עזרה בבחירת נתב לתשתית בזק 100Mb/s לשימוש בייתי מסיבי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת נתב לתשתית בזק 100Mb/s לשימוש בייתי מסיבי

Shtupel

Recommended Posts

שלום לכולם.
אני לגמרי אובד עצות, יש לי המון ניתוקים/האטות קצב מוזרות שלמען האמת ככל הניראה אינן נובעות מהתשתית אלא מהנתב המיושן שלי (DLINK DSL-6740U_H1). אני מחפש להחליף אותו לנתב חזק מאוד ואמין (לא חייב להיות משולב עם מודם - הבנתי שאפשר לסדר את הנתב הישן כמודם). יש לי תשתית של בבית עם ספק של בינלאומי, אני מקבל סביבות ה85-90Mb/s.
ישלנו בית גדול עם שתי יחידות דיור (160 מטר^2) ומחוברים כ3-4 מחשבים (רובם קווית), מממיר שמשדר באמצעות האינטרנט(קווי), שני ממירי (קווי ואלחוטי), וכומובן 3-5 טלפונים שמחוברים אלחוטית. (ישנם גם שני מפסקים שעוזרים לפזר את כל הכבלים ונקודת גישה באחת מיחידות הדיור).
מהניסיונות שלי להבין מה כדאי לי לקנות נתקלתי בנתב TP-Link Archer C7 AC1750 שעולה כ450 ש"ח. האם הוא מומלץ ע"י מביני עניין מהפורום על פי מה הדרישות שרשמתי כאן למעלה?

תודה. מיכאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה.
ראיתי שיש דגמים חדשים לראוטרים של TP-LINK עם ממשק חדש יותר (TP-Link AC2300), האם צפוי לצאת מחליף לC7 עם ממש חדש יותר?
בנוסף, האם מניסיונך (אני עוקב אחרי האתר שלך ואני מבין שאתה מומחה בתחום) יש שיותר ממולץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראוטר שיש לך כרגע הוא די ישן ודגם מאוד בעייתי. הוא כבר די נדיר גם בבזק...

ממליץ לך לפני שאתה קונה פשוט לפנות לבזק, להסביר להם על הבעיה ולבקש החלפה לדגם שונה.
לי הם החליפו לראוטר AC של ויטק. לא יודע איך הוא מבחינת הWIFI(לזה יש לי בבית עוד AP נפרד) אבל כראוטר הוא עובד מצויין גם בעומס. הופתעתי מהם לטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...