האם המסך בsony xperia m4 aqua בולט מעל שאר המכשיר? - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המסך בsony xperia m4 aqua בולט מעל שאר המכשיר?

A.Z.P

Recommended Posts

היי,

רוצה לוודא שהמכשיר שksp מכרו לאדם מבוגר באמת התקבל לא תקין וזה לא איזה עיצוב מיוחד של , מה שנשמע לי מאוד לא הגיוני.

מסך הזכוכית בולט מעט מעל שאר משטח המכשיר כך שיש שיפוע קטן משני צדדיו, מה שמשפיע כמובן על יישום מגן מסך למכשיר.

אם מישהו יכול רק לאשר לי ב100 אחוז שזה לא עיצוב המכשיר. 

תודה,

זאב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר את המכשיר אבל בסקירה פה רואים את גובהה המסך ביחס למסגרת בצורה טובה מאוד ב 1:02

https://www.tgspot.co.il/sony-xperia-m4-aqua-review/

* ראיתי כמה וכמה מקרים של זכוכית קדמית ש"קופצת" החוצה בגלל פנימית שהתנפחה, אולי זה המצב.

https://www.youtube.com/watch?v=fEPjksLjMVY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, תודה עידן!

רציתי לצלם את זה בשביל שיהיה יותר ברור כי זו לא כל המסגרת שבולטת כמו בסרטון שצירפת אלא רק הזכוכית, אבל לא ניתן באמת לתפוס את זה טוב בתמונה. מן הסתם אלו מכשירים שונים כך שיכול להיות שנגרם מאותה הסיבה שציינת.

המכשיר נקנה לפני כמה חודשים והוא לא השתמש בו עד עכשיו כך שלא ידע על הבעיה. אני תוהה אם הם ייקחו אחריות או ינפיצו שהוא גרם לזה איכשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שאם הוא קנה את זה לפני כמה חודשים האחריות תהיה רק תיקון... גם אם זה דפקט שבא מהחברה לך תוכיח שהטלפון לא היה בשימוש.

לכן תמיד, תמיד, תמיד חייב לפתוח מה שקונים במקום ולהפעיל ולבדוק ככה שאפשר להחזיר גג כמה ימים אחרי...

נ.ב לא חייב להדליק את המכשיר כדי לגרום לו נזק של התנפחות , אם הוא השאיר את הטלפון במקום חם זה יכול לגרום לזה גם אם המכשיר כבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לי זה ברור ואני תמיד גם פותח אצלם בחנות ובודק.

תאמין לי שגם אם הוא היה פותח באותו רגע ובודק הוא לא היה שם לב, הוא עדיין לא מבין מה הבעיה ולמה אמרתי לו שזה לא תקין...

המכשיר ישב אצלו באחת המגירות בתוך חדר ככה שבטוח שזה לא משהו שהוא גרם, אבל כמו שאמרת לך תוכיח את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יכול לצלם זה יעזור אני לא כזה מבין מה הבעיה .

בהרבה מכשירים חדשים המגן זכוכית לא יושב טוב על המסך ולא מכסה את כל המסך ויש בליטות בצדדים כמו פה בתמונה 

34ugxZ7.png?1

יש מדבקות שישבו טוב ויש כאלה שפחות זה גם תלוי באיכות המדבקה . 

חוץ מזה שמכשירים של הם לא כל כך נפוצים ולכן הרבה חנויות לא מחזיקות זכוכיות לכל דגם שיש (אני לא יודע מה המצב בKSP) , במקרים כאלה מנסים להתאים פשוט זכוכית מדגם אחר ברוב המקרים הזכוכית לא תשב טוב .

אם באמת יש בעיה במכשיר או בסוללה שהתנפחה אז לחיצה במרכז המסך כשהמסך דולק (לא לחיצה ממש חזקה )תגרום למסך לרצד ויופיעו כל מיני צבעים במסך בזמן הלחיצה .

מה שגם אצל רוב המכשירים הגב מאחורה מודבק עם דבק ואם הסוללה מתנפחת אז גם יש בליטה בגב או שהוא נפתח מצד אחד (או נשבר במקרים גרועים) . 

אני אישית לא כזה מכיר את המכשיר הזה אבל מכשירים של הם מכשירים די אמינים ואין בהם כל כך הרבה תקלות . 

אם אתה חושב שיש בעיה תביא את המכשיר לKSP והם ישלחו אותו ליבואן לאחריות שיבדקו את המכשיר אם יש בעיה הם בכל מקרה צריכים לטפל בה במיוחד אם אתה אומר שהמכשיר לא היה בשימוש ואין עליו מכות או קורוזיה ככה שאים יש תקלה אי אפשר יהיה להגיד שזה נזק לקוח .

בהצלחה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...