מסך LG 34UC89G-B מאמזון - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך LG 34UC89G-B מאמזון

ABL

Recommended Posts

שלום. חשבתי לקנות את המסך LG 34UC89G-B מאמזון. העלות היא $649.99 על המסך + $395.29 הובלה ומיסים.

אני יודע שהנקודת תורפה של המסך היא הרזולוציה אבל מצד שני גם יהיה קל יותר להריץ משחקים על FPS גבוה יותר ועל הגדרות גבוהות יותר.

האם שווה לקנות אותו מאמזון? אני מחפש רק מסך 30 אינץ ומעלה עם וקצב רענון גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוצא לך צפיפות של 81 PPI במסך הזה(2560X1080), בעוד ב-24 אינץ (1920X1080) יוצא צפיפות של 91.

זה אומרת שרואים יותר טוב (יותר פיקסלים) במסך של 24 אינץ ב 11 אחוז, חשוב לציין את זה כי זה מה שתקבל שתשב מול המסך, לא בטוח כמה זה משפיע בפועל, חוץ מזה אחלה נתונים יש למסך.

PPI=PIXEL PER INCH

https://www.sven.de/dpi/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם עשיתי את החישוב הזה במחשבון PPI אבל השאלה אם בפועל באמת אפשר לשים לב לאחוז כזה קטן.

המסך שבאמת הייתי רוצה הוא ROG Swift PG35VQ שלא יצא עדיין וסביר להניח שיעלה בסביבות 1500 דולר ובארץ בטח יעלה הרבה יותר. כדי שירד למחיר של 3-4 אלף בטח אצטרך לחכות זמן רב ואין לי יותר מידי סבלנות לזה. לכן המסך של נראה כפשרה לא רעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חכיתי לו.. ובסוף נשברתי וקניתי PG348Q לפני שבועים - לא מצטער לרגע.

עריכה:

לא נראה לי שהוא ירד אי פעם למחירים האלה שדיברת עליהם (3-4 אלף), מכיון ש- PG348Q עד עכשיו עולה 5,300 ולא פחות בחו''ל.

אגב, ש-PG348Q הגיע לארץ הוא עלה 7500.. בטח PG35VQ יעלה אפילו יותר (גדול באינץ, ו200HZ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --Shadow--

אני גם חכיתי לו.. ובסוף נשברתי וקניתי ASUS PG348Q לפני שבועים - לא מצטער לרגע.

עריכה:

לא נראה לי שהוא ירד אי פעם למחירים האלה שדיברת עליהם (3-4 אלף), מכיון ש- PG348Q עד עכשיו עולה 5,300 ולא פחות בחו''ל.

אגב, ש-PG348Q הגיע לארץ הוא עלה 7500.. בטח PG35VQ יעלה אפילו יותר (גדול באינץ, HDR ו200HZ)

איזה כרטיס מסך יש לך?

לי יש כרגע GTX780 לכן נראה לי שעדיף לי להמתין לכרטיסים החדשים מפני ששלי בקושי נותן 60FPS על מסך רגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בדיוק עם כרטיס כזה - GTX 780 וגם עם אותה התלבטות, ולא היה לי שווה לחכות לכרטיסים החדשים מכיון שיקח הרבה זמן עד שיגיעו, וגם לא בטוח שתהיה קפיצה ענקית בביצועים כמו שהיה בין מקסוול לפסקל.

בכל מקרה 1080TI בכיף מתמודד עם 3440X1440 ואפילו ב , כל המשחקים שאני משחק עוברים את ה 100FPS

קניתי את המחשב  הבא, יחד עם המסך:

מעבד: 8700K

לוח אם: Asus strix Z370-F

כרטיס מסך:  ASUS strix 1080TI OC

זכרונות:  G-Skill - 16GB (2x8GB) DDR4 3200 

קירור למעבד: Noctua nh-d15s

מארז: Phanteks eclipse p400s

אחסון: Samsung 960 pro 512gb nvme 

ספק: corsair rm750x

מסך: PG348Q

מערכת הפעלה: win10

מאווררים למארז: corsair AF120/140

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרת ה GTX10 יצאה במאי 2016 ככה שהגעת הכרטיסים החדשים חייבת להיות קרובה למדי, לכן לדעתי עדיף לי לחכות.

אני סקרן לראות אם נגיד GTX 2080 לא יהיה צוואר בקבוק משמעותי למעבד ה-I7-3370K (על 4.3GHZ) שיש לי בשימוש עם מסך עם 100 הרץ ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שיהיה צוואר בקבוק, ברזולוציות האלו רוב הנטל נופל על כרטיס המסך, אלא אם כן משחקים חדשים יתחילו להשתמש ביותר מ4 ליבות, כמו שלאט לאט קורה.

אם כבר אתה מחליף לכרטיס כזה חזק שבטח יעלה צפונה מ 3 אלף ויותר  - שווה להחליף את השילוש, לוחאם\מעבד\זכרונות, לדעתי כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --Shadow--

לא חושב שיהיה צוואר בקבוק, ברזולוציות האלו רוב הנטל נופל על כרטיס המסך, אלא אם כן משחקים חדשים יתחילו להשתמש ביותר מ4 ליבות, כמו שלאט לאט קורה.

אם כבר אתה מחליף לכרטיס כזה חזק שבטח יעלה צפונה מ 3 אלף ויותר  - שווה להחליף את השילוש, לוחאם\מעבד\זכרונות, לדעתי כמובן.

העיניין הוא שאם אני אחליף שילוש זה יהפוך מהשקעה של 3 אלף ל6 אלף. אם אין צוואר בקבוק זה בזבוז של 3 אלף לחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...