הערכת מחיר לקירור נוזלי לכרטיס מסך היבריד - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הערכת מחיר לקירור נוזלי לכרטיס מסך היבריד

carz12345

Recommended Posts

שלום לכולם,

הזמנתי מחשב מפלונטר שבניתי אחרי התייעצות פה בפורום וזה המפרט:

i7 8700k

noctua nh-d15

asus Z370 maximus x hero(הגרסה בלי הווי פיי כמובן)

asus gtx 1080 ti poseidon

16GB (2x8GB) DDR4 3000 Mhz CL15-16-16-35-2N - 1.2V - Ripjaws V Series

corsair rm750x

( coolermaster mastercase pro 6(3 x140mm fans front as intake + 2x140 mm top exhaust+ 1x140 rear exhaust

samsong SSD 850 evo 500gb

wd 1tb caviar black

עכשיו לקחתי בחשבון שאני אוסיף נוזלי בהמשך בגלל שהכרטיס מסך הזה הוא טיפה יותר חם משאר דגמי הGTX 1080TI בגלל פלטת הקירור שיושבת מעליו אבל אחרי ששיחקתי בו כבר שבועיים אני רואה שהוא מגיע ל84 מעלות (ועכשיו עוד חורף) ואני מעוניין להוסיף לו נוזלי.

השאלה שלי היא איך להתחיל ואיזה רכיבים אני צריך בשביל התהליך הזה (כלומר איזה איכות , ראיתי משאבות באזור ה800 ומשאבות באזור ה1400 שקל) והכי חשוב כמה כל הסיפור הזה יעלה לי?

מבחינת כסף - אני מוכן להשקיע את הסכום שיתן לי הביצועים הראויים למערכת נוזלי למחשב ברמה כזאת אבל מעדיף לא להגזים.(אני אפילו לא יודע על איזה סכומים מדובר פה אז אני אעדיף שתתעלמו מהמגבלה של הכסף ותייעצו לי מה שבאמת אני צריך להשקיע כדי לקבל מערכת נוזלי איכותית ואמינה).

המוכר מפלונטר אמר שהמארז יכול להכיל בקלות קירור נוזלי ושיש להם מוצרים של EK שלפי מה שהבנתי הם איכותיים מאוד ואני רוצה לדעת אם ללכת על פלונטר(מבחינת יעוץ והרכבה) ולהקשיב למה שיגידו לי או שיש דברים שאתם תוכלו לעזור לי בהם בתור מתחיל ולמנוע ממני לעשות טעויות?

תודה לעונים מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם המוכר בפלונטר והוא אמר לי שהכל בערך יעלה לי 1500 (הוא הרכיב לי את המחשב אז הוא זוכר אותי)

אממ הרכיבים היו משאבה,צינורות (רכים),שסתומים,רדיאטור, נוזל,מאגר מים (זה נראה לי כל הרכיבים מקווה שלא שכחתי משהו) ועבודה(שהם לוקחים סביב ה600 שקל להרכבה כזאת).

לפי מה שהבנתי מהמוכר, בגלל הכרטיס מסך שלי(GTX 1080 TI POSEIDON), שאני אצטרך קוסוטום לופ ולא מערכת סגורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...