FPS drops בBF1, עם כרטיס HD7950 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FPS drops בBF1, עם כרטיס HD7950

eyal491

Recommended Posts

פותח הדיון - איך המשחק עובד בסינגל פלייר?

אני אישית לא שיחקתי בו, אבל מחבר הבנתי שמדובר במשחק עם אופטימיזציה גרועה במצב מולטיפלייר שמצליח לחנוק גם מעבד i5 6600K, והדבר מחמיר מעדכון לעדכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של User_Name

פותח הדיון - איך המשחק עובד בסינגל פלייר?

אני אישית לא שיחקתי בו, אבל מחבר הבנתי שמדובר במשחק עם אופטימיזציה גרועה במצב מולטיפלייר שמצליח לחנוק גם מעבד i5 6600K, והדבר מחמיר מעדכון לעדכון.

בסינגל הוא רץ בסדר גמור! 

זה יכול להיות בגלל בעיות באיכות החיבור לרשת? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין. אז בעצם המעבד שלי נחנק במצב מולטי וזה משפיע על הכל בעצם. נניח ו אני משדרג מתישהו את מהירות הגלישה, זה יוכל לעזור? או שבלי קשר המעבד ייחנק כי המולטי דורש ממנו פשוט יותר? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשואל (אייל),

לפני שפוסקים כי מדובר בבעיה במעבד (והנני מאד סקפטי שכאן העניין טמון),

יש לבודד את פרמטר הגישה לרשת, שהיא נקודת תורפה ידועה בברנג'ה המקצועית במשחקי מרובי משתתפים,

שכן עיכוב בהגעת המידע בין השרת לקליינט יוצר גמגומים.

בעניין זה רק השבוע (ביום שישי ליתר דיוק) פתרתי למישהו בעיה בדיוק כפי שהנך מתאר,

ואפילו הוא נחשב בעצמו שועל לא פראייר בכלל בתחום, התפלא ולא ידע את חשיבות הנושא.

לכן שאלה מקדימה אליך:

האם הרשת אצלך - זו שנותנת תקשורת למחשב המדובר היא ?

במידה וכן, חבר את המחשב ישירות בכבל רשת RJ-45 לנתב התקשורת, זה המספק את התקשורת לביתך.

אם חלילה אין לך אפילו , והנך עובד ברשת אלחוטית ו/או סלולרית מלכתחילה על מנת להזין את המחשב,

תידרש למצוא מקור אספקת באיכות גבוהה, ADSL או כבלים, בחיבור RJ-45 ישירות לנתב, אצל שכן, חבר, או בעבודה....

בהקשר הזה הספור שרוצה לשתף עמך, הוא על בחור שפגשתי בסופ"ש (יום שישי) לשם רכישת דבר מה משומש ממנו.

תוך כדי שיחת רעים אם אני כבר אצלו ואנחנו על כוס קפה שניה, ביקש עזרתי לדאבג תקלה ממנה סובל אצלו מחשב חדש (משומש)

שהוא בנה לבנו.

היו במחשב זה גמגומים תחת גיימינג ולא משנה מה ניסה: הוא שיחק עם זה כבר חודש וקרא מאות מאמרים באינטרנט,

בכל האפשרויות שניסה ולא הצליח לאתר את הסיבה, בכללן ביטול כל המהרה אפשרית (זה מעבד i5 K המחשב המדובר),

הגדרות גראפיות נמוכות עד למינימום האפשרי בכותרים השונים ומה לא. אפילו דאג לעבוד עם מהיר.

אחרי שישבתי עימו כרבע השעה עם לא מעט שאלות מנחות שהנני מבקשהו להשיבם אחת אחרי השנייה בדיוק רב ופירוט דקדקני,

הבנתי שהמאפיין הוא שהעסק מתרחש במשחקים שכולם משחקי און ליין, ואין אצלו במחשב המדובר משחקים שאינם און ליין.

בקשתי הדגמה ויזואלית וזה די היה ברור (לי לפחות היה ברור) מה הכוון.

