מתלבט בין 2 מחשבים ניידים (עד 3500 שח) והאם בארץ/חול? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין 2 מחשבים ניידים (עד 3500 שח) והאם בארץ/חול?

daniel89

Recommended Posts

היי!

אז ככה, חיכיתי קצת שיצאו בשוק יותר מחשבי דור 8 ואני מתלבט כרגע בין 2 אופציות עיקריות.

האחת היא לקנות XPS 13 DELL מחול (דרך אגב, האחריות של דל היא בינלאומית או לא?) או לקנות DELL Inspiron 5379 (לינק למפרט עם מעבד i7 דור 8, 8GB ,256GB ומסך מגע IPS) בארץ?

אם יש לכם אופציה יותר טובה אשמח לשמוע! רוצה לקנות ממש בימים הקרובים.

והינה השאלון:

1. מה התקציב המקסימאלי? 3500

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? לא לחרוג

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? סטודנט, סרטי FHD.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)?לא

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 6

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? מומלץ שיגיע עם WINDOWS

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? קונה באילת/חו"ל

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? השבוע

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? , עדיף מסך מגע, מקלדת מוארת, מסך לפחות FHD

תודה רבה לכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה.

טוב, אז ככה.

ברור ש - XPS עדיף מעצם היותו XPS, שזו ליגה אחרת.

העניין הוא באמת האחריות.

ולשם כך, אתה צריך לברר את העניין ספציפית עם , וכמובן

רצוי שיהיה לך דגם ספציפי ומדוייק.

כלומר, זה בא כתנאי בל יעבור בנוסף להבטחה / פרסום של המכירה בחו"ל

בדבר אחריות בינלאומית.

בקשר לנייד כאן בארץ, נראה לי מתאים לסטודנט וגם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי...

1) מישהו יכול להסביר לי אם כתוב משהו שאומר אם האחריות בינ"ל לפי דל ישראל לפי האתר הזה?

2) לפי העולמי אני אכן צריך לשדרג את האחריות לפרימיום כדי שתהיי בינ"ל לפי מה שכתוב אבל זה כבר עולה עוד 850 שח(ל-4 שנים - אותו מחיר כמו 3) ויוצא כבר 4200 שח... באמת שווה התוספת של 1000 שח האלו ועוד שהXPS בלי מסך מגע (הדגם הספפיצי. בלי הQHD.)(לא רוטשילד בכל זאת). דרך אגב בחו"ל מוכרים את המחשבים עם אחריות של שנה ואם רוצים יותר צריך להוסיף. לא כמו בארץ.

עוד משהו,

3) כמה באמת סביר לממש אחריות ללפטופ? אני אישית לא שמעתי על חבר שמימש את האחריות על הלפטופ שלו.

זה לא מכסה נזק של שבירת מסך או במקרה שנשפכו נוזלים או נפילה נכון?

מה אומרים?

אשמח לדעות או המלצות נוספות.

נ.ב, יודעים משהו על בלאק פריידי באילת (או שאי אפשר לרקוד בשתי החתונות במכה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיוני עם האחריות של יש דרך האתר שלהם תהליך שאתה מגיש בקשה להעביר את האחריות לישראל. עשה רושם שזה לא ממש אוטומטי, במקרה שלי הייתי צריך להגיש את הבקשה פעמיים והתהליך לקח כמה חודשים עד שהם בסוף אישרו את זה.

יצא לנו בחברה לתקן מחשבים ניידים של תחת אחריות וגם חברים שלי מימשו אחריות בצורה פרטית, קורה שדברים מתקלקלים. נזק של שבירת מסך או נוזלים לא מכוסה תחת אחריות רגילה, יש באתר האמריקאי אפשרות לקנות אחריות מורחבת שמכסה גם נזק מהסוג הזה אבל אני לא יודע אם הרחבה כזאת תתפוס פה, לא נראה שבארץ הם מציעים שרות כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...