Xiaomi Mi A1 - בעד ונגד - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Xiaomi Mi A1 - בעד ונגד

Igor Mogilev

Recommended Posts

שלום לכולם,

ה G3 שלי החליט שמספיק והתחיל להשחיר את המסך. אני שוקל לקנות את ה Xiaomi Mi A1 בהרצליה ב 900 שקל או אולי ב KSP ב 1089 תלוי מה יהיה יותר נוח.

די עונה על הצרכים שלי סך הכול ממה שאני התרשמתי הוא עושה הכול טוב ושווה את המחיר.

האם למישהו יש טענות בעד או נגד? או המלצות על מכשיר אחר?

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעד (לא מנסיון אישי אלא מקריאת ביקורות)- טובה (וטובה מאוד למחיר), אנדרואיד נקי, 

נגד- יחס מסך לגוף לא משהו (ביחס ל2017), מסך .

ממוצע- חיי , ביצועים ורמקול.

סה"כ טלפון לא רע, עדיפה האופציה ב900 לדעתי.

עוד טלפונים- אם אין לך בעיה לשלם בסביבות ה2000 אז  הoneplus 5t, ה5 הוא מעולה (מנסיון אישי) וכל השינויים זה מסך מוגדל ושוליים מוקטנים, קורא טביעות אצבע בגב ומערכת זיהוי פנים וחיי טיפה פחות טובים (אבל עדיין מעולים). אם ה5T לא זמין אז אני מאוד ממליץ על השיאומי MI 6 או Note 3 או הoneplus  5.

אם תרצה להישאר באותה גזרת מחיר אז השיאומי רדמי נוט 4 (בגרסת הקוואלקום עם ה4GB וה64GB ROM) גם מומלץ (מנסיון של קרוב משפחה וטיפה התנסות אישית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מכיר את הנושא של אחריות? יש איזה 2-3 מקומות שנותנים אחריות, כאשר באייבורי המחיר 1300 ואיתו יש מקום נפרד למשל מ KSP ואחרים במתן

אחריות.

אבל בתכלס כולם נראים לא משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה משנה לך - אחד הטלפונים עם הכי הרבה קרינה שהגיעו לשוק, מעל התקן בארה"ב למעשה (התקן האירופי פחות מחמיר).

פי 2 יותר קרינה מפיקסל 2, פי 8 יותר קרינה מגלקסי 8. 

https://www.devicespecifications.com/en/model-sar/4e69458c

ל- 5 אגב גם יש המון קרינה, לא רחוק מה-a1. אבל פחות, ומתחת לתקן האמריקאי (שעומד על 1.6).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי כול כך משנה, עד כמה זה כבר חמור מיתר המכשירים?

כאילו סתם בשביל הדוגמא אלא שפחות הם 0.3 וזה 0.9 אבל זה עדיין נמוך בשביל לא לעשות נזק אז מה זה משנה?

חוץ מזה במקרה הכי גרוע נאסוף תובנה יצוגית נגד מספר חברות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה המדד אז גם כדור בראש זה לא כזה נורא, אפס צמיחת קרניים פעם אחרונה שבדקתי :|

בנימה קצת יותר רצינית - ככל הידוע עד כה הקרינה של הטלפונים לא בעייתית ולא עושה נזק. מצד שני, יש אנשים שמעדיפים להוריד את הסיכון. הבחור פתח פה דיון בעד ונגד ה-mi a1, חשבתי שכדאי לציין שזה טלפון עם רמות קרינה מאוד גבוהות ביחס למובילי השוק. ועובדה שגם יש תקן לקרינה, ואם כבר יש תקן עדיף להיות מהצד היותר נכון, זה הכל...

having said that, אני אישית לא בוחר טלפון לפי קרינה, וככל הכנראה אזמין את ה- 5t בשבועות הקרובים.

מקווה שגם לי לא יצמחו קרניים :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy Kaufman

רק פראיירים רוכשים בארץ ועוד אצל מפקיע במחיר הרשמי המילטון..... רכשתי לגיסתי ב 765 ש"ח מחו"ל.... מכשיר הטוב בעולם בעולם בסטוק אנדרויד

שמח בשבילך :)

אני אישית קונה רשמי בגלל הסדרי ביטוח עם חברת הסלולר (ביטוח ללא תשלום חודשי, כאשר החלת מסך עולה רק 120 ש"ח) - חייבים יבואן רשמי בשביל זה. לצערי, אחרת לא מבטחים.

אכן מדובר במחיר טוב למכשיר - רק שים לב שהוא אינו כולל מע"מ, ונרכש מחו"ל, כך שלא כל אחד יכול לבצע רכישה מסוג זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר גם לרכוש מאילת ולהיפטר מהמע"מ - ראה ערך S8 מאילת ביבוא רשמי, 2100 שח בלבד (כך רכשנו בעצמנו 2 מכשירים, ולא תראה את המחיר הזה באינטרנט)

בנוגע לביטוח - זה מגיע לי ב"חינם" כל עוד המכשיר מגיע מיבוא רשמי. נותנים, לא תיקח?

מספיק נשבר לך המסך בום 1000 ש"ח. למה להיות ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פי 3 על מכשיר הא?

ראה ערך 8

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=939915

רכשתי יבוא רשמי מאילת ב2100 (אחרי מכירת ה"מתנות" שהגיעו יחד עם המכשיר - שמגיעות רק ביבוא רשמי)

באילת - מיבוא לא רשמי הכי זול זה 2050.

איך פי 3? תעזור לי. 50 שח= פי 3? עבור 50 שח קיבלתי ביטוח למשך שנים רבות.

אתה יודע מה - בוא נזרום איתך, 2334 למחיר הכי זול ליבוא לא רשמי, ו2700 ליבוא רשמי עם מעמ בארץ (בלי כל ההטבות שדיברתי עליהם שמקבלים עם הרשמי)

אז 350 שח. 350 שח = פי 3?

אני באמת מתקשה להבין כאן. הרי תיקון מסך עולה 1000 שח, אז לא כדאי לקבל את הביטוח החינמי הזה (350 שח עבור יבוא רשמי) בשביל הסיכוי המאוד סביר שלמכשיר יקרה משהו?

בנוסף - אשמח אם תוכל להפסיק לקרוא לי פראייר. זה לא תורם לדיון ורק מעיב על ההודעות של שנינו. אנו בפורום מכובד, אז בואו נדבר כמו אנשים מכובדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך, מדובר באחד הזומבים של שיומי.

לפותח השירשור איגור - היה לי מכשיר שיומי אחד בכל ההיסטוריה - Mi5 עד לפני כחצי שנה, אולי מעט יותר. אליו הגעתי ממכשיר דומה מאוד לנוכחי שלך - G2.

החומרה היתה אחלה, אבל התוכנה על הפנים. באגים נוראיים בכל מקום ובעיות תרגום לעברית. ובדקתי 5 גרסאות רשמיות שונות של רומים. אם המצב לא השתנה, אתה תתאכזב.

התרשמותי - היצרן הזה רחוק מאחור בכל הנוגע אל Q&A של התוכנה.

נ.ב. מאז קניתי S8. הבדל שמיים וארץ.... 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy Kaufman

מי רוכש את הגחלים של סמסונג.... חחח  מי מיקס 2 10 רמות מעל והרבה יותר זול כנ"ל OPT5 וכמובן מי 6.... 

רגע רגע רגע למה אתה הולך לשם? הרי התחלנו לדבר על איך מכשיר יבואן רשמי יקר יותר פי 3! (במקום 2300 שח - 6900 ש"ח!)

אשמח אם תתמודד עם הטענות שהעלתי מולך.

בנוגע למכשירי הXiaomi וOneplus T5 - כבודם מונח במקומם. אבל גם שם - לא מדובר בפי 3 מחיר!

הXIAOMI MI6 לדוגמא - עולה 1950 ש"ח ביבוא רשמי, ו1600 ש"ח ביבוא לא רשמי. הבדל של 350 ש"ח (איזה קטע, אותו הבדל כמו הGALAXY S8)

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=943742

אז איך 350=פי 3? הרי לפי טיעוניך, המכשיר ביבוא רשמי היה צריך לעלות 4800 ש"ח! מאיפה המקורות שאתה טוען טיעונים כלכך מקוממים?

בנוסף - שים לב שההצדקה מבחינתי לרכוש מכשיר מיבוא רשמי היא ביטוח על ידי החברות הסלולריות - אבל המכשירים שציינת לא קיימים בהם, ולכן טענת הביטוח לא רלוונטית כאן - אז אין בינם לבין טענתי שום קשר. אשמח אם תוכל להתייחס לכך ש"מי שמבטח את הטלפונים הוא ממש פראייר"

החומרה היתה אחלה, אבל התוכנה על הפנים. באגים נוראיים בכל מקום ובעיות תרגום לעברית. ובדקתי 5 גרסאות רשמיות שונות של רומים. אם המצב לא השתנה, אתה תתאכזב.

שים לב שהייחודיות בXIAOMI MI A1 היא שהרום שלו נקי - סטוק אנדרויד, כך שכל הבעיות התוכנתיות שלך - לא צפויות להיות שם. זה לא כמו הMI5 שהיה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...