שינוי במפרט מחשב לעיצוב תלת-מימד - חובה תמיכה בווינדוס 7 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי במפרט מחשב לעיצוב תלת-מימד - חובה תמיכה בווינדוס 7

ArikDB

Recommended Posts

לקחתי את המפרט המומלץ מהקישור הזה https://hwzone.co.il/specslist/details/?id_bundle=110611 אך אני צריך עזרה בבחירה של לוח-אם חדש: חובה שיתמוך בווינדוס 7 (פרו ו- אנטרפרייז N).

המחשב הוא עבור המשרד ולצערי לא תהיה החלפה לווינדוס 10 עד שממש לא תהיה ברירה.

כמו כן צריך תמיכה בכונן M.2 (256 גיגה של סמסונג).

התוכנות שירוצו על המחשב הן AutoCad ו- Inventor במהדורותיהן האחרונות.

השימוש העיקרי ב- Inventor הוא להרכבות גדולות (גם 2000 חלקים), ובדיקות התנגשות בתוך ההרכבה.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זו החלטה של ההנהלה כך שאין לי הרבה מה לעשות (לפחות עד שתיפסק התמיכה ב- 14 לינואר 2020).

תוכל להמליץ לי על לוח ומעבד עם תאימות לווינדוס 7? עפ"י דרישות המערכת באתר אוטודסק יש צורך במעבד i7 מעל מהירות 3.3GHz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין תמיכה ועדכונים ל- 7 למעבדים מדור 7 ומעלה (KADY LAKE), לכן תאלצו להסתפק במחשבים עם מדור 6 ומטה.

https://www.pcworld.com/article/3189990/windows/microsoft-blocks-kaby-lake-and-ryzen-pcs-from-windows-7-81-updates.html

https://support.microsoft.com/en-us/help/4012982/the-processor-is-not-supported-together-with-the-windows-version-that

ציטוט

How does Microsoft plan to provide support for new processors and chipsets when they are released?

As new silicon generations are introduced, they will require the latest Windows platform at that time for support. This enables us to focus on deep integration between Windows and the silicon, while maintaining maximum reliability and compatibility with previous generations of platform and silicon. For example, Windows 10 will be the only supported Windows platform on Intel’s upcoming “Kaby lake” silicon, Qualcomm’s upcoming “8996” silicon, and AMD’s upcoming “Bristol Ridge” silicon.   (מקור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שלי ידוע, "חוסר התמיכה" מתבטא באי תמיכה בכרטיס מסך המובנה

שבמעבדים. שגם לזה יש אי אילו פתרונות.

כל השאר, זה רק תמיכה בלוחות אם דבר שכפי שראית, קיים בלוח אם הספציפי לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שאפשר להיתפטר מהנידנוד הזה.

תראה, אני מנסה לפתור בעיה לפותח הדיון  .....

זה לא אני הוא זה שרוצה את 7, להיפך.

אבל מה שהבאת עד עכשיו, לא ממש מכשול להשתמש בחלונות 7.

אפשר לחשוב איזה עדכונים כבר יש נכון להיום !.

מילא יש מחשבים ( בעיקר )  שבכלל לא עולים עם 7.

אבל זה לא המקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בחברה, תמיכה במערכת ההפעלה ועדכוני זה קריטי. אין אפשרות "כשרה" לעקוף את זה, ובטח שלא תנתן תמיכה בכל מקרה.

ד"א זאת הסיבה שבגללה עושים את זה, כדי לדחוף אירגונים גדולים לבצע את המעבר מווינדוס 7 8  ל-10.

גם אני מנסה לעזור לבחור, אני מידע אותו בכל העובדות ושיעביר את זה למעלה שיחליטו מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש כל מיני פריצות שעוקפות את הנעילה של מיקרוסופט אבל זה לא מחשב בייתי שבו אתה עושה מה שאתה רוצה. ברצינות מישהו חושב שחברה עם מדיניות IT מחמירה שלא מסכימה להתקין 10 הולכת להתקין פריצות לא רשמיות על המחשבים שלה?

מעשית אני אומר שיקנה מערכת מבוססת סוקט 2011 או ולא יתעסק עם זה, אם התמיכה ב-7 כל כך חשובה להם אז שישלמו קצת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...