הגדרת HOTBOX בתור מודם(BRIDGE) בלבד - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדרת HOTBOX בתור מודם(BRIDGE) בלבד

THOMASEVIGHET

Recommended Posts

היי

מישהו פה התנסה פעם עם הנושא ?

אני מעוניין לקנות אחר ולחבר אותו לHOTBOX - העניין הוא שיש לי 200M והHOTBOX עובד בתצורה של DHCP (מקבל מהוטנט כתובת חיצונית קבועה) 

חשבתי על הפתרון של להגדיר DMZ בנתב של הוטבוקס ולהעביר את כל המידע ישירות לנתב ולהגדיר בנתב P2P מול ההוטבוקס (במקום להפעיל BRIDGE ) ושכל התעבורה תצא ותכנס מהנתב וההוטבוקס יהיה פתוח להכל (DMZ) 

בגדול הסיבה היא בגלל שהנתב HOTBOX הWIFI שלו לא משהו (חשבתי רק לחבר לו נתב שישמש בתור אפשר לומר "AP" אבל לא יודע אני גם כל מיני פעילויות ואני גם צריך FW בנתב )

אשמח לייעוץ בנושא smile.gif jockey.gif

MY GEAR : 
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כלכך הבנתי למה לא פשוט להפוך את ההוטבוקס למודם בלבד (מצב BRIDGE) ואז להשתמש בראוטר שאתה מתכוון לקנות כרגיל.

יש גם אפשרות להשתמש בהוטבוקס כראוטר כמו שהוא עכשיו, ולהוסיף AP אם טווח WIFI זה הדבר היחיד שחסר לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

לא כלכך הבנתי למה לא פשוט להפוך את ההוטבוקס למודם בלבד (מצב BRIDGE) ואז להשתמש בראוטר שאתה מתכוון לקנות כרגיל.

יש גם אפשרות להשתמש בהוטבוקס כראוטר כמו שהוא עכשיו, ולהוסיף AP אם טווח WIFI זה הדבר היחיד שחסר לך.

לפי מה שהבנתי יהיה בעיתיות מבחינת רוחב פס( זה בגדול השאלה שלי)  ,  כפי שציינתי, אין ל יבעיה להפוך אותו ל BRIDGE 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...