלסטיקה". היא נעלבה :)

יש סיבה טובה שהם יחשבו ככה, כי השם הוא טיטאן וזה ליין כרטיסים שבהחלט שמיועדים למשחקים, בין השאר.
באותה מיד אפשר שנראה את השם טיטאן גם על כרטיסים הרבה יותר פשוטים, כי זה אחלה של מותג. 

ביקשתי סליחה מהמגנזיום בפרטי.

מה וולטה יודע לעשות במשחקים שפסקל לא? הם יצטרכו לשנות לא מעט ולהעיף את כל יחידות ה"טנזור" שיש פה. הן הרי חסרות חשיבות למשחקים (נכון?)
ולהעיף גם את זכרון המיותר והיקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שבאנוידיה פשוט רוצים שגיימרים עשירים גם יקנו את הדבר הזה. אולי זאת הסיבה שזה TITAN V ולא V.

אותי מעניין כמה יותר חזק הכרטיס הזה בחישובי לימוד מכונה ובהרצת זמן-אמת לעומת דברים כמו GTX 1080 TI. אני חושב שאם ההפרש גדול מ1:3 זה יכול להיות שווה את זה לסטארט-אפים וארגוני Deep Learning.

ציטוט של omertgm

מה וולטה יודע לעשות במשחקים שפסקל לא?

בערך מה שפסקל יודע לעשות במשחקים ומקסוול לא. לצערי עוד לא יצא לי להתעסק עם שום מוצר וולטה, אבל אני מאוד מקווה לעשות את זה בקרוב.

יש סיכוי שחיתוך של ליבות הטנסור פשוט יביא ל-TDP נמוך יותר, אותו אפשר לנצל לעומת תדר פעולה גבוה יותר ביחידות ה- הרגילות. יתכן מאוד שזה יהיה קייס נוסף שבו GTX יביס בגיימינג בלי יוצא מן הכלל.

הדבר היחיד שקצת מוזר לי הוא שלכרטיס הזה יש רק 12GB של זיכרון וזה קצת מבאס. עולם ה-Deep Learning לעיתים דורש הרבה יותר. אני חושב ש-16 עם מערך 4096 ביט יהיה משיג את המטרה האולטימטיבית הזאת. וכן, דיי בטוח ש-HBM יעוף משם לכרטיסי גיימינג. אנוידיה לא טיפשה מספיק בשביל להשקיע יותר מדי משאבים בטכנולוגיה הבעייתית הזאת. נמצא בפסי היצור, אולי נראה ממנו משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר לכם שזה לא הכרטיס גיימינג שלהם ? (מחליף הטיטאן XP)

זו ליבת וולטה לכל דבר ולכן יש בה דברים מיותרים לגיימיג  אבל גם בכל הליבות GX100 הקודמות היה.

הוא משווק עבור prosumer כמו הטיטאנים הקודמים, בפועל יהיה גיימיג לרוב.

עם חדשה ופעם ו5100SP והרבה יותר רוחב פס לזיכרון הוא גם יהיה מעניין מאוד לגיימיג.

שנה שעברה הם הלכו עם GP100 וGP102 כדי להימנע משימוש של HBM בשוק הביתי, כניראה שהפעם החליטו שזה הזמן וחסכו בניה של עוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם זה לגיימניג או לא, המחיר אסטרונומי, יותר מענין זה טכנולוגיות חדשות ומבחני ביצועים לגבי המשחקים בכרטיס הזה, שזה לבד יגיד לנו למה לצפות בכרטיסי וולטה שיצאו בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כבר דפקו מחיר מפגר לטיטאן ומכרו כמו לחמניות רק כדי לעצבן את כולם עם הטיטיאן המלא באותו מחיר מפגר...

עכשיו הם מראש יוצאים עם כרטיס מלא ב SP ומסורס (שלדעתי לא יעשה הרבה הבדל לכרטיס ביתי) עם כל מיני גינדורים ולא מעט כותרות "לראשונה ב" אז דפקו לו מחיר של 3000$.

הכרטיס הזה לדעתי יותר מהכל הוא נעץ היסטורי ש"ווגה הושקה לצרכנים פרטיים ב 2017" ככה שכל פעם שיראו מצגת עתידית יראו את ווגה ב2017...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המיתוג בתור טיטן מיועד לגיימרים העשירים מדי אבל בעיקר כדי להוציא לכולם את העיניים מהעיניים.
המחיר מיודע למעבדות ולחברות שבאמת יוכלו להפיק תועלת מהכרטיס הזה, ולחברות האלו 3000$ זה משהו שמוציאים בלי למצמץ על פינוקי אוכל לעובדים בכל שני וחמישי.
מסכים עם DJ, הכרטיס הביתי יהיה מהיר בהתאם להעלאת תדר הליבה, דבר שיושג בקלות.

המחיר מיועד גם מלמנוע חמדני מטבעות וירטואלים מלקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביצועים, הייתי בטוח שיהיה הרבה יותר חזק מ 1080TI לאור הנתונים המפלצתיים של הכרטיס, קצת מאכזב...

בעצם לא קצת - פשוט מאכזב.

https://wccftech.com/nvidia-titan-v-volta-gaming-benchmarks/

ציטוט

Fire Strike Extreme - Titan V OC - 17460 - 98/62 fps

Fire Strike Extreme - 1080 Ti OC - 15291 - 82/56 fps

+14% =(

Gears of War 4 - Titan V OC - 158 fps

Gears of War 4 - 1080 Ti OC - 125 fps

+26% =|

Superposition 1080p Extreme - Titan V OC - 9961 - 75 fps

Superposition 1080p Extreme - 1080 Ti OC - 6167 - 46 fps

+60% ¯\(ツ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

'זתומרת איפשהו באיזור של 50-60% תוספת ביצועים סטוק מול סטוק. השאלה היא כמה יהיה אפשר לתרגם מזה למוצר בעל GDDR5X\GDDR6 ומעטפת חום דומה בעתיד.אני חושב שאם וולטה יאפשר 40% תוספת ביצועים באותו TDP יהיה אפשר לקרוא לזה מוצלח מאוד, בהתחשב בתהליך היצור הזהה.

זה אומר כח של GTX 1060 6GB במעטפת כמעט כמו זאת של GTX 1050 TI וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...