שאלה לגבי שווי של שילוש (4790) - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי שווי של שילוש (4790)

Daniel Guz

Recommended Posts

אתה יודע מה הבעיה איתך, nec_000 הנכבד ?

שאתה כותב דבר אחד בתחילת הדיון ואח"כ משכתב את מה שכתבת

בהתאם למה שמתרחש בדיון בהמשכו.

וכך, בפוסט הראשון שלך אמרת שכל השילוש ימכר בסכום בין 350 ל - 600 שקל,

אבל אח"כ תיקנת את זה לגירסה שמופיע כרגע.

אז איך אפשר להתייחס למגילות שלך ברצינות ?  :nixweiss:

הדיון כרגע מתנהל מצד המוכר, כך שאני נותן הערכות שמיטיבות

איתו. אני ממליץ המלצות שיתנו לפותח הדיון את המיטב מהציוד שהוא מוכר.

צד הקונה כרגע לא רלוונטי מהסיבה הפשוטה שלא על זה הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של User_Name

אכן. אל תשכח שאנשים המשדרגים לבדם מעבד שזו פרוצדורה עדינה יודעים בדרך כלל מה הם עושים. להחליף רק מעבד ולא להתעסק עם פירוק הלוח,  התעסקות עם מכירתו יחד עם הזכרונות זו טרחה ובזבוז זמן. 

לי, למשל,  יש לוח h97 טוב ו-16gb DDR3,  אז קניתי i7 4790k ב-600 ומכרתי את ה-i5 4570s ב-450. כלומר אחלה שדרוג ב-150 ש"ח.  לשימושים שלי,  photoshop ו-Illustrator,  ביצועיו אף עולים על הRyzen 5 1600 שיש לי במחשב הסלוני המשמש למשחקים. 

:jafafa:

הוא שאמרתי, חוץ מתימחור רציונלי, יש עוד גורמים במשוואה.

נכון שבמקרה הזה העלות נטו הייתה 150 ₪, אבל המעבד עדיין נקנה ב - 600,

כלומר מישהו מכר אותו ב - 600₪  !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

אגב משתף בהזדמנות זו (למי שלא קרא "בשרשור שלי" על חומרה משומשת) לדבר כך שרכשתי (שלשום) 8GB זכרון בשני מודולים

של 4GB היחידה, במחיר התחלתי שהיה 50 ש"ח פר מודול במודעה עצמה (100 שח לזוג), ולא התווכחתי בכלל על המחיר שהיה סופר

הוגן. בפועל הופתעתי על ידי המוכר (אכן סופר נדיר שיקרה כדבר הזה) והוא נתן לי מודול שלישי נוסף שהיה בטוח שהוא תקול (נתן בתור

מתנה). לאחר בדיקה אצלי בסוף המודול התגלה כתקין

עוד נקודת מבט למה שמובא כאן בציטוט -

האמנם  מוכרים כמו זה שבציטוט הם הרוב ?

אני לא יודע לומר. אבל .....

לא חסרים כאלה, שמוכרים את מה שבעיניהם לא שווא הרבה, יעני,  " בוא ננסה, אולי נרוויח כמה גרושים",

כי ממש לא איכפת להם אם זה לא ימכר בכלל. הציוד עשה את שלו מבחינתם, אז על הדרך יכנסו כמה שקלים ? מה טוב.

לא ? לא קרה כלום. כי גם ככה המערכת החדשה כבר נקנתה.

זה הפוך ממה ש -nec טוען - 

אלה לא מוכרים שמחפשים קונה פרייר, אלא קונים ( ממולחים ? ! ) שמחפשים מוכר פרייר !

ותחשבו על זה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר בטיחותי לי להשאיר מדורה דלוקה בסלון ולצאת לעבודה.

חבר'ה, בבקשה לא לרדת לפסים אישיים. כל אחד ודעתו האישית בנוגע לנושא. חוסר הסכמה יכול להתבטא בדרך קצת פחות.... "ישירה".

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

:jafafa:

הוא שאמרתי, חוץ מתימחור רציונלי, יש עוד גורמים במשוואה.

