האם זה מקובל לבדוק מחשב נייד לפני הקנייה? - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם זה מקובל לבדוק מחשב נייד לפני הקנייה?

onetwo

Recommended Posts

לא.

אלה רק משווקים.

בכל מקרה אתה פונה ליבואן.

ציטוט של onetwo

שלום,

ברור שהייתי מעדיף למשל 256 SSD, אבל פשוט לא הייתה כזאת אופציה, במחשבים ניידים אין תמיד "גמישות" לבחור בדיוק מה שרוצים.

לי הסבירו שאם ווינדוס וכד' מותקן על הssd, זה פשוט לא משנה.

יש ועוד איך.

אבל מה זה משנה עכשיו ?

תתחדש ותהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי,

אז קיבלתי היום את המחשב, והנה השאלות שלי:

1. במפרט כתוב: AMD Radeon™ 530 Graphics with 4GB GDDR5

ובמנהל ההתקנים כתוב intel620 uhd

האם זה אותו דבר?

2. האם להרשם בתוכנה של ולהוריד את כל העדכוני שהם מציעים לי או להתחיל ולראות אם הכל עובד טוב ורק

אם יהיו בעיות להרשם ולהוריד את העדכוני דרייברים?

3. האם להעיף את הווינדוס update בservices או כן להוריד את כל העדכונים עכשיו / כל הזמן?

4. חוץ מלהעיף את כל הבלאוטווארה, תוכנות שלא צריך, דברים מהסטארט-אפ, אנימציות של - יש עוד

משהו שצריך לעשות על ההתחלה של המחשב?

תודה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אז קיבלתי היום את המחשב, והנה השאלות שלי:

1. במפרט כתוב: AMD Radeon™ 530 Graphics with 4GB GDDR5

ובמנהל ההתקנים כתוב intel620 uhd

האם זה אותו דבר?

2. האם להרשם בתוכנה של ולהוריד את כל העדכוני שהם מציעים לי או להתחיל ולראות אם הכל עובד טוב ורק

אם יהיו בעיות להרשם ולהוריד את העדכוני דרייברים?

3. האם להעיף את הווינדוס update בservices או כן להוריד את כל העדכונים עכשיו / כל הזמן?

4. חוץ מלהעיף את כל הבלאוטווארה, תוכנות שלא צריך, דברים מהסטארט-אפ, אנימציות של - יש עוד

משהו שצריך לעשות על ההתחלה של המחשב?

תודה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא. בניידים הכרטיס הדיסקרטי נוסף על הליבה של . אם זו הליבה הגרפית היחידה שאתה רואה לא קיבלת את מה שהזמנת. צרף צילום ממנהל ההתקנים בו רואים את המעבדים הגרפיים. 

2. להוריד דרך התוכנה שלהם. 

3. להוריד את כל העדכונים, כל הזמן. 

4. לא צריך להעיף שום דבר חוץ מ Bloatware. ביטול האנימציות מיותר לגמרי, זו המלצה מימי למחשבים שהיה בהם 32MB גרפי. 

כנ"ל יש תוכנות שאתה כן רוצה שיעלו עם המחשב, בעידן ה זה כמעט לא רלוונטי. בטל רק את מה שאתה יודע שאינך רוצה. 

אם אכן יש לך שילוב של + HDD הייתי מעביר את תיקיות המשתמש לקשיח. לאו דווקא גם את שולחן העבודה.

אם כן עשה זאת דרך ההגדרות. לא תמיד זה עובד ואז לעשות זאת דרך הגדרות מיקום הספריות אבל בכל מקרה לא על ידי גזור הדבק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

2. להוריד דרך התוכנה שלהם. 

3. להוריד את כל העדכונים, כל הזמן. 

4. לא צריך להעיף שום דבר חוץ מ Bloatware. ביטול האנימציות מיותר לגמרי, זו המלצה מימי XP למחשבים שהיה בהם 32MB זיכרון גרפי. 

כנ"ל יש תוכנות שאתה כן רוצה שיעלו עם המחשב, בעידן ה SSD זה כמעט לא רלוונטי. בטל רק את מה שאתה יודע שאינך רוצה. 

אם אכן יש לך שילוב של SSD + HDD הייתי מעביר את תיקיות המשתמש לקשיח. לאו דווקא גם את שולחן העבודה.

אם כן עשה זאת דרך ההגדרות. לא תמיד זה עובד ואז לעשות זאת דרך הגדרות מיקום הספריות אבל בכל מקרה לא על ידי גזור הדבק.

היי,

תודה רבה על התשובות.

אפשר בבקשה להבין יותר לעומק - למה להוריד את הדרייברים ועדכוני ווינדוס? הרי מניסיון עבר הרבה פעמים זה איכשהו דופק דברים / מאט את המחשב?

מבחינת זה לא עניין בשבילי, אני יודע להשמר.

למה להעביר לhdd?  אחרי כל תוכנות הווינדוס אני חושב שיש לי איזה 60 ג'יגה בssd, לא כדאי לי להשאיר שם? אשמח אם תסביר את הסיבה מאחורי הדברים כדי שאבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם ישנם מקרים נקודתיים, בכללות לאף אחד אין כוונה לפגוע לך במחשב. מטרתם של העדכונים היא לשפר את האבטחה, תאימות ותכונות חדשות. 

אם אתה רוצה להיות חשוף לסיכונים הנובעים ממערכת ישנה ולא מעודכנת - זכותך. למרות שעם 10 האפשרויות שלך די מוגבלות בעיכוב העדכונים. 

זה לא קשור לאפשרות שלך להישמר. ע"ע הבאג האחרון שהתגלה במעבדים, או KRACK ב WPA2, אם לא תעדכן את מערכת ההפעלה לא תוכל להשמר. 

אם 60 ג'יגה מספיקים לך למה קנית HDD? זו הדרך הכי נוחה לאחסן נפח רב של קבצים ללא הצורך להעבירם ידנית לקשיח. בנוסף זה מספק יתירות מסוימת במקרים של תקלה בכונן הראשי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

חבריה המלומדים,

מדבריכם השכלתי מאוד ותודה על כך,

מסקנתי ,למה להשקיע כל כך הרבה כסף במכשיר שאינו מושלם,כאשר אפשר להשקיע מקסימום 300$ במכשיר שהוא גם אינו מושלם,לדוגמה, לי יש מיני פיסי עם I5 5250   ראם  8 , 128 רכשתי אותו אז לפני שלוש שנים + ב-300$ וטפו טפו עובד עד היום ורוב הזמן אני עם 10 (כרגע אני עם 12) כרטיסיות פתוחות,כמו כן אני משתמש כבד בערך כ-12 שעות ביום .

בנוסף ,יש לי מחשב נוסף PIPO נייד עם 4 ראם, מעבד אינטל Z8350  או משהוא דומה  64 ומשמש לעבודה וטפו טפו עובד כמו שעון .

עלה 185$.(ללא קשר לפוסט,5 פלאפונים בביתי הם סינים בני שנתיים עד 3 (שיומי, ONE+OPO5ו-וואווי )

גלשתי לפורום זה בכדי להתעניין  ברכישת מחשב  נוסף  שישמש כרזרבה. 

אני רק שם את זה פה ותחשבו על זה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

אל תיקח את זה אישי, אבל מה הקשר ?

גם קרפדה שיושבת עכשב על שפת אגם והגשם יורד עליה, מרגישה בגן עדן.

נו אז מה ?  :nixweiss:

אף אחד לא טען שהכסף מביא שלמות.

כל אחד ומה שטוב לו.

ותחשוב על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית זה שיח ואין להיעלב 

הקשר?כספי ובגדול מאוד אותם נתונים ב-רבע מחיר

למה רצים לרכוש מותגים עם אותם נתונים ואותן בעיות 

שוטט קצת בפורום ראה ולמד אודות תלונות אין סוף על מחשבים חדשים/ישנים

מיום הרכישה והלאה

ואלו אני ושכמוני אשר רכשו מיני פיסי כלשהו חסכנו אלפי שקלים ולרוב אין תלונות 

אז הקשר: אלפי ש"ח פחות אין תלונות ובמחיר שרכשתי אני יכול להרשות לעצמי להחליף כל שנה אם ארצה ואם יגסוס אזיי עלה לי 100$ לשנה 

לעומת כל הרוכשים מותגים בארץ על כל תקלה אחר גמר האחריות ממשיכים לממן את החנויות העושות עליהם קופות לא קטנות .

להבהרה,איני כולל מחשב לגיימינג

לסיום הבעתי את דעתי ואין בי כל כוונה לדון בנושא ולהרגיז את הסוחרים בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה.

יש דברים בגו במה שאתה אומר, רק לי אישית העיתוי

וההצמדה לדיון הזה קצת הפריע.

ברור שלצרכים בסיסיים קניה של יקר לא הכי מוצדקת,

אם להתבטא בעדינות, אבל מעבר לצרכים בסיסיים לא תמיד יש ברירה

אלא להשקיע יותר.

ועניין הקרפדה וההתראה / הבקשה שלפניה היה רחב יותר -

כי כשקונים משהו בסיסי, גם אם מרוצים, לא תמיד מודעים לחוויה של הדברים היותר יקרים.

לזה הייתה הכוונה במשל ( שוב, ללא קשר למישהו ספציפי ).  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערב טוב,

מיני פיסי זה ללא מסך, הכל מתקתק  עם 8 גיגה ראה בלינק ,אתה יכול להתאים כל חומרה שתרצה 

https://www.aliexpress.com/item/7th-Gen-Intel-Core-i7-7500U-Eglobal-Kaby-Lake-Mini-PC-Windows-10-Max-3/32768180790.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.262.OzhHnT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...