כרטיס מסך ל-CSGO - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך ל-CSGO

Inglorious

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מסכים אתך בכללי, אבל אני רק מגיב.

תקרא טוב איך הגיבו אליי ותבין למה התגובה הזאת.

יש לו נטייה וכבר העירו לו על זה להתקיף אנשים באופן אישי.

אני לא מוכן לשתוק.

והצורה המגעילה שהוא עושה את זה גרועה בעיניי הרבה יותר מהצורה שאני עושה.

בעיניך לא.

סבבה, מקובל ולגטימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

אני מסכים אתך בכללי, אבל אני רק מגיב.

תקרא טוב איך הגיבו אליי ותבין למה התגובה הזאת.

יש לו נטייה וכבר העירו לו על זה להתקיף אנשים באופן אישי.

אני לא מוכן לשתוק.

והצורה המגעילה שהוא עושה את זה גרועה בעיניי הרבה יותר מהצורה שאני עושה.

בעיניך לא.

סבבה, מקובל ולגטימי.

אתה מדבר על זה? :

ציטוט של nec_000

מה זה תורם ל- input lag, משהו...

כי לפי דעתי קשה להשוות את המשפט הזה של נק לתגובה שלך..

ואם לא זאת התגובה שאתה מדבר עליה אז מעניין אותי על איזו תגובה אתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

מה זה תורם ל- input lag, משהו...

המסך מראה להם 60hz, והוא (המסך) ממילא מוחק כל פער input lag גם אם היה במקור (בתחילת השרשרת)

משום שעד שהתמונה מצטיירת על המסך עוברות ממילא 16 מילישניות עד הפריים הבא,

וכל מה שנוצר קודם נמחק כלא היה. זאת מבלי לחשב גם את ה- lag שמכניסה כל האלקטרוניקה של המסך בדרך כן.

ממילא הנסיון לחסוך 8 מילשניות בשרשרת ההפקה (רק למסכים 144hz)  שבשיאה היא 45 מילשניות בטובות שבמערכות

המחשוב, ובממוצע יותר לכוון 60-70, הוא ניסיון נואל מבוסס כסילות גמורה וחוסר הבנה אלמנטרי את התחום.

כמה שבורות בהשכלה היא אויב אכזר...

אין (לי) בעיה שכסילים יאחזו בבורות,  הזכות להיות אדיוט שמורה לכל אחד במדינות חופשיות דמוקרטיות.

אבל כן יש (לכולנו) בעיה אם בפורום כשלנו - כזה המתיימר להיות מקום רציני, יינתן לשמן נחשים שכזה לצאת אל האור

ולהטעות את הקורא המזדמן. אנחנו פה להעביר יידע רציני ומקצועי, לא להיות עוד מקור אינטרנטי מפוקפק.

עזבו את העובדה שבמערכת תגובה רפלקסיבית המודדת זמן תגובה אנושי, אדם הכי מהיר בעולם מזהה שאור נדלק

(אור כן לא תמונה מורכבת) רק אחרי 20 מילשניות לערך. אז הבינו כמה זמן לוקח למוח לנתח תמונה שלמה, להבין מצב, 

לקחת החלטה, לתת ליד input בעכבר/מקלדת, עד שהמוטוריקה האנושית מוזיזה את היד, ועד שזה חודר פנימה למנוע

המשחק במחשב, ומשם לשרת המנהל את המשחק מרובה המשתתפים, ומשם לחישוב ההריגה של האויב.

300-1000 מילישניות, תלוי גם איפה השרת, אם בחול העיכוב עלול להיות רב.

למי אתה חושב שהוא התכוון?

למה על כל שטות שהוא פולט מגיבים לו באופן אישי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

למי אתה חושב שהוא התכוון?

למה על כל שטות שהוא פולט מגיבים לו באופן אישי?

אוקיי, מסכים. אבל הוא עדיין לא דיבר עליך באופן ישיר, אלא על אלה שמנסים לחסוך את הכמה מילישניות האלה, וכשהוא אמר "הוא" הוא התכוון ל-"נסיון לחסוך 8 מילשניות" :

ממילא הנסיון לחסוך 8 מילשניות בשרשרת ההפקה (רק למסכים 144hz)  שבשיאה היא 45 מילשניות בטובות שבמערכות

המחשוב, ובממוצע יותר לכוון 60-70, הוא ניסיון נואל מבוסס כסילות גמורה וחוסר הבנה אלמנטרי את התחום.

כמה שבורות בהשכלה היא אויב אכזר...

אני חס וחלילה לא מזלזל ביכולות ההבנה שלך, אלא רק מוודא שהבנת שהוא לא דיבר עליך באופן ישיר כי זה מקבל משמעות שונה. יותר מכך אני מסכים שהדברים האלה לא היו צריכים להיאמר או לפחות לא בצורה כזאת.

בקיצור ולעניין, חלאס להיות שני ילדים. אתם מתעסקים יותר בלרדת אחד על השני במקום בלדון על נושאים מקצועיים ועניניים ויותר מזה, אני בטוח שזה מפריע לאנשים אחרים ומעכיר להם את האווירה בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה לך מר none77 ?  מי בכלל התייחס אליך באופן אישי, איך הגעת לכך ?

כדבריו של king, דבריי אכן היו בהתייחס לכלל הקהילה העולמית מחוסרת הידע בתחום (במובן הרחב של המילה).

אותם "גיימרים" אליהם התייחסת אתה בדבריך.

בגללם לצערנו נכתבים הטעיות ברחבי האינטרנט העולמית, ובגללם קוראים ללא עוול בכפם זורקים כסף על פנטזיות. 

זה כבר לא מוסרי.

ולכן המניפסט שכתבת לאחר מכן (בתגובה לדברי), לא רק שלא היה במקום בלי קשר, אלא כשהדברים מובהרים,

אזי שעל אחת כמה וכמה שלא ראוי.

אילו הנך מכבד את עצמך (לא את nec, הוא באמת שלא מעניין), אז סביר שתדע מה לעשות ואיך לתקן את הרושם

שייצרת כלפי הסביבה. וזאת אני אומר לך כחבר מן הצד (נסה להאמין).

נ.ב

לגבי נוסח דבריי בפוסט המדובר מעמוד קודם, שהופנה כאמור כלפי קהילת "המטעים מתוך בורות",

הנוסח תוקן (רוכך ועודן) על מנת שלא להיות פוגעני חלילה כלפי אותה קהילה מדוברת.

הרי ברור לכל שהם עושים כך, לא חלילה מתוך רוע לב או מטרת זדון, אלא עושים כך מתוך שגגה (מתוך חוסר ידע).

וחוסר ידע הוא דבר לגיטימי, כל אחד (באשר הוא) אוחז בחוסר ידע - בתחומים שבהם הוא אינו מנוסה או מלומד דיו

ושאינם ליבת עיסוקו.

גם כותב שורות אלו הרי שהוא בור מוחלט וגמור, בכל כך הרבה תחומים, שהיריעה קצרה מלפרטם.

למעשה הוא בור בקבוצת הנושאים, שהיא המשלים לאינסוף, של כל מה שאינו חונה בליבת עיסוקו.

כידוע ליבת עיסוקו של אדם (כל אדם) אינה אלא מיליארדית של המיליארדית של קבוצת כל התחומים האפשריים.

**זו למעשה קבוצה ששואפת לאינסוף (אותה קבוצה של כל הנושאים האפשריים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יופי,

עשינו סדר, ניקינו את הנייר הכתוב לטובת הקורא העתידי, וכולם מרוצים :)

אז מי אמר שהפורום לא יכול להתקדם ולהתבגר עם הזמן ?

אז אמר.

אנחנו יכולים יותר טוב ממה שחשבו עלינו בהתחלה, ומוכיחים זאת יום יום. תענוג של פורום - מסב גאווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך שמיועד ל CS:GO זה במקסימום 1050Ti להגדרות מלאות.

במידה ואתה עם מסך 60 ולא מפריע הקריעות מסך המשוגעות בלי נעילת פריימים.. תהיה חזק, ותכין כמה כדורי אדוויל..

כי הפריימים יעלו לך לאיזור הפי 2.5-3.5 מ 60. פלוס מינוס.

אחרת אפשר להסתדר עם חלשים יותר.

אם אתה מתכוון מתישהו לשחק משהו מעט כבד ולשריין לעצמך את האופציה להנות ממשחקים מודרניים אז

ההפרש ביצועים בכותרים כבדים יותר- שווה את הכסף של ללכת על 470.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שפותח הדיון צריך להחליט מה יותר חשוב לו.

אם זה משחק בתור תחביב ופנאי אז אין באמת צורך להגיע ל300 FPS כי לא יראו הבדל.

לגבי מה שנאמר עם הקטע המקצועי, לפי דעתי זה נכון. אני לא משחק בCSGO ספציפי אבל שיחקתי במשחקים אחרים שהיו תלוים במהירות הקו ואני יכול להגיד שמה שרואים על המסך זה משהו אחד והמתמטיקה שרצה על השרת כדי לחשב את המשחק עצמו (במקרה הזה "מי הרג את מי") זה משהו אחר לגמרי.

אז אם הוא מעוניין בגיימינג תחרותי, לפי דעתי יש אינטרס לחצות את קו ה60 FPS  עם כרטיס 1050TI או אפילו 1060.

מצד שני (או שלישי?) אם הוא היה תחרותי לא נראה לי שהייתה לו בעייה לשקיע בחומרה טובה כי מקצועי מבין שהיום החומרה יכולה להיות הבדל גדול. אפילו אם זה נותן יתרון של כמה מילישניות, זה יכול להיות הבדל בין הפסד לניצחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נראה:

נניח כי השואל הינו מקצועי, שבחר בקריירה עטורת שכר בתחום. כנראה איפה שהוא בארה"ב (אין מקצועיים בישראל

אם מישהו צריך קריאת השכמה).

ומשכך כל כולה של הסיבה שהוא בכלל שואל פה (בעברית), הינה משום שהוא ישראלי למהדרין שירד לגולה ממש לא מזמן,

אך עדיין משמר את שורשיו בעברית מול ארץ הקודש. אחרת היה שואל בפורום מקצועי בתחום בארה"ב.

חברים:

אם הוא היה בשכר ויצא לי להכיר אחד כזה, הוא היה יכול ללמד אותנו מה לרכוש.

בחזרה למקור:

השואל אינו אלא אדם ישראלי נפוץ, רחוק מהמונח מקצועי או חובבני בכלל. לכן בא לשאול.

הוא ככל הנראה בקושי מבין מה זה מאיץ גרפי ולכן מבקש "הכוונה עקרונית" עבור כותר פרטני שרק בוא הוא מעוניין.

הוא היה מאד ברור בשאלתו זו.

כותר זה למי שאינו מכיר, הוא מלפני עשור שנים מבחינה טכנולוגית, ויכול לפיכך להסתפק בכרטיס מסך מ- 2009 שכבר אז היה

אובר קיל בשבילו, ובכותר זה מספק 200FPS. 

לעניין זה היה חבר פורום שנתן כבר (בשרשור זה מקודם) רשימה נאה של כעשיריית אפשרויות מהתקופה ההיא 2009, וגם

לקט לכרטיסי 2012-13, שיעלו לשואל מבחינה כספית ביד שניה סביבות 100 גג 150 ש"ח ויניבו 200FPS.

**אגב יכל הוא להסתפק גם בכרטיס מבציר 2007-2008 שיעלה לו 20-50 שח ויקבל סביבות 100FPS.

ואולי אף יקבל כרטיס כזה בחינם ממישהו.

ואני רואה פה בכלל המלצות מרחיקות לכת לכרטיסי GTX1050Ti או GTX1060 ?! 

כאלו שמניבות בכותר הזה מעל 400FPS ....

סיכום:

נראה (לי) שהשואל כבר מזמן אינו פה, ואנו בכלל מתדיינים ביננו לבין עצמנו כסבתות זקנות, שלמען האמת די משועממות

ומנסות בכל זאת לטחון את השאלה ולו ברמה התאורטית, כי כנראה שאין לנו משהו טוב יותר לעשות. 

נכבדיי, סעו הלאה - הנושא בהחלט מוצא.

מועבר כשעור "לממליצים המתחילים" - אלו שניסו לדחוף לשואל כרטיס מסך חזק יותר מ- HD6970 עבור CSGO

שימו לב למד FPS שנמצא בסרטון זה החל מדקה 3:13

Untitled.thumb.jpg.b60a3fd1d215e6adaa90686bb232dcec.jpg

לחיזוק הפואנטה חשוב להראות עוד, מה היא רמת הביצועים המתקבלת מכותר זה אפילו כאשר מפעילים אותו על מאיץ גרפי שהוא

מחצית מכוחו של הקודם, הפעם באמצעות HD5770 אנטיוכוס כמותו ניתן לרכוש סביבות 50 שח בלבד או לקבל מתנה מחבר

שכרטיס כזה שוכב אצלו במגרה מעלה אבק.

הרצה על 1080P - high

סבורני ש- 120fps בהחלט עושים את העבודה:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תומך ברכישת כרטיס מסך דמוי כמו 670GTX ייעודי ל CS ומשחקים כאלה מיד שנייה.

המספרים שפירסמת לא כ"כ מדויקים. המשחק עבר שלל שינויים ( בתחום הקוסמטיקס ) ו 1050Ti ברזו' FHD

בהחלט מתאים לגיימר תחרותי שיש לו מסך 144. בהגדרות מלאות.

מי שