כמה זמן סוללה אמורה להחזיק LG G2 - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה זמן סוללה אמורה להחזיק LG G2

onetwo

Recommended Posts

שלום,

יש לי G2 כבר שנתיים וחצי בדיוק.

אני משתמש בסמארטפון רק לשיחות, ווטסאפ, ואפליקציות בסיסיות ותו לא.

לאחרונה שמתי לב שהבטריה אוזלת הרבה יותר מהר ממה שאני רגיל.

האם זה בגלל איזה חדשה / הגדרה חדשה או משהו כזה או שאחרי שנתיים וחצי הבטריה מתחילה לדעוך?

ואם זה בגלל בלאי הבטריה, איפה אפשר להחליף? אני לא צריך חדש, האלג'י מצויין בשבילי, רק להחליף בטריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, 

יכול להיות שכמו שציינת במקרה שלך באמת הסוללה התחילה לדעוך אחרי שימוש של שנתיים וחצי, קורה.

אני גם כן בעל G2 ולאחרונה שדרגתי לגרסה האחרונה של האנדרואיד 5.0.2 ואני מרגיש שהמכשיר עובד יותר מהר באפליקציות וגם מבחינת אני חושב שהוא חוסך קצת יותר. ראוי לציין שלא שדרגתי גרסה לפני כן במשך כל הזמן שהמכשיר אצלי (מאז 2015) ולכן היה פה שדרוג די גדול בגרסה.

ממליץ לך לבדוק את הגרסה אצלך.

המכשיר שלי מחזיק בערך יום וחצי יומיים, תלוי בשימוש, אבל בעיקרון דומה למה שציינת.

להחליף לא יודע אם ישתלם לך מאחר וזו סוללת ליתיום פנימית שלא אמורה להיות מוחלפת ולכן אם תמצא חנות שתבצע לך את זה זה בטח לא יהיה זול.

כבר עדיף לקנות איזה XIAOMI NOTE 4X שיש לו די חזקה ולסיים את העניין, במידה וממש המכשיר שלך לא מחזיק לפחות את היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:D אז אתה במצב טוב סך הכל ולא נראה לי שיש משהו לא תקין. לא יודע אם אותו השימוש שעשית מקודם בדיוק נשאר אותו דבר, אבל יכול להיות שאפליקציה מסוימת שאתה משתמש לוקחת יותר משאבים מהסוללה או ששינית הגדרות תאורה, או שפשוט אתה משתמש קצת יותר בפלאפון, או 1001 סיבות אחרות. יש הרבה סיבות אפשריות כמו כן שזה בת שנתיים וחצי. בסך הכל אם המכשיר מחזיק לך יום וחצי לא נראה שיש על מה להתלונן ;)

לשדרג את הגרסה אתה יכול לחבר את המכשיר למחשב ולהשתמש בתוכנה של שתוריד מהאתר כדי לשדרג את הגרסה. יש באחד הטאבים של התוכנה עדכון גרסה. מאחר ולא נראה לי שאתה יותר מדי מתעסק בתחום הזה לא הייתי ממליץ לנסות גרסאות שונות שלא רשמיות ויכולות ליצור בעיות והתעסקות מרובה.  

חסרונות באמת שאני לא רואה, אבל אפילו לא טרחת לציין איזה גרסה יש לך כעת ואולי המכשיר כבר מעודכן בכלל... (סקפטי אבל מי יודע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי G2 שמשמש כטלפון גיבוי, יש עליו את הגרסה העדכנית ביותר, ואפליקציות הכרחיות בלבד כמו ו-whatsup. הסוללה בו מחזיקה בקושי יום, מניח שזה בגלל הגיל.

בכל אופן לא ממליץ להחליף בו רק את הסוללה, במעבדה יקחו לך לא מעט כסף ואין לך דרך לדעת אם בכלל שמו חדשה או מטלפון מושבת וישן.

עדיף לקנות טלפון זול וטוב ואת זה לשמור לגיבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות!

כתוב לי ב"שימוש בסוללה" ככה:

תצוגה 33%

מערכת הפעלה 15%

מצב המתנה ברשת סלולרית 11%

טלפון פנוי 10%

וויפי 5%

מערכת 5%

כרום 4%

שיחות קוליות 3%

ווטסאפ 2%

שירותי פליי 1%

זה נורמלי וטוב ככה או שיש איזשהי בעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...