נכון שבמקרה הזה העלות נטו הייתה 150 ₪, אבל המעבד עדיין נקנה ב - 600,

כלומר מישהו מכר אותו ב - 600₪  !

ההבדל בין 4790 שמזדקן בצורה נוראית ל4790K שגם היום נותן תמורה מצוינת הוא הבדל של שמיים וארץ. 
בעוד שאת ה4790 גם מעבדי הכניסה כבר מביסים ברוב השימושים, כדי לקבל שיפור לעומת ה4790K אתה כבר צריך ללכת על הi5 8400 או 5 1600. שגם הם כמשומשים לא יעלו 600 שקל.
אם פותח הדיון ימצא קונה שישלם 500 שקל על המעבד שלו הוא בוודאות מצא אדם שאין לו מושג ירוק בחומרת מחשבים עדכנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן,  עדיף  שימכור בebay.  גם לאחר 13% עמלה של ו-paypal  סביר להניח שישאר עם יותר כסף בכיס מאשר מכירה בארץ. הנה עוד מכירה שתסתיים באזור ה-700 ש"ח 

https://m.ebay.com/itm/Intel-Core-i7-4790-4790-3-6GHz-Quad-Core-BX80646I74790-Processor/263345707803?_mwBanner=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תטריד את המקהלה כאן עם עובדות  !

חוץ מלחלק ניקוד שלילי על ימין ועל שמאל, 

אף אחד מהם לא רואה לא שמאלה ולא ימינה.

רק האמת שלהם קיימת, ואין בילתה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

ההבדל בין 4790 שמזדקן בצורה נוראית ל4790K שגם היום נותן תמורה מצוינת הוא הבדל של שמיים וארץ. 
בעוד שאת ה4790 גם מעבדי הכניסה כבר מביסים ברוב השימושים, כדי לקבל שיפור לעומת ה4790K אתה כבר צריך ללכת על הi5 8400 או 5 1600. שגם הם כמשומשים לא יעלו 600 שקל.
אם פותח הדיון ימצא קונה שישלם 500 שקל על המעבד שלו הוא בוודאות מצא אדם שאין לו מושג ירוק בחומרת מחשבים עדכנית.

שמח לראות עוד כמה עם הבנה ושכל בקודוקדם איש יקר :beerchug: 

אז מה היה לנו כאן ?

א. חברס שתמחרו מעבד 4790 רגיל (לא K) במחיר של K, ולא שמו לב לבעייתיות הזו.

ב. חברס שמודעים למה היא חלופה למעבד הזה חדשה בחנות, ואפילו 500 שקל לא היו מניחים על 4790 (רגיל).

ג. וחברס שמציעים למוכר "להתייבש" וללמוד את מחיר השוק דרך הרגליים, כי הרי מה אכפת להם:

ממילא לא מדובר בכיסם, או באתגר מכירה **שהם סובלים** ממנו, אלא רק המיועץ יסבול. וככל שעובר הזמן

הרי שווי הציוד רק יורד (אלמנט שרבים מתעלמים ממנו, שוכחים שכל הזמן יוצאים לשוק מוצרים חדשים והמחירים
   נחתכים מטה משמע שכדאי לתמחר במגמה למכור בתוך פרק זמן סביר).

מאד אשמח לראות בסופו של שרשור/דיון זה, את הפותח חוזר אלינו עם פידבק - באיזה מחיר הוא בסוף הצליח למכור וכמה שילם.

אין לי ספק שנלמד מכך רבות, והיי - אני הראשון שארצה לדעת דגימה מהשוק דהיום.

בנתיים המוכר פרסם את מלוא הציוד ב- 1100 ש"ח ממה שבמקרה ראיתי בלוחות יד 2 (אגב שכחנו שיש שם גם מים אז יש

לתמחר גם אותו - משהו שלא עשינו).  אז הנה לנו מחיר פתיחה שהוא (השואל) החליט לגביו, לעומת שלל ההמלצות שקיבל מאיתנו.

אני מניח שהוא לא יקבל את מלוא תאבתו. 

ומצד שני כן, יתכן הדיוט בתחום שישלם יותר (כדבריו של moon mage שלרוב נחשב שועל ותיק ופיקח), אך השאלה היא כמה

הוא יאלץ לשבת רגל על רגל מיובש, רק כדי למצוא אחד כזה בים של טועים. מספיק להתבונן פה ב- tradezone בכדי לראות באלו

מחירים מפרסמים משהו דומה/מקביל ולקבל אזימוט לכוון אפשרי.

ציטוט של User_Name

בכל אופן,  עדיף  שימכור בebay.  גם לאחר 13% עמלה של ebay ו-paypal  סביר להניח שישאר עם יותר כסף בכיס מאשר מכירה בארץ. הנה עוד מכירה שתסתיים באזור ה-700 ש"ח 

זה רעיון בהחלט יפה. לרוב המחירים ב- ebay גבוהים ממחיר השוק בארץ (כנראה הקניין הישראלי נבון ומשופשף יותר 

ברזי המחשוב מהממוצע העולמי וזו תעודת כבוד לנו כישראלים).

אז ישנה אכן כדבריך כדאיות לעיתים למכור שם מאשר מקומית, משום שמקבלים יותר כסף (וגודל השוק משמעותית יותר

אפקטיבי). אבל, וזה אבל גדול שיש לקחת בחשבון:   אלמנט הסיכון.

ב- יש נוכלים שמדווחים אי הגעת מוצר אליהם, ולנו כמוכרים קשה אחרי זה לראות את הכסף.

יש גם אפשרות שבאמת המוצר לא הגיעה ליעדו או נדפק בדרכו לשם - לדואר העולמי נפלאות משלו.

קחו זאת בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קונים כאלה - עדיף לא למכור !  

המחשב עם החלקים האלה יכול לשמש לאלף ואחד דברים.

לא חובה למכור בכל מחיר.

ורק להזכיר - בדיון הזה אני מייצג את הצד של המוכר.

ודי כבר עם לשון רבים, nec, דבר בשם עצמך.

זה לא הסתדרות כאן ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אנחנו כמוכרים לא אוחזים בכדור בדולח כזה מיוחד, ויודעים על איזה קונה נופלים מ- . אין מרשם קסם פה.

כאשר ניפול, ניפול. 

ולך נדבר ללפמה מול ושות' כדי לראות משהו מהעסקה אחרי זה.

שועל ותיק בתחום (עם מאות עסקאות) סיפר לי קצת מנסיונו, והאמת הוציא לי את כל החשק מאי פעם לחשוב על למכור

שם - למרות הפיתוי למחירים הטובים יותר שניתן לחלץ. זה פשוט לא שווה את זה (עבורי).

בשביל עוד 100-200 ש"ח לקחת סיכון שלא אראה בכלל את הכסף,  ולכתת רגלי לדואר, לעמוד בתור לבצע משלוח...

כל הווג'ראס שמסביב...     לא תודה. לא עבורי. 

לגבי זאת שאתה מייצג את צד המוכר (כטענתך).... 

אז הנה האמת היותר אינטילגנטית בהקשר הזה:

זה שאתה "מייעץ למישהו" למכור במחיר **כפול** משווי האמיתי או הראלי של מוצר בעת נתונה, אתה בטח שלא עוזר לו,

אתה מחבל לו.

מיכוון שהוא ימתין ויתייבש זמן רב עד שילמד את המציאות דרך הרגליים, ובסוף ימכור במחיר נמוך ממה שיכל קודם לכן אילולי

היה מקשיב לך. כי בנתיים הזמן עובר והמחירים בשוק רק יורדים (הטכנולוגיה רצה ובורחת לנו. בתחום מהיר צריך למכור זריז).

לא נראה (לי) במלוא הרצינות (והצניעות) הנדרשים, ועם כל הכבוד כמובן לחבר פורום, שיש לך מספיק נסיון בשוק המשומשים

בעת הזו, לאור התמחורים מנותקי המציאות (לשיטתי) בהם נקבת. רשמת לו שיבקש 1800 ש"ח ?!

אפילו הוא הבין לא רע בכלל, וראה לנכון להקשיב ליתר החברים בשרשור זה:

לראיה התחיל את התמחור מ- 1100 ש"ח (כולל קירור מים ששכחנו כולנו בטעות לתמחר בשבילו קודם).

משמע שהוא מנסה למכור את הציוד (בלי הקירור מים) בסביבות 900 ש"ח לערך. שזה פי 1.5 ממה שאני הצעתי לו.

עכשיו,

מנסיוני הצנוע שלי (ויש קצת) אם הוא ימכור מעל 600-700 ש"ח, לטעמי יצא בסדר גמור מהעסקה ויכול להרגיש טוב עם עצמו.

המתנה בת חצי שנה רק כדי ליפול במקרה על מישהו שישלם לו יותר, אינה משתלמת בהיבט הזה.

ובשביל מה, בשביל עוד 100-200 ש"ח ?

האם הוא שינה תחום עיסוקו לעבוד בתור מוכרן, שיש לו זמן לעשרות שיחות מעכשיו ועד שימכור ?

אלא אם הוא רואה עצמו כסוחר או אופורטיוניסט שאינו ממהר לשום מקום, ומחכה לקניין הירוק שישלם מעל לשווי ראלי,

אז זה מובן ולגיטימי בהיבט הטרחה שהוא שם על עצמו.

אך לא נראה לי שהוא מהסוג הזה, שאילולי כן היה כזה, ברור שלא היה נכנס לשרשור כאן רק כדי להתיעץ עמנו באיזה

מחיר לתמחר את הציוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

אז מה היה לנו כאן ?

א. חברס שתמחרו מעבד 4790 רגיל (לא K) במחיר של K, ולא שמו לב לבעייתיות הזו.

ב. חברס שמודעים למה היא חלופה למעבד הזה חדשה בחנות, ואפילו 500 שקל לא היו מניחים על 4790 (רגיל).

ג. וחברס שמציעים למוכר "להתייבש" וללמוד את מחיר השוק דרך הרגליים, כי הרי מה אכפת להם:

ממילא לא מדובר בכיסם, או באתגר מכירה **שהם סובלים** ממנו, אלא רק המיועץ יסבול. וככל שעובר הזמן

הרי שווי הציוד רק יורד (אלמנט שרבים מתעלמים ממנו, שוכחים שכל הזמן יוצאים לשוק מוצרים חדשים והמחירים
   נחתכים מטה משמע שכדאי לתמחר במגמה למכור בתוך פרק זמן סביר).

שכחת את חברס שמתמחרים את הציוד ב300-600 ש"ח כדי שיוכלו לקנות אותם בעצמם ולמכור לאחר מכן בפי 2 מחיר...

שווי הציוד לא הולך לרדת בשבוע וגם לא בחודש ואפילו לא כמה חודשים.

אם המוכר יראה שאין התעניינות או שאלו שפונים לא מוכנים להציע משהו באזור הוא תמיד יכול לרדת במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^זה גם נכון מה שהנך מעלה.

לדוגמא:

כשבאתי למכור את רכבה האחרון של אשתי (בן השנתיים), היו לי שתי אפשרויות:

או למכור אותו לבד, לטרטר עצמי משך חודש ימים סדר גודל, לסבול ברבורים מממוצע של 3-7 מתעניינים, ולחלץ עבורו אולי 100 אלש"ח,

שזה מחיר השוק שהייתי כנראה משיג עבורו, לפחות לפי הגורם שביצע לנו טרייד אין עליו (מחירון היה 102 אלש"ח).

או, אפשרות שניה לתת לו את הרכב תמורת 92 אלש"ח, ולזרוק את כל האחריות והטרחה עליו, בלי שאלות ובלי טרדות.

לאור נסיון עבר ממכירת רכבה של אשתי ואין חכם כבר נסיון,

השתלם לי לספוג 8% "קנס" (8000 ש"ח) שהם בעצם העמלה שלו, כדי שהוא ימכור את הרכב ויוריד ממני את כל הטרחה

וההתעסקות. ואני ?

אני רק השלמתי את הפער לרכב חדש ב- 140 אלש"ח, וגמרתי את כל הסבוב הזה בשעה קלה בסוכנות הרכב.

ואפילו מסרתי את הרכב "מפתח תמורת מפתח" בסוכנות, ובכך חסכתי שכירת למשך שבועיים זמן, עד שהחדש יגיע אלינו.

אז זה גם כסף וטרחה שירדו ממני בנוסף רק בגין סעיף זה. האמן לי שיודע לעשות את החישובים היטב.

אני איני מעכר של מכוניות, אין לי מומחיות בכך, לא מעניין אותי, וזמני יקר. 

כל אדם עם קצת נסיון בחיים לומד עם הקילומטרז' שצובר, שמוטב לו באם יעסוק בתחום התמחותו היחסית, קרי במקצועו,

ויתיר עבודות ומטלות שאינן בתחום התמחותו לאחרים, תמורת קומסיון סביר שישלם להם בגין זאת.

באותה צורה נקביל לפותח השרשור:

אם הוא ימצא מעכר בתחום המחשוב (ויש כאלו לא מעט למדתי עם הזמן - כפועל יוצא מהתחביב בתחום המשומשים)

שיקח ממנו את כל הסחורה תמורת כמה מאות שקלים פחות, אך יוריד ממנו את כל ההתעסקות ויתן לו כסף מזומן כאן ועכשיו,

ושקט נפשי, כמו גם ימנע ממנו בלבולי שכל מקונה אחר - כזה שאחרי הקניה אם יהיו לו בעיות ירצה אולי לבטל העסקה ולקדוח

במוח עם בקשה לתמיכה, או אף להחזיר או לאיים בתביעה והשד יודע מה, אז זה שווה את זה.

הכל שאלה של כמה הוא משלם - תמורת מה הוא מקבל. 

ברגע שהוא אינו מעכר חומרה משומשת בעצמו, אז לקבל 200 ש"ח פחות כי מעכר מקצועי עושה עבורו את המטלה, זה יותר

מאשר שווה את הטרחה. ואני במקומו הייתי בכיף מחפש אחד כזה שיוריד ממני את כל הספור.

יש אנשים שעבורם 200 ש"ח רווח זה הרבה כסף לרמת השתכרותם. אין שום מניעה ראציונאלית מלתת להם להשקיע שעות

במכירת המוצר כמו גם לקחת את הסכון על עצמם (תמיד יש סכון במשומש - גם למוכר למי שאינו בקיא בחוק),

וקצירת רווח שולי ממין זה. זו התמחותם וזו פרנסתם. 

ויש כאלו שעבורם 200 ש"ח זה אולי שעה אחת (גג שעתיים) כסחירים בתחום התמחותם, אז ברור לנו מה החלופה המטיבה

בהקשר הזה שהעלנו בדוגמא דלעיל. רק השואל שפתח את השרשור יודע היכן (הוא) ממוקם על הסקלה.

נ.ב

לגבי שווי הציוד הנך טועה:

בתחילת 2018 הולכת לצאת חומרה חדשה של כמענה לדור 8 של , ובמקביל אינטל הולכת להוציא לשוק

לוחום אם זולים לסדרה 8, שכרגע עדיין אינם בשוק - יש רק לוחות יקרים מסדרה Z כיום בשוק.

שני אלו הם אלמנטים שהולכים לשנות עוד יותר לטובה את עלותה של החומרה החדשה בשוק, ובהציגם חלופה חדשה

במחיר מוזל ביחס למה שיש היום (תחילת דצמבר), הם יורידו כפועל יוצא מכך את שווי המשומשים בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד את האמת, המחירים שאתה מציע זה לא מחירי שוק אלא מחירים שאתה בתור צרכן סחטן מעונין לקנות.

כל הסיפור שרשמת נחמד מאוד (או ארוך מאוד), אבל לא ממש רלוונטי למה שהמלצת כאן.

אם הגורם שעזר לך למכור את האוטו היה מציע לך 30-60 אלף אז הייתה רלוונטיות להצעה שלך בדיון זה. 

אולי שכחת שהצעת לו למכור בין 300-600 שקל בהתחלה ואז כשהבנת שאף אחד לא לוקח אותך ברצינות שינית את המלצתך ל600+, שהיא עדיין המלצה נמוכה למדי. 

אם מטרתך להמליץ לאנשים על מחירים הזויים כדי שתוכל לקנות אותם בעצמך ולמכור ביוקר כדאי שתציין זאת.

אם מטרתך לעזור לאנשים בכנות כדאי שתעשה חושבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עד כאן מבחינתי.

שאלה בתימחור הפכה לדיון על מאכרים וטריקים ושטיקים.

אין לי אישית שום דבר לא בעד ולא נגד העניין, ובגלל זה, askme - out.

תהנו ומאחל דיון פורה לכוווווולם !  :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של A.Z.P

בוא נגיד את האמת, המחירים שאתה מציע זה לא מחירי שוק אלא מחירים שאתה בתור צרכן סחטן מעונין לקנות.

כל הסיפור שרשמת נחמד מאוד (או ארוך מאוד), אבל לא ממש רלוונטי למה שהמלצת כאן.

אם הגורם שעזר לך למכור את האוטו היה מציע לך 30-60 אלף אז הייתה רלוונטיות להצעה שלך בדיון זה. 

אולי שכחת שהצעת לו למכור בין 300-600 שקל בהתחלה ואז כשהבנת שאף אחד לא לוקח אותך ברצינות שינית את המלצתך ל600+, שהיא עדיין המלצה נמוכה למדי. 

אם מטרתך להמליץ לאנשים על מחירים הזויים כדי שתוכל לקנות אותם בעצמך ולמכור ביוקר כדאי שתציין זאת.

אם מטרתך לעזור לאנשים בכנות כדאי שתעשה חושבים...

חבל שהבנת הנקרא מצידך שגויה:

לא "הצעתי לו למכור" במחיר הזה, ספרתי לו באיזה מחיר "אני קונה" כל רכיב (אילו אני הקניין).

*יש קבלות לנסיון שלי בתחום "כמוצא מציאות" בשוק המשומשים - יש שרשור יעודי על זה בפורום בו כידוע משתף את כל החברים.

לא מסתיר כלום, להפך - נהנה להראות.

כמו למשל מחשב שלם i5 מחודש אחרון שחסרים בו רק ספק כח ודיסק קשיח, עם 8GB במחיר מגוחך של 200 ש"ח מבחור

סופר נחמד מכפר סבא.

זה שהחלטת להסיק מכך מסקנות מרחיקות לכת, ולהשית "מחירים שאני מוצא" ולהופכם "להמלצתי" מהו המחיר שבו

מוטב לשואל לפרסם, זו טעות בהבנת הנקרא (שלך) ידידי.  ואולי ההטעיה היתה באשמתי.

לכן בגלל אי ההבנה הזו (ששמתי גם אני לב אליה), וחוסר רצון לבלבל את השואל, מחקתי זאת מהפוסט הפותח (כפי שראית).

בדיוק בשביל זה:

כדי שהשואל לא יתבלבל וישאר עם רף ה- 600-650 ש"ח סדר גודל לאזימות לנושא. זה הדבר היחידי שהשואל כרגע עומד לפניו.

נתתי אפילו תמחור דקדקני של כ- 250 ש"ח לזכרון, 125-150 ש"ח ללוח אם, ו- 250 ש"ח למעבד.

הכל גזרתי "חצי מעלות חדש" מקביל ביצועים סדר גודל לפי מיטב שפוטי והבנתי את התחום, והנני עדיין עומד בהמלצתי זו.

עליהם יש להוסיף עתה גם את שווי מערכת הקרור מים ששכחנו מוקדם, כמדומני סדר גודל של 200 ש"ח שהם מחצית

מעלותה חדשה.

סיגמת ארבעת הרכיבים דלעיל היא איפה 250+125+250+200 = 825 ש"ח.

הוא פרסם ב- 1100 ועשה כנראה סביר ונכון, השאיר לעצמו מרווח תמרון כמו גם הזדמנות לעסקה גבוהה היה ותצלח.

הוא יוכל להוריד את המחיר במידת הצורך, תוך כדי "הרגשת השוק" בשבוע שבועיים הקרובים, כתוצאה מפידבק שיקבל

ממתקשרים פוטנציאליים, יראה אם מתקשרים בכלל, ואם כן מה המחיר שמציעים לו כנגד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...