מחפש HD אמין בנפח 1-2 TB. כונן עיקרי. - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש HD אמין בנפח 1-2 TB. כונן עיקרי.

nachopicho

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני רוצה להודות לכולם.
בשבוע ההאחרון קראתי, בדקתי, השוותי מוצרים (לא רק דיסקים קשיחים) וגיליתי ש: א. חבל שהדיסק לא מת לפני כן, הייתי צריך להתכונן שבוע מראש  כי עד שהבנתי את הנושאים לאשורם והגעתי להחלטות המבצעים הטובים באמת נעלמו.
ב. השנה לא היו מי יודע מה הנחות בניגוד לשנים קודמות ואכן המבצעים הפחות טובים זולים רק במעט מהמחיר בארץ.

אחרי עוד ועוד התלבטויות ובדיקת השוואות מהירות ביוטוב, נראה לי שלהפעלת מכונות וירטואליות מהכונן עדיף להשתמש ב7200 RPM, ומכיוון שאני לא מתכנן להחליף אותו עד שימות (בתקווה שזה יקרה בעוד לפחות 5 שנים) עדיף גם להתכונן לעתיד ולקחת מרווח ביטחון לגבי נפח.  נדמה לי שמישהו באתר רשם ש4TB זה ה2TB החדש...
בקיצור, בעוד חצי שעה אני עומד להזמין  מTMS את הטושיבה 3TB DT01ACA מ https://www.tms.co.il/dt01aca300 שלפי כל הביקורות זהה/דומה לכונן P300 שלהם ומדובר בסדרה וותיקה שמיוצרת במפעלים של היטאצ'י לשעבר.
המחיר 370 ש"ח וזה פחות או יותר המחיר שניתן לקבל כונן 3TB סביר (לא סיגייט) גם מחו"ל.
קצת מבאס כי הP300 3TBנמכר ב60$ לפני מספר ימים (יחד עם עוד כמה עסקאות נחמדות) אבל YOU SNOOZE YOU LOSE :nixweiss:

שוב תודה לכולם (זה היה עדכון אחרי שנעלמתי).

נ.ב עידן, 13$ למשלוח זה דרך איזו חברה? השוויתי מחירים וכל חברות השילוח לוקחות מינימום של 20$ למשלוח.

נ.נ.ב TNUFA- תודה אבל  עם כל הפארנויה שלי לגבי אמינות וכו'- אני מעדיף חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי המון דיונים בנושא גם בפורום כאן אבל הרבה בחו"ל. כולם מזכירים סדרה ספציפית מאוד של שכשלים רבים שלה נתנו שם רע לכל כונני ה3TB.

הרי אפילו אצל בקבלייז שאליהם התנגדת בגלל שהתנאים בחוות שרתים קשים יותר מהתנאים משתמש הביתי מדווחים -בסדרת הכוננים הספציפית הזו- על כשלים של לא יותר מ5% בשנה (מתוך נדמה לי 1000 כוננים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

:kopfpatsch:

מכל הקשיחים בעולם, הלכת דווקא על 3 טרה ?  :facepalm:

לא משנה מי היצרן, יש לכונני 3 טרה קארמה רעה,

או תיקרא לזה איך שבא לך.

עצתי, דלג ל - 4 טרה.

קראתי המון דיונים בנושא גם בפורום כאן אבל הרבה בחו"ל. כולם מזכירים סדרה ספציפית מאוד של שכשלים רבים שלה נתנו שם רע לכל כונני ה3TB.

הרי אפילו אצל בקבלייז שאליהם התנגדת בגלל שהתנאים בחוות שרתים קשים יותר מהתנאים משתמש הביתי מדווחים -בסדרת הכוננים הספציפית הזו- על כשלים של לא יותר מ5% בשנה (מתוך נדמה לי 1000 כוננים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.  לא, אני מאוד מעריך את הדעה שלך. תחושות בטן של אנשים בעלי נסיון הן לא סתם ניחושים/אמונות טפלות אלא סינטוז של המידע המוחשי והלא מוחשי שהם צברו לכדי תפיסה אינסטנקטיבית.

ב. urgh, בעקבות התגובה שלך ביצעתי וידוא אחרון שלא טעיתי בסטטיסטיקות ו... כן, טעיתי בעמודה. לבאקבלייז היו רק 45 כוננים כאלו ולא 1000   2500. זה התייחס לHGST.

טוב. גם 2TB זה סבבה.יאללה, נקנה את זה שב273ש"ח. :)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachopicho

קראתי המון דיונים בנושא גם בפורום כאן אבל הרבה בחו"ל. כולם מזכירים סדרה ספציפית מאוד של סיגייט שכשלים רבים שלה נתנו שם רע לכל כונני ה3TB.

יאפ, מתו לי שניים כאלה (שהסתתרו בתוך מארז של כונן חיצוני של Transcend.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שלכונני  3tb יש נטייה למות היא שחלקם היו תקולים מלכתחילה.  דיסקים של 4tb תקולים בפס הייצור לא הולכים לפח,  אלא עוברים התאמות והופכים לכונני 3tb על מנת למזער אובדן כסף בתהליך הייצור. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...