כל פעם כשאני נכנס לאתר גוגל אז במקביל נפתח לי החיפוש של האתר איך מבטלים את זה? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל פעם כשאני נכנס לאתר גוגל אז במקביל נפתח לי החיפוש של האתר איך מבטלים את זה?

אלכס גרנשטיין

Recommended Posts

אוקי אז ברשותי 10 64 ביט
מחשב נייד דפדפן מוזילה הכי עדכנתי 57 גירסה ועד היום הכל היה בסדר כשאני היתי נכנס לאתר לא היה נפתח לי החיפוש של האתר עצמו אוטומטתי עם הכניסה לאתר והיום הבוקר אני מדליק את המחשב נכנס לאינטרנט שזה הדף הבית אצלי ואז הבעייה החלה לקרות יש לציין שלא ביצעתי שום דבר במחשב אתמול שום דבר לא הורדתי לא התקנתי לא שיניתי לא נגעתי בכלום אני לא גולש לאתרים לא אמינים רק אתרים ישראלים נענע וכה'

מישהו יודעים אך מבטלים את הפתיחה של החיפוש האתר עצמו?

אני צילמתי תמונה להמחשה שתדעו מה נפתח לי ורק אם אני לוחץ עם העכבר על מקום ריק אז זה נסגר ושוב נפתח אם אני עושה רענון לאתר

ללא שם.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שזה קשור... תוצאות מותאמות אישית זה דבר מצויין ואין סיבה לבטל את זה.

מה גם שזה בכלל לא פותר את מה שהוא מתלונן עליו.. הוא טוען שבכניסה לעמוד הראשי של , תיבת החיפוש בצורה אוטומטית נפתחת עם ה-search history שלו.

וזה לא קשור למחשב/לדפדפן שלו, זה פשוט שינוי שגוגל הכניסו לאחרונה באתר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ראיתי שגם אצלי זה עושה את זה לכן רשמתי שזה לא באג, זה פיצ'ר(חדש). שמבטלים את התוצאות האישיות הוא לא עושה את זה. לשיקול פותח השירשור.

מצד שני אין צורך לגלוש לGOOGLE כלל, גם בשועל וגם בכרום שפותחים דף חדש יש תיבת חיפוש במילא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מוזר? זאת לא "בעיה" ולא קשור למחשב שלך, זאת החלטה של .

מזכיר את הבדיחה על האמא ששלחה לבן שלה הודעה "למה שינית לי את הלוגו של במחשב"... :D 

ואתה צודק, נראה שהם ביטלו את זה והיום זה כבר לא מתנהג ככה (אתמול זה כן התנהג ככה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...