התאמת המחשב לאוזניות (בקשת כרטיס קול) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התאמת המחשב לאוזניות (בקשת כרטיס קול)

Fadida

Recommended Posts

שלום לכולם

אני מתכנן לקנות במהלך השבוע הקרוב את האוזניות m50x של audio technica 

קישור לאתר: http://www.audio-technica.com/cms/headphones/99aff89488ddd6b1/ 

לוח האם שלי p8p67-m  (הכרטיס קול שלי הוא מה שבא איתו)

אני רוצה למצות את המקסימום של האוזניות על המחשב שלי, האם יש לי צורך לקנות כרטיס קול נפרד ? 

אם כן אשמח לקבל כמה הצעות והסברים עליהם :) בנוסף איך מחברים אותו וכמה השפעה תהיה לו

באופן כללי אם יש מישהו שאוכל לשאול אותו עוד שאלות בפרטי על הנושא אשמח אם הוא יוכל לציין את זה

תודה מראש

לא מאמין שיש צורך אבל שאר המפרט שלי: (כדי לחסוך זמן)

מעבד i5 2500k 3.3GHz
מאוורר מעבד Noctua NH-U12S 
כרטיס מסך GTX 970 
זכרון דינמי (אני לא בטוח איך לרשום את השם שלו אז אפרט כמה שאפשר)  samsung 2gb  2Rx8 PC3 10600U - 09 - 10 - B0  (ארבע יחידות כאלו, ז"א 8GB)
ספק כוח: cougar cmx 850w

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם לקנות כרטיס קול פנימי בשביל

אם בכלל. 

פשוט תנסה כמו שזה, ה-m50x לא אוזניה קשה לדחיפה ולא מרוויחה יותר מידי מהגברה יעודית,  אם זה לא יספיק תקנה קומבו שולחני בסיסי כמו fiio e10k, smsl m3 או כל דבר אחר למעשה יספיק להן. 

בלי קשר זה יותר נוח כשיש מכשיר שולחני נגיש לחיבור עם חוגת ווליום פיזית, זה גם יותר בטוח, במיוחד אם יש גם שמחוברים למחשב. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה

דחיפה הכוונה שלא שומעים חזק מספיק או שלא שומעים מדוייק ובאיכות גבוהה מספיק?

בכללי יש לי את מתאם 5.1 של sebiria v2 (זה מתחבר למחשב בusb ומגביר את הסאונד משמעותית)

האם זה אמור לתת מענה ?

A7M0_1310840067651163114SSmTcyVH7.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדחיפה הכוונה להגברה, אבל גם לדאק איכותי יש משמעות קריטית במיצוי היכולות של אוזניה איכותית.

המכשיר הזה הוא צעצוע פשוט, אבל בגלל שמדובר ב- M50X, שכמו שאמרתי יכולה לעבוד גם מהסלולר בצורה

לא רעה, אז תנסה. אם תרגיש שיש מקום נוסף לשיפור, לך על מכשיר נורמלי כדוגמת אלו שהצעתי. 

דרך אגב, ה-M50X זו אוזניה מוניטורית מאוד מדוייקת ועוקצנית לעיתים, אם אתה מחפש האזנה יותר מהנה

כיפית וחמימה, זה ממש לא הכיוון. זו גם אוזניה שתדע להדגיש את כל מה שגרוע בהקלטות לא 

ממש טובות.

באותו התקציב אתה יכול לקנות MDR1A, שזו אוזניה הרבה יותר נעימה להאזנה ארוכת זמן, הרבה

יותר סלחנית, וגם הרבה יותר נוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהכיוון הוא באמת מה שאתה אומר, האזנה לכיף, האם האוזניות האלה קיימות בארץ? לא מצאתי

ויש מצב שהם אפילו קצת מעל התקציב

אני מחפש משהו ב 600 שח כזה, קראתי המון דברים טובים על ה m50x, דוגרי אני שומע רק דברים ברמה גבוהה אז אולי פחות אפגוש הקלטות גרועות

(בעיקר רוק ואלקטרוני)

ד"א אני רואה שאני יכול להתייעץ כך, אני כרגע עם cloud, האם לדעתך ארגיש הבדל משמעותי?

ואם יש לי עצות לעוד אוזניות שנמצאות בארץ ועולות בהרבה על ה אשמח מאוד לשמוע

תודה רבה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב,  זו אוזניית סטודיו בהגדרה, אני אישית לא יכולתי להקשיב לה בכלל עד שעשיתי לה מוד של החלפת פדים כי היא גם לא נוחה, יחד עם ספוגים להרגעת הטרבל. וזה לא שאני רגיש לגבוהים, יש לי בין היתר hd800 שזו מלכת הגבוהים, אבל שם מדובר בטרבל איכותי, מפורט..  הm50x סתם עוקצנית ודוקרת בהרבה מקרים. 

ברור כי רוב האנשים שקונים m50x מגיעים משום דבר, או מאוזניות פשוטות, לכן כמובן שיהיה שיפור מבחינתם ואכן יש בהשוואה. אני לא מזלזל לרגע בm50x, זו אוזנייה מצויינת כאוזניית סטודיו מוניטור, ולשימושים הללו היא הרבה יותר עדיפהה מסוני. אבל לטובת האזנה בשביל הכיף, לא ברור לי מה מוצאים בה, יש לה טרבל מציק בשירים מסוימים, המידריינג' שלה רזה למדי, ואני אישית חשבתי שהיא הייתה חסרה גם בבאס, שהיה שם אבל הרגיש שטוח ומשעמם. 

ההייפר זו אוזניה יחסית סבירה, הרוב המוחלט של גיימינג הם על הפנים. ברור שכל אוזניה איכותית תיהיה עדיפה ההייפר בכמה דרגות. אם אתה נהנה ממוזיקה בפורמטים איכותיים, וכל מה שאתה מכיר זה את ההייפר, זה יהיה עבורך בערך כמו לראות צבעים אחרי שהיית רגיל רק לשחור ולבן. 

לא יודע לגבי הסוני בארץ, אבל מלבד ספורות חבל על הזמן שלך עם חיפוש בארץ, המחירים פה יקרים פי כמה מחו"ל בדר"כ. 

הסוני נכנסות בתקציב שלך: 

http://soundforless.co.il/index.php/product/sony-mdr-1a-black/

650 שקלים עד הבית כולל הכל. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה רבה

הזמנתי אותן, קראתי עוד השוואות ושמח שהפנת אותי אליהן, המחיר בלאק פריידי שלהם באמת מטורף

אם יש לך איזה המלצות לגביהן אשמח מאוד לשמוע

(למרות שממה שקראתי לא ראיתי אף אחד שאמר שהיה צריך לשחק במדדים של האוזניות, בשונה מה m50x שכולם משתמשים בהם עם תוכנות)

וד''א לאיזה איכויות קבצים לכוון מעכשיו? FLACים או שאין להם יכולת לתת יותר מ 320kbps

שוב תודה רבה !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש.. 

כמו שציינתי דווקא הסוני מאוד סלחנית ומחליקה הקלטות באיכות לא מאוד טובה, זה גם מאוד תלוי בהקלטה עצמה, יש קבצים בפורמט flac שנשמעות גרוע ומנגד קבצים בפורמטים סטנדרטיים וכ' שנשמעים מעולה. 

האידיאל זה למצוא את ההקלטה ומאסטרינג באיכות טובה ככל שניתן בפורמט lossless. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...