i5 6600k 4.4Ghz 1.3V + 1080Ti 1911Mhz שאלות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

i5 6600k 4.4Ghz 1.3V + 1080Ti 1911Mhz שאלות

zombie

Recommended Posts

נתחיל משאלה בנוגע למעבד,

כאשר הייתי על מתח של 1.275 ואוברקלוק ל 4.4Ghz המחשב קיבל מסך כחול ב3Dmark וכאשר העלתי ל1.3 התייצב ועבר את הבדיקות בהצלחה.

האם לנסות להוריד את המתח ולנסות שוב או ש1.3 זה בסדר ואולי דוקא לנסות להעלות את תדר המעבד?

בנוסף האם יש דרך שבמנוחה המעבד יחזור לתדר של 3.5Ghz כמו ללא ורק בזמן מאמץ שיטפס ל4.4Ghz במקום 3.9Ghz?

ובנוגע לכרטיס המסך, הכרטיס הוא Gigabyte GeForce GTX 1080 Ti Gaming OC ונמצא על מוד OC בתוכנת של גיגבייט וכאשר אני משחק אני רואה שהתדר יכול לטפס ל1900 + ומצד שני להיתקע על 1200+ למרות שאני נמצא בסביב ה65 מעלות ואין סיבה להפלת התדר.

האם הגיוני שהתוכנה מרימה את התדר כל כך גבוהה למרות שכתוב על OC מוד 1658Mhz לcore ו 11010 ל memory שאגב אני רואה שלא עובר את סביב ה5000Mhz בזמן משחק (זה נורמלי?)?

אז כיצד ניתן לדאוג שהכרטיס יהיה תמיד סביב ה1900Mhz וכמובן שלא יירד מ1600 בזמן משחק?

אני רואה את הנתונים בעזרת RivaTuner וCAM של .

בתודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך להתקדם בOC זה בחירה שלך אתה תמיד יכול לנסות לדחוף עוד את המעבד (למרות שאתה די בקצה) ולראות לאן תגיע, תמיד אפשר לקחת צעד אחד שניים אחורה ולהישאר שמה ליתר בטחון.

לגבי הכרטיס מסך הנתונים שציינת קצת לא מסתדרים. תבדוק בבקשה עם GPU-Z ותעדכן בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...