האם זה מקובל לבדוק מחשב נייד לפני הקנייה? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם זה מקובל לבדוק מחשב נייד לפני הקנייה?

onetwo

Recommended Posts

שלום,

אני רוצה לקנות טוב בכמה אלפי שקלים.

אני יודע מניסיון אישי שלא משנה מה כתוב במפרט - לפעמים הדברים החשובים לא טובים.

למשל: יש רעש מהמאווררים כל הזמן, איפה ששמים את הידיים מתחמם, המתחם של העכבר קופצני מדי וכדומה.

האם אני יכול לבקש מחנות לנסות שעה - שעתיים לפני הקנייה, כפי שלמשל בודקים מכונית לפני קנייה,

או שהם נותנים לי ב"קופסה" וסלמאת?

למשל במקומות שהייתי בחו"ל, מקובל שאפשר להחזיר ולקבל את כל הכסף חזרה תוך 30 יום, גם אם השתמשו

בו כמובן. כאן לפי הידוע לי אין כזה דבר, אך את המינימום של כמה שעות כן אפשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רק בחנויות בהן יש תצוגה.  בארץ ניתן להחזיר רק במסגרת 14 יום מהרכישה ובתנאי שהמוצר באריזה ולא נעשה בו שימוש. 

יש מספיק ביקורות באינטרנט שנותנות תמונת מצב.  אילו היה נוהל החזרה בארץ כפי שיש בארצות הברית למשל, מחשבים חדשים היו עולים פי 2 כדי לסבסד את כל אותם מחשבים שיש למכור כמשומשים בגלל החזרות מהסיבות הטרחניות אותן ציינת. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדברים ועוד איך! תכנס לאתר הנקרא notebookcheck יש מדידות טמפרטורה מחולקות ל9 אזורים ורעש של המאווררים במאמץ קל/כבד

איזה מחשב אתה מחפש ? אם תמלא את השאלון נוכל לעזור לך יותר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה נייד 17 אינצ' רק לאינטרנט וסרטים.

לא אכפת לי בכלל מכל הגימיקים והשטויות, רק שיעבוד מצויין ומהר.

קניתי מחשב והתאכזבתי ממנו. הוויפי מתנתק בלי סיבה, הכל מאד איטי, המשטח עכבר קופצני, בקיצור - לא "מחשב ידידותי". 

מחשב ישן שלי בן 10 שנים הרבה יותר מהר ממנו (!!!) והרבה יותר אמין.

חשבתי אולי לקנות .

אני גם לא בטוח באיזה חנות הכי כדאי לקנות (מאיזור פתח תקוה - בני ברק - רמת גן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה התקציב , חוץ משקט , מה עוד חשוב? סוללה? ניידות ?(כנראה שלא כי 17'') כוח עיבוד מסויים? זכרון? (הייתי הולך על לא פחות מ16 ראם היום) אחסון ? (עדיפות ל512 למרות שאישית אני לא צריך יותר מ256)   למה 17''? אין הרבה מחשבים בגודל הזה , ואלו שכן הם בדרך כלל  לא top of the line או שהם מחשבי גיימינג גדולים כבדים ויקרים. 

עריכה - יכול להיות שהמחשב שקנית מגיע עם HDD איטי (ואולי תקול ) ולא .משטח עכבר זה רק windows precision touchpad

יש לי מחשב זול של דל (vostro 5459) עם עכבר כזה והוא מעולה! אני משתמש בהמון מחוות - 4 אצבעות למעלה ולמטה - ממניך ומגביר ווליום , 4 אצבעות הצידה - משנה שפה וכו' והכי טוב - הכל מובנה בווינדוס!

אלו הגדרות חומרתיות של מייקורסופט לגודל מסוים של עכבר , רגישות- מסויימת , מקשים מסויימים (שצריך להפעיל כוח לא גדול מ.. ב2/3 התחתונים של העכבר) תוכנה יעודית ודרייברים יעודיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקציב פחות אכפת לי אם זה משהו טוב, אבל בא נניח 2000-3000. סוללה לא אכפת, למה אני צריך יותר מ4 ראמ רק לאינטרנט וסרטים? אחסון לא אכפת, 256 די והותר. 17" בשבילי זה תענוג, אני אוהב לעבוד על מסך גדול.

יש לי את הprecision touchpad, בג'ימייל לפעמים לוחץ בלי שאלחץ, לפעמים מזיז לי טאבים, לפעמים הסמן פשוט קופץ.

מה שיש לי עכשיו זה בלי , אבל הייתי מצפה שלשימוש של רק ynet וכדומה וסרטים זה יספיק. למה צריך רק לדברים כל כך בסיסיים? לוקח איזה 5-10 שניות כמעט כל פעם שאני פותח משהו, זה לא זורם בכלל.

לפי דעתי שאולי היא לא נכונה בכלל, אבל נראה לי שזה לאו דווקא החומרה אלא איפשהו בהתממשקות עם 10. כלומר נראה לי שבאופן תאורטי אם זה היה עם 7 הכל היה פגז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

210-AIXX Inspiron 17 5000 Series
338-BKYC Intel® Pentium® Processor 4415U (2MB Cache, up to 2.3 GHz)
619-AHCQ Windows 10 Home 64-bit English
370-ACRY 4GB, , 2400MHz, up to 16GB (additional memory sold separately)
400-ABCT 500GB 5400 rpm SATA Hard Drive
490-BDHD Intel® HD Graphics 620

כולה ביקשתי להשתמש בכרום כמו שצריך... זה אמור להספיק רק כדי לגלוש באינטרנט בלי לאגים ובעיות לא???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד תקנה את אחד מהדגמים הפופולרים בשוק ולא איזשהו דגם נישה נדיר, אתה תמצא עשרות ביקורות עליו ברחבי הרשת כולל ביקורות ביוטיוב.

אם מאוד חשוב לך להשתמש כמה ימים ולשמור על האופציה להחזיר - אתה יכול. בתנאי שתזמין מהאינטרנט ולא פיזית בחנות. יהיו לך 14 יום להתחרט ולהחזיר את המחשב, בתשלום דמי ביטול (5% או 100 ש"ח, הנמוך). את דמי המשלוח אתה לא תקבל בחזרה, ואם שילמת באשראי מותר לחנות גם לא להחזיר לך את עמלת הסליקה (1-2%), וגם המשלוח חזרה יהיה עליך - אבל מעבר לכל זה אתה תוכל להחזיר את המחשב במידה ולא תהיה מרוצה - גם אחרי שכבר השתמשת בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

כל עוד תקנה את אחד מהדגמים הפופולרים בשוק ולא איזשהו דגם נישה נדיר, אתה תמצא עשרות ביקורות עליו ברחבי הרשת כולל ביקורות וידאו ביוטיוב.

אם מאוד חשוב לך להשתמש כמה ימים ולשמור על האופציה להחזיר - אתה יכול. בתנאי שתזמין מהאינטרנט ולא פיזית בחנות. יהיו לך 14 יום להתחרט ולהחזיר את המחשב, בתשלום דמי ביטול (5% או 100 ש"ח, הנמוך). את דמי המשלוח אתה לא תקבל בחזרה, ואם שילמת באשראי מותר לחנות גם לא להחזיר לך את עמלת הסליקה (1-2%), וגם המשלוח חזרה יהיה עליך - אבל מעבר לכל זה אתה תוכל להחזיר את המחשב במידה ולא תהיה מרוצה - גם אחרי שכבר השתמשת בו.

אתה בטוח? אם כן, זה מאד יעזור...

לגבי הביקורות, חיפשתי למשל לגבי - 

https://ksp.co.il/?select=.268..271..413.&kg=&list=1&sort=2&glist=0&uin=40288&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real=

?

פתחתי בערך 5 סרטוני יוטיוב ועוד כמה ביקורות. אבל שום דבר לא "מדוייק" כי כולם מדברים על ideapad320 עם מפרטים אחרים (אחד יותר זכרון פנימי, אחד בלי וכן הלאה), כלומר - לא מצאתי משהו שבדיוק כמו זה... מה זה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

כל עוד תקנה את אחד מהדגמים הפופולרים בשוק ולא איזשהו דגם נישה נדיר, אתה תמצא עשרות ביקורות עליו ברחבי הרשת כולל ביקורות וידאו ביוטיוב.

^^^^

זה מה שצריך להיות, פותח הדיון.

השאלה אם זה תמיד יקויים וכמה מדורי גהינום יעבירו אותך עד שזה יקרה,

כי כאן שבירתה ירושלים !

לגבי הדל שיש לך - 

כן, ישר יקפצו עכשיו כולם "מה הוא מדבר", אבל בינינו - מה כבר חשבת וציפית כשקנית עם מעבד כזה ?

עוד לא הפנימו כאן שכל ההתחכמויות ה"זולות" האלו עולות בסופו של דבר ביוקר.

אני לא אשתמש בלשון של יוזר ניים, אבל....

תמשיך לחפש .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...