AMD מדברת על העתיד: Vega 11, זכרונות GDDR6 ותמיכה ארוכת שנים ב-AM4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD מדברת על העתיד: Vega 11, זכרונות GDDR6 ותמיכה ארוכת שנים ב-AM4

yonatan.mendelson

Recommended Posts

טוב, כבר די הגענו לרוויה בתחום עוצמות עיבוד לתחום הביתי. די מתחיל להימאס מכל הממבו ג'אמבו הטכני ששתי החברות מאכילות אותנו. מצדי, שישארו ברמה הנוכחית וכל שנה או אף פחות מזה יורידו מחירים בצורה משמעותית. 4 ליבות 8 ליבות ושאר ירקות. בסדר, הבנו. עכשיו תעשות את העסק נגיש יותר ואז לא יחפשו "מציאות" ביד 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא הביאו שום בשורה בשנים האחרונות, גם זן לא עשה שינוי בינתיים. בטח לא ווגה שהפך לבדיחה ולהשקה הכי ארוכה וגרועה של השנים האחרונות. אז מה השתנה? במקסימום הם הצליחו קצת לאתגר את אינטל, ואלו יצאו במעבדים חדשים ומשתלמים שלא משאירים ל מקום בשוק הצרכני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, וזו התרומה שלהם. הם גרמו לאינטל להוציא מעבד משתלם שעכשיו כולם קונים אותו.

אבל אם לא קונים את המוצר של , מה הטעם בכל העניין מבחינת החברה?
אני לא מסתכל מהבחינה הצרכנית (שם כולנו הרווחנו וזה טוב ויפה ונהדר), כי לא עשו את זה כדי תוכל לקנות מעבד יותר טוב.
AMD הוציאו את זן ע"מ למכור ממנו כמה שיותר חתיכות. זה לא ממש קורה, בטח שלא בארץ. 

וההשקה של זן היא הצלחה אדירה עוד ביחס למה שקרה וקורה עם ווגה, שרק בחודש האחרון מתחילים להגיח גרסאות צד-שלישי שלה עם אותם ביצועים ובמחיר חסר הגיון לחלוטין. ווגה מיודעת ומצטיינת בעיקר לטחינת מספרים לכסף ווירטואלי וכך גם משווקת.
מפני 3 ימים:
http://www.guru3d.com/news-story/biostar-offers-radeon-rx-vega-series-for-4k-gaming-and-crypto-mining-pros.html

• BIOSTAR 56 (VAVAL5VM88) $549
  • BIOSTAR 64 Air-cooled Edition (VAVAT5VM88) $689
  • BIOSTAR 64 Water-cooled Edition (VAVAX5VM88) $799

חוץ מקרור המים, אלו גרסאות מפוח רגילות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור , ביצועי ווגה מדהימים- ממש לא לגיימרים , וחבל כי זה שוק יחסית גדול ורועש עכשיו ..

אני לא בטוח במספרי המכירות של זן , אבל שמעתי שהיה לאמד רבעון מוצלח אחרי הרבה שנים .. סך הכל הם שרדו בין 2011-2017 שלא היה להם כלום ומכרו לסוני וMicrosoft

אז אני מניח שזן לא מזיק להם 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוקדם מדי להספיד אותה. לוקח זמן לחזור למרוץ ועוד מול אבל נראה שהם בדרך המלך. 

אגב אני חושב שזה לקח טוב לשוק ההון, מי שלא מבין שהשקעה היא לטווח ארוך, חושב שאפשר לתזמן את השוק, משקיע אקטיבית ומכר מניות של בתקופת השפל כנראה מצטער עכשיו. 

Screenshot_20171211-231927.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...