המלצה לראוטר חדש - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לראוטר חדש

uriel250

Recommended Posts

אהלן חברה,
אני רוצה לקנות ראוטר חדש בקרוב בגלל שיש לי המון בעיות עם הראוטרים של , היה לי גם את ה Netgear גם את ה Dlink שלהם וכל 3-6 חודשים אני צריך ללכת אליהם לבזק סטור שיחליפו לי בגלל תקלה אחרת, חשבתי אולי להפוך את ה Dlink DSL-6850U למודם ולקנות ראוטר חדש.
יש לי המון מכשירי WIFI בבית (מעל 10) ולכן אני מחפש ראוטר טוב (מוכן להשקיע עד 700-800 שקל) שיחזיק מעמד להרבה זמן.
אז ככה, כדאי לקנות ראוטר עם מודם משולב ? או שעדיף שהמודם יהיה של והראוטר שלי ? אני חושב שעדיף שהם יהיו בנפרד ככה יהיה פחות עומס על הראוטר שאני אקנה ויהיה יותר סיכויים שהוא ישרוד לאורך זמן (ככה אני חושב).
ראיתי כמה דגמים שאני מתעניין בהם ואשמח לייעוץ.
1. TP Link VR900 זה ראוטר עם מודם, חוות דעת סבירות באמזון UK, עם 3X3 MU MIMO.
2. TP Link VR2600 זה ראוטר עם מודם, חוות דעת סבירות באמזון UK, עם MU MIMO 4X4.
3. C2300 Tp Link זה ראוטר בלי מודם, חוות דעת מעולות ב .com, הוא די חדיש (יצא באפריל 2017) עם מעבד DUAL 1.8GHZ ו 3X3 MU MIMO.
4. C2600 Tp Link זה דגם שעל הנייר הוא יותר טוב מ C2300, הוא יצא ב 2015 אם אני לא טועה, עם מעבד DUAL 1.4GHZ, אבל הביקורות עליו לא משהו בכלל לעומת ה C2300, מגיע עם MU MIMO 4X4.

לגבי 3 ו 4, מה באמת השוני בינהם ? רק המעבד של ה C2300 יותר מהיר ? והדגם C2300 יותר חדיש ? כמו שאמרתי על הנייר ה C2600 טיפה טוב יותר (בגלל ה MU MIMO 4X4) אבל זה דגם ישן יותר (באתר כתוב שה TP LINK C2300 זה דגם חדיש יותר של ה TP LINK C2600, אבל אני בספק אם זה נכון)
ה- C2600 עולה 30-40% פחות מה C2300 אבל הביקורות על ה C2600 לא משהו בכלל (אולי בגלל שזה בין הדגמים הראשונים ש TP LINK הוציאו עם MU MIMO ואז הם הפיקו לקחים על הדגם המשך C2300 למרות שהוא טיםה פחות טוב על הנייר ?)... אין לי בעיה להשקיע את התוספת בשביל ה C2300 השאלה אם הוא באמת שווה את זה ?

גם באינטרנט יש ביקורות על ה TP LINK C2300 והוא קיבל ברוב האתרים מעל 4 כוכבים דירוג.

יש יתרונות בנתב שהוא גם מודם או שזה לא משנה אם הראוטר של ישמש בתור מודם והראוטר שאני אקנה בתור ראוטר ?

ועוד דגם ששכחתי להזכיר, את ה C3150 V2 TP LINK שהוא גם דגם חדש של 2017, עם MU MIMO 4X4 הוא גם על הנייר קצת יותר טוב (AC3150 VS AC2300) מ C2300 אבל עולה כמעט אותו דבר (הבדל של 10-20$), אולי בגלל המעבד של ה C2300 DUAL 1.8GHZ וה C3150 V2 DUAL 1.4GHZ ? מה עדיף בסופו של דבר ?

ומה זה Vectoring ?

תודה רבה לעוזרים !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cheif

קשה לענות על השאלה בלי שתגדיר מה בדיוק אתה מחפש - נתב נטו (ואז תצטרך לקנפג את המכשיר של בזק כמודם) או נתב משולב עם מודם VDSL.  

אם לא יהיה הבדל מבחינת ביצועים עדיף נתב נטו, בכל אופן הזמנתי כבר את ה AC86U n מקווה שהוא יהיה טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • 2 חודשים מאוחר יותר...
ציטוט של Adir Biderman

אשמח לקבל חוות דעת על הasus שרכשת, עכשיו אחרי 4 חודשים בטח יש לך דעה אם זה היה שווה להזמין או לא

אני יודע שזה קצת מאוחר להגיב, אבל אחרי חצי שנה - אין לי תלונות ! הנתב פשוט מושלם !! בעוד כחודש-חודשיים הסיבים האופטים של פרטנר אמורים להגיע אליי (הבניין שלי ממתין להתקנת הסיב - יש כבר את כל האישורים הרלוונטים), ואז אני יוכל גם להגיע ל limits שלו ולראות איך הוא (הראוטר) פועל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...