מחשב נכבה רנדומלית - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נכבה רנדומלית

liran877

Recommended Posts

מחשב חדש 

gigabyte z270 ga3pd

gigabyte gtx1070g1

crosair rmx550

כבר קרה לי כמה פעמיים שבצורה רנדומלית לחלוטין- כמה דק אחרי הדלקה , גלישה באינטרנט ואחרי משחק כבד, המסך מחשיך והמאווררים מתחילים לפעול בעוצמה מלאה , זה לא עניין של טמפטרטוה כנראה כי זה לא קורה רק בשימוש כבד, עידכנתי לכרטיס מסך והלוח אם, מה זה יכול להיות?

אגב

זה לא קורה בצורה קבועה קרה עד עכשיו 3 פעמים במרווחים של כמה שבועות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שינית הגדרות ביוס? התעסקת עם  (גם במעבד גם בכרטיס מסך) OC ?

*ליתר ביטחון תבדוק שימוש ברקע (CTRL+ALT+DEL) של מעבד או עסוקים - עדיף לחשוד גם ברוגלה מסויימת המפילה לך את המחשב

בנוסף תעשה סריקת וירוס/טרויאני למחשב - MALWAREBYTES

*עשית עידכון למערכת ההפעלה לאחרונה ואולי השפיע על המחשב - תבדוק - איזה זה בכלל?

איזה מעבד זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שקרה לי רק שלי זה קרה שיצאתי ממשחק אחרי שעתיים בערך או סתם שהייתי באינטרנט

ראיתי את ההצעה הזאת באתר של נבידיה  אני משתמש בdp גם 

These no signal issues don't happen to me when I am:

1. Using any other cable than DP. For instance works fine without problems. But I have seen people with complaining about these black screen issues. I will talk about this later in my workaround fixes.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או לעדכן , העניין שמציק שזה משהו כביכול אקראי לא ממאמץ (כי שיחקתי שעתיים רצוף ב MGS V ) וזה קרה אחרי שיצאתי מהמשחק, או אחרי שהדלרתי את המחשב והייתי כמה דק באינטרנט , ופעם שזה קרה לפעם שניה עברו שבועיים בערך.

והטמפרטורות תקינות, אני בדקתי ב specify לפני משחק וישר אחרי משחק ובמהלך עבודה רגילה. כלומר זה לא בעיה חימום.

יש הצעה גם לשנות את ההגדרות של המאווררים מאוטומטי למשהו אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין כזו בעיה.. יש לי שני מסכים האחד והשני dp

עם gtx1080 ..כנראה באמת בעיה הזויה של דריוור והיה מישהו שהמליץ באחד השאילתות על כמה גירסאות אחורה לא זוכר את המספר של הדריור שלא עושה בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...