לא יכול להפעיל אף משחק במחשב שלי אחרי התקנת ווינדוס חדש - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא יכול להפעיל אף משחק במחשב שלי אחרי התקנת ווינדוס חדש

Hochdorf

Recommended Posts

שבוע שעבר קרס הווינדוס הקודם שלי. לאחר נסיונות כושלים לתקנו פרמטתי והתקנתי 7 חדש. למרות הודעות שגיאה שונות שצצו במהלך ההתקנה ורעשים חזקים מכונן הדיסקים בזמן שהיה קורא את דיסק התקנת הווינדוס (שאגב לא נשמעים כאשר אני מחברו למחשב אחר, ובודק שם אמנם דיסק של מוזיקה), כל פעם אחרי אתחול היה נראה שהתקנת הווינדוס ממשיכה, כך שנתתי לתהליך לרוץ ולבסוף הותקן אצלי 7!

הייתי שמח ,אבל עכשיו כשבאתי להפעיל משחקי מחשב אני רואה שאף אחד, ללא יוצא מן הכלל, לא עולה ולא מופעל. בETS 2 כותב לי שהתוכנה קרסה (אפילו לא נכנס למשחק), ובמשחקי הGTA השונים אפילו אין תגובה בקליק כפול על הלינקים.

כאשר אני מביט אחורה על ההליך המוזר שבו הותקן אצלי , אני מניח שזה קשור להודעות השגיאה, 3 או 4 במספר, שקיבלתי בעת ההתקנה בתהליכים השונים.

איך מתקנים את זה? כמובן בעבר עבדו כל המשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי לא התקנתי כלום, כי ממה שזכור לי ואני מניח, 7 בניגוד לXP כבר מוכן על ההתחלה להפעיל משחקי מחשב לפחות הפשוטים שבהם. אם אני טועה תגידו לי.

אנסה להכין להתקנת הווינדוס, כמובן אצטרך לבצע זאת ממחשב אחר מחשש שכונן הדיסקים שלי תקול ואז הIMAGE שאכין ממנו את הDOK יהיה תקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את כל העדכוניםדרך UPDATE  יהיו לך המון. 
אתה יכול גם להוריד Driver Booster ולהריץ עדכונים.

אם קיבלת שגיאות במהלך ההתקנה, בכל מקרה עדיף שתתקין שוב.
פשוט תעתיק את הקבצים מהדיסק לUSB או למחשב ואז ל ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של hendrix

אתה יכול גם להוריד Driver Booster ולהריץ עדכונים.

https://forums.malwarebytes.com/topic/189554-malwarebytes-just-removed-iobit-driver-booster-from-my-computer-i-never-installed-iobit/

Driver Booster זה וירוס. תוריד רק מהאתרים של היצרנים שלהם. לא להשתמש בשום פנים ואופן ב"תוכנות האצה" כמו Driver Booster.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dor123

https://forums.malwarebytes.com/topic/189554-malwarebytes-just-removed-iobit-driver-booster-from-my-computer-i-never-installed-iobit/

Driver Booster זה וירוס. תוריד דרייברים רק מהאתרים של היצרנים שלהם. לא להשתמש בשום פנים ואופן ב"תוכנות האצה" כמו Driver Booster.

דור יקירי מדובר בחשד של תוכנה (מאוד פופולרית ומומלצת) לגבי PUP - זהו צעד אגרסיבי שעשו המתכנתים של אותה מערכת אבטחת מידע לגבי תוכנות לא רצויות שקיטלגו אותם כמרחיקות לכת בנוגע להרשאות בתוך המערכת הפעלה שלך.. קצת הבנה ובלי פאניקה.. היא איננה מכילה וירוס או מלוואר ספציפי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב תוכנות ה-Anti-Malware מזהות אותה כ-PUP, משום שלאחר שהיא סורקת עדכונים עבור הדרייברים (ומציגה גרסאות חדשות מומצאות שלא קיימות להם), היא דורשת תשלום בשביל לעדכן. בגלל זה היא נחשבת לנוזקה. אפילו Ash Binary אמר את זה.

תוכנות שלא עולות כסף לסריקה בלבד: סוג הנוזקה הנפוץ ביותר כיום.

התוכנה תכופות מוצעת להתקנה ללא ידיעת המשתמש בהורדות של תוכנות אחרות, על פי רוב מאתרי הורדות זדוניים כ-Cnet.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה שווה להתחיל לעדכן בווינדוס שגם ככה הותקן עם שגיאות. האם שווה לנסות? ממה שאני זוכר ווינדוסי 7 חדשים שהייתי מתקין היו על ההתחלה מפעילים משחקי מחשב פשוטים גם בלי מעודכנים.

היום הכנתי את הBOOTABLE ובתחילת הפעלת המחשב לא ביקש ממני ללחוץ על כפתור כדי להעלות מהUSB. מחר אנסה להכין BOOTABLE מתמונה אחרת, אולי התמונה שיש לי פגומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשב שלי המחשב לא מזהה את הDOK בBIOS אלא משהו בסגנון של removable hardware, הגדרתי שהוא יהיה ראשון לפני ההארד דיסק. במחשב השני שבבית, חיברתי את הDOK וההוא מזוהה בביוס, אבל יש בעיה במחשב זה ששינוים שאני עושה בBOOT SEQUENCE לא נשמרים למרות שאני לוחץ על לחצן שמירה. אנסה לבדוק על מחשב בספרייה העירונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון- עדכנתי כל הדרייברים עם התוכנה שהמצלתם והכל עובד. תודה, לא חשבתי שזה עד כדי כך קריטי בווינדוס 7.

יש עכשיו 2 בעיות חדשות:

1 (לא בדיוק בעיה)- המחשב פונה אל כרטיס המסך המובנה שבלוח אם ולא לרדאון שקניתי פעם ומורכב עליו.

2 המשחק ETS 2 מבקש עכשיו קוד הפעלה כדי לעבוד, ואלה שסופקו באריזת המשחק לא עובדים

לגבי 2 אשאל בפורום של החברה שייצרה את המשחק, ולגבי 1 אשמח אם תוכלו לעזור לי למרות שזה כבר מתאים לפוסט חדש בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...