השארתי אותו עם שעורי בית במדרג של עדיפות עולה מן הסביר ביותר לסיבה לקרות התקלה, ועד לנדיר ביותר שעלה על דעתי.

הכל תוך כדי בידוד פרמטר פרמטר עד שימצא את הבעיה.

הדבר הראשון שבקשתי אותו, זה להוציא את המחשב מהחדר של הילד, שבו הוא קיבל תקשורת מהנתב HOT Fiber שיושב

בסלון דירתו, ולחברו ישירות לנתב עם כבל RJ-45 בדיוק כפי שמחשבו הראשי מקבל הזנה כזו.

את התודות שקבלתי כשעה לאחר מכן ואני עדיין נוהג ברכבי בדרך הביתה, אפשר היה לשמוע עד אמריקה.

האדם ישב על זה כבר חודש תבין, הוא לא פראייר ולא טירון, והיה לקראת ייאוש וזריקת כל המחשב הזה לפח, מחשש שזה

המשומש שרכש  (אגב ב- 1600 ש"ח מופקעים לחלוטין) כנראה תקול ועבדו עליו (מי שמכר לו).

אז לא עבדו עליו ולא נעליים:

האינסטינקט המותנה שלנו ושל בערך 99% מרשת האינטרנט, כוללת לצערנו יותר חובבנים מאנשי מקצוע אמיתיים, ולראיה

כמה מאמרים מקצועיים הוא קרא במשך חודש ואף אחד מהם לא כוון לבעיה הברורה מאליו.

זהו אינסטינקט שלא אחת מטעה ומפיל רבים, גורם להם לא להצליח בפתרון התקלה וגרוע מכך, לשפוך כסף שכלל לא היה נחוץ

ועדיין לא היה פותר את הבעיה.

האינסטינקט הזה הוא כמחלה הפושעת בתחום, הוא "שבטח יש בעיה במנוע", משמע שאם רק נזרוק יותר כח על הבעיה,

קרי עוד brute force אז היא תעלם.

המקרים ובהם המעבד CPU הוא האשם בגמגומים במשחקים, במיוחד און ליין, כאשר אנו עם 4 ליבות i5, כנראה יותר נדירים

מהמקרים שבהם ניתן לזכות בפיס. גם לא כאשר המעבד ב- 100% utilization.

מה שמביא לגמגום זו היא בדרך כלל בעיה רצינית יותר, והיא אלמנט מעכב שגורם לכל שרשרת ההפקה להמתנות של עשרות

או אף מאות מילי שניות. לא משהו שיכול להיות קשור לאשמת CPU .

בדר"כ זוהי בעיית io במערכת או בעיה בניהול נכון של התהליכים במערכת ההפעלה:

או מול , או מול דיסק, או מול מערכת ההפעלה, או מול , או מנעוד תדר מעבד בשל מנגנון הגנה של זרם מקסימלי או טמפ'

ויש עוד.

כרגע תקוף את הנושא מכוון האינטרנט, היות וסיפרת שהנך חווה זאת רק תחת משחקי און ליין. רמז עבה יותר מכך אין.

חזור לעדכן אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים בברור בגרפים שהמעבד שלו יוצר צוואר בקבוק, ברגע שהגרף של המעבד נמצא ברוב הזמן מעל הגרף של הכרטיס.

יש גם קפיצות.

לנסות עוד דברים אף פעם לא מזיק.

יש גם פקודות קונסול עבור ביצועי , לא התעמקתי בהם.

הבסיס

NetworkPerfOverlay.Enable 1

סרטון רנדומלי שמצאתי

http://www.en.magicgameworld.com/a-list-of-useful-battlefield-1-console-commands/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

לשואל (אייל),

לפני שפוסקים כי מדובר בבעיה במעבד (והנני מאד סקפטי שכאן העניין טמון),

יש לבודד את פרמטר הגישה לרשת, שהיא נקודת תורפה ידועה בברנג'ה המקצועית במשחקי רשת מרובי משתתפים,

שכן עיכוב בהגעת המידע בין השרת לקליינט יוצר גמגומים.

בעניין זה רק השבוע (ביום שישי ליתר דיוק) פתרתי למישהו בעיה בדיוק כפי שהנך מתאר,

ואפילו הוא נחשב בעצמו שועל לא פראייר בכלל בתחום, התפלא ולא ידע את חשיבות הנושא.

לכן שאלה מקדימה אליך:

האם הרשת אצלך - זו שנותנת תקשורת למחשב המדובר היא Wi-Fi ?

במידה וכן, חבר את המחשב ישירות בכבל רשת RJ-45 לנתב התקשורת, זה המספק את התקשורת אינטרנט לביתך.

אם חלילה אין לך אפילו נתב, והנך עובד ברשת אלחוטית ו/או סלולרית מלכתחילה על מנת להזין את המחשב,

תידרש למצוא מקור אספקת רשת באיכות גבוהה, ADSL או כבלים, בחיבור RJ-45 ישירות לנתב, אצל שכן, חבר, או בעבודה....

בהקשר הזה הספור שרוצה לשתף עמך, הוא על בחור שפגשתי בסופ"ש (יום שישי) לשם רכישת דבר מה משומש ממנו.

תוך כדי שיחת רעים אם אני כבר אצלו ואנחנו על כוס קפה שניה, ביקש עזרתי לדאבג תקלה ממנה סובל אצלו מחשב חדש (משומש)

שהוא בנה לבנו.

היו במחשב זה גמגומים תחת גיימינג ולא משנה מה ניסה: הוא שיחק עם זה כבר חודש וקרא מאות מאמרים באינטרנט,

בכל האפשרויות שניסה ולא הצליח לאתר את הסיבה, בכללן ביטול כל המהרה אפשרית (זה מעבד i5 K המחשב המדובר),

הגדרות גראפיות נמוכות עד למינימום האפשרי בכותרים השונים ומה לא. אפילו דאג לעבוד עם SSD מהיר.

אחרי שישבתי עימו כרבע השעה עם לא מעט שאלות מנחות שהנני מבקשהו להשיבם אחת אחרי השנייה בדיוק רב ופירוט דקדקני,

הבנתי שהמאפיין הוא שהעסק מתרחש במשחקים שכולם משחקי און ליין, ואין אצלו במחשב המדובר משחקים שאינם און ליין.

בקשתי הדגמה ויזואלית וזה די היה ברור (לי לפחות היה ברור) מה הכוון.

השארתי אותו עם שעורי בית במדרג של עדיפות עולה מן הסביר ביותר לסיבה לקרות התקלה, ועד לנדיר ביותר שעלה על דעתי.

הכל תוך כדי בידוד פרמטר פרמטר עד שימצא את הבעיה.

הדבר הראשון שבקשתי אותו, זה להוציא את המחשב מהחדר של הילד, שבו הוא קיבל תקשורת Wi-Fi מהנתב HOT Fiber שיושב

בסלון דירתו, ולחברו ישירות לנתב עם כבל RJ-45 בדיוק כפי שמחשבו הראשי מקבל הזנה כזו.

את התודות שקבלתי כשעה לאחר מכן ואני עדיין נוהג ברכבי בדרך הביתה, אפשר היה לשמוע עד אמריקה.

האדם ישב על זה כבר חודש תבין, הוא לא פראייר ולא טירון, והיה לקראת ייאוש וזריקת כל המחשב הזה לפח, מחשש שזה

המשומש שרכש  (אגב ב- 1600 ש"ח מופקעים לחלוטין) כנראה תקול ועבדו עליו (מי שמכר לו).

אז לא עבדו עליו ולא נעליים:

האינסטינקט המותנה שלנו ושל בערך 99% מרשת האינטרנט, כוללת לצערנו יותר חובבנים מאנשי מקצוע אמיתיים, ולראיה

כמה מאמרים מקצועיים הוא קרא במשך חודש ואף אחד מהם לא כוון לבעיה הברורה מאליו.

זהו אינסטינקט שלא אחת מטעה ומפיל רבים, גורם להם לא להצליח בפתרון התקלה וגרוע מכך, לשפוך כסף שכלל לא היה נחוץ

ועדיין לא היה פותר את הבעיה.

האינסטינקט הזה הוא כמחלה הפושעת בתחום, הוא "שבטח יש בעיה במנוע", משמע שאם רק נזרוק יותר כח על הבעיה,

קרי עוד brute force אז היא תעלם.

המקרים ובהם המעבד CPU הוא האשם בגמגומים במשחקים, במיוחד און ליין, כאשר אנו עם 4 ליבות i5, כנראה יותר נדירים

מהמקרים שבהם ניתן לזכות בפיס. גם לא כאשר המעבד ב- 100% utilization.

מה שמביא לגמגום זו היא בדרך כלל בעיה רצינית יותר, והיא אלמנט מעכב שגורם לכל שרשרת ההפקה להמתנות של עשרות

או אף מאות מילי שניות. לא משהו שיכול להיות קשור לאשמת CPU .

בדר"כ זוהי בעיית io במערכת או בעיה בניהול נכון של התהליכים במערכת ההפעלה:

או מול RAM, או מול דיסק, או מול מערכת ההפעלה, או מול רשת, או מנעוד תדר מעבד בשל מנגנון הגנה של זרם מקסימלי או טמפ'

ויש עוד.

כרגע תקוף את הנושא מכוון האינטרנט, היות וסיפרת שהנך חווה זאת רק תחת משחקי און ליין. רמז עבה יותר מכך אין.

חזור לעדכן אותנו.

לגבי השאלה שהפנית, התשובה שלילית, אני לא מחובר דרך wifi אלא ישירות בכבל מהמחשב. הידע שלי בנושא לכן אני לא יודע בדיוק אם זה הכבל שאתה מתכוון אליו rj45 (לפי בגוגל כנראה שכן כי זה אותו חיבור).

מהירות גלישה יכולה להיות קשורה איכשהו? אולי זה בכלל איכות של הכבל עצמו או המודם או הנתב (הם מספר שנים קיימים בבית כבר). 

יש חברה (פרטנר, וכו..)מסוימת שעדיפה על השאר מבחינת איכות הרשת למשחקי מולטיפלייר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריכים לבדוק כמה פרמטרים:

ping בסיסי לשרת כדי לקבל latency

ו- ping ארוך משך 5 דקות, כדי לקבל packet loss ולהבין מה איכות הקו.

רצוי את ה- ping לעשות לא רק עם ערכי דיפולט, אלא גם עם packets גדולים דיים על מנת לקבל תמונה יותר מלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

מה הפינג שלך לשרת?

ציטוט של nec_000

צריכים לבדוק כמה פרמטרים:

ping בסיסי לשרת כדי לקבל latency

ו- ping ארוך משך 5 דקות, כדי לקבל packet loss ולהבין מה איכות הקו.

רצוי את ה- ping לעשות לא רק עם ערכי דיפולט, אלא גם עם packets גדולים דיים על מנת לקבל תמונה יותר מלאה.

אני אוכל לדעת רק כשאהיה בבית וזה יקח קצת זמן (סוגר בבסיס..).

בכל אופן, בדיקה בspeedtest הרגילה ואז עוד אחת ארוכה? איך עטשים בדיקה ארוכה?

תודה לבינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא speed test אלא פינגים לשרת שבו מאורח המשחק, בהנחה שלא נעלו את הפונקציה הזו כמובן.

במידה והיא נעולה אז להשתמש במנוע המשחק עצמו או בסביבה המארחת, למשל,

ולהריץ עליה בדיקות תקשורת, שסביר להניח ומובנות בתוכה.

תצטרך קצת לנבור לעומק, לא יכול לצערי לעשות הכל במקומך, אך כן יכול לכוון לווקטור המתאים לבדיקת הנושא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...