פרטנר פייבר - הגדרת נתב - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרטנר פייבר - הגדרת נתב

ziv079

Recommended Posts

שלום

התקינו אצלי פרטנר פייבר (אינטרנט ע"ג סיב אופטי).
בגלל בעיה טכנית מבנית נאלצתי להסכים להשתמש בראוטר שפרטנר סיפקו (D-Link DSL-G256DG).

המהירות מדהימה (לעומת המהירות של 40 שבזק בינ"ל סיפקו לי) והנתב שלהם נחמד אך יש בעיה קטנה. מכיוון שהנתב הושאל מפרטנר הוא מכיל דלת אחורית (TR-069) המאפשרת לנציג שירות להתחבר לנתב ולתת תמיכה (וע"י כך בעצם כל העולם יכול לעשות את אותו הדבר).
לצערי אין לי את הסיסמה (admin) של פרטנר המאפשר לכבות את זה ואני מקבל הודעה שרק אדמין יכול לכבות את זה (חיפשתי ברשת אבל לא מצאתי בשום מקום דרך שעובדת כדי לכבות את זה).
כמובן שדיברתי עם נציג שירות שאמר לי שאסור לו לתת את סיסמת האדמין בגלל שהמכשיר לא שלי (אוי באמת - הרי הם יכולים לאפס את המכשיר להגדרותיו המקוריות וזו פגיעה בפרטיות שלי ), וכמובן שניסיתי את כל קומבינציות הסיסמה המוכרות (אחרי איפוס הנתבת אגב מקבל את נתוני המשתמש והחיבור ישירות מפרטנר ).
רצית לשאול
1. איך ניתן לבטל את השירות המיותר הזה (בשבילי)?
2. מישהו יודע מה הסיסמה לאדמין?
3. ניסיתי להגדיר את הנתב הפרטי של TP-Link  Archer VR2600V במקום הנתב של פרטנר אבל אני לא מצליח לקבל (אפילו לא ניצוץ של ניסיון התחברות) . אשמח לדעת איך אפשר לקנפג שאינו של פרטנר (כלומר פרטי) לעבוד עם הסיב האופטי ? מצ"ב צילום מסך של הנתב שלי

תודה מראש

Tplink.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול להגיד לך איך לכבות את השרות המיותר שלהם אבל אם כבר יש לך אחר אז פשוט תחבר את הנתב שלך לנתב של פרטנר ובנתב שלהם תכבה כל יכולות הניתוב ושיעבוד כאילו הוא רק מודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ziv079

יש להם גישה לרשת שלי... כי הם יכולים לגשת לציוד שלהם.

הראוטר שלך מייצר את הרשת המקומית שלך, הציוד שלהם נמצא מחוץ לרשת הזאת. יש להם את אותה גישה כמו כל אחד אחר באינטרנט שמגיע לראוטר שלך מבחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

צריך להתחבר ביום שני הקרוב, בכל אופן יש לי ראוטר עם SFP, הראוטר שלך לדעתי צריך לכלול פורט WAN ושם יש צורך ליצור חייגן, לא בטוח עדיין איזה חייגן PPPoE, L2TP, PPP, SSTP, PPTP נראה לי שזה אפשרי לחבר ראוטר שלך, הם אמרו לי בהתחלה ״יש תשלום חודשי של 10 שקלים עבור הראוטר, אפשר אפשר לקחת בלי ולקנות ראוטר״, עזוב שבסוף גם על הראוטר אני לא משלם. אבל אני גם לא רוצה אותו. יש לי ראוטר מקצועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של zivtal

צריך להתחבר ביום שני הקרוב, בכל אופן יש לי ראוטר עם SFP, הראוטר שלך לדעתי צריך לכלול פורט WAN ושם יש צורך ליצור חייגן, לא בטוח עדיין איזה חייגן PPPoE, L2TP, PPP, SSTP, PPTP נראה לי שזה אפשרי לחבר ראוטר שלך, הם אמרו לי בהתחלה ״יש תשלום חודשי של 10 שקלים עבור הראוטר, אפשר אפשר לקחת בלי ולקנות ראוטר״, עזוב שבסוף גם על הראוטר אני לא משלם. אבל אני גם לא רוצה אותו. יש לי ראוטר מקצועי.

טוב לסיכום מדובר בחיבור PPPoE אתה צריך ראוטר עם כניסת WAN שניתן להגדיר עבורו חיבור בפרוטוקול PPPoE. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...
  • 2 חודשים מאוחר יותר...

קצת מאוחר, אם עדיין לא הסתדרת - אתה יכול לדעתי לקנפג את ה- ac2600 בקלות. צריך להפוך אותו לנתב בלבד ולא לנתב ומודם (בצילומסך הראשון שפרסמת), לחבר את הרשת ישירות לכניסת ה- wan, וכאמור, להגדיר חייגן ppp0e עם שם המשתמש והססמה שלך בפרטנר, זה הכל. אין צורך בציוד של פרטנר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...