שידרוג או שינמוך? המעבר של Steam לשקלים מביא איתו בעיות חדשות - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג או שינמוך? המעבר של Steam לשקלים מביא איתו בעיות חדשות

yonatan.mendelson

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה (אולי) יעזור לך לרכוש משחקים שעדיין לא מופיע מחיר עבורם, אבל זה לא ייאפשר לך לחסוך כסף. מונעת שליחת מתנות לאיזורים שבהם המחיר גבוה ב-10% או יותר. פרטים נוספים על השינוי הזה כאן: http://steamcommunity.com/games/593110/announcements/detail/1301948399254001159

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IlanF

GTA5 לא דוגמה, רוקסטאר חזירים...

החזירים הורידו את המחיר! כרגע עומד על 245.9 שקל, שווה ערך ל- 70 דולר. עדיין גבוה והם עדיין חזירים, אבל גבוה ברמה סבירה לפחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם זה פשע. אני לא יודע מי אשם בעבודה שפה אנחנו משלמים יותר, אבל אני חושד בחברות ההפצה בישראל, שגוזרון עלינו קופון וכופות על סטים להשוות מחיר להפצות הפיזיות בארץ.

אני לא רוצה לקנות ב-G2A כי זו תמיכה מכוונת בפושעים, אבל לא תהיה לי הרבה ברירה לפנות לאתרים דומים בקצב הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

גם זה פשע. אני לא יודע מי אשם בעבודה שפה אנחנו משלמים יותר, אבל אני חושד בחברות ההפצה בישראל, שגוזרון עלינו קופון וכופות על סטים להשוות מחיר להפצות הפיזיות בארץ.

אני לא רוצה לקנות ב-G2A כי זו תמיכה מכוונת בפושעים, אבל לא תהיה לי הרבה ברירה לפנות לאתרים דומים בקצב הזה

תכיר את cdkeys.com, שמפיצה משחקים באופן חוקי (הם מספקים את המפתחות ולא משתמשים שרמת האמינות שלהם מוטלת בספק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ קניתי מהם כמה פעמים בלי בעיות אבל עדיין מרגיש לי שהם לא הכי לגיטימיים, לא יודע...

בנוגע למחירים בסטים יצא לי להתקל בטבלה של השער המרה המומלץ שלהם וזה גבוה באחוזים בודדים משער הדולר שלנו, הבעיה שזה רק שער מומלץ והמפיצות יכולות להחליט על מחיר משלהן ואז קורה מה שאנחנו רואים עכשיו עם מחירים שגבוהים משמעותית ממה שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IlanF

^ קניתי מהם כמה פעמים בלי בעיות אבל עדיין מרגיש לי שהם לא הכי לגיטימיים, לא יודע...

בנוגע למחירים בסטים יצא לי להתקל בטבלה של השער המרה המומלץ שלהם וזה גבוה באחוזים בודדים משער הדולר שלנו, הבעיה שזה רק שער מומלץ והמפיצות יכולות להחליט על מחיר משלהן ואז קורה מה שאנחנו רואים עכשיו עם מחירים שגבוהים משמעותית ממה שצריך

הם אתר שמספק מפתחות באופן נפרד לסטים ולא חופף לו כמו או לכן סביר להניח שהלגיטימיות שלו מוטלת בספק,

אבל אני יכול להעיד על עצמי שאני רוכש קבוע מאז 2014 ומעולם לא התאכזבתי. כל מפתח הגיע במהירות, ללא בעיות, ללא הודעות מצד סטים שהמשחק נמחק לי מהחשבון עקב היותו "לא חוקי" (קרא לי 3 פעמים עם G2A עד שהבנתי שמדובר במפתחות גנובים), מעולם לא נתקלתי בסירוב בעת פנייה, תמיד קיבלתי יחס מהיר ויעיל - והכי חשוב, המחירים באתר הזה זולים - לעתים יותר זולים מן המתחרות (בעיקר על הזמנות מראש, אבל זה נושא ליום אחר).

ועוד אנדקוטה קטנה לסוף:

כשיצאה חבילת ה-Legacy ל- Modern Warfare, אקטיוויז'ן החליטה להקשיח עוד יותר את עמדותיה בנוגע לרישיון ההפצה המותר על מוצריה בין האזורים השונים בעולם. פעם ישראלים יכלו לרוץ עם האירופאים על אותה הגרסה, כיום זה לא כך. כהדיוט רכשתי את הגרסה האירופאית מ-cdkeys כי לא צוינה שום הגבלה\ואו הודעה בנושא מצד אקטיווזי'ן בזמנו, ורק לאחר שהמון משתמשים התלוננו טרחה להודיע על הנושא בפומבי.

פתחתי במהירות Ticket אצל cdkeys.com ולא יאוחרו משעתיים וכבר קיבלתי החזר כספי + משחק במתנה - על עוגמת הנפש כמובן.

סתם שתוכלו להבין עם מה יש לכם עסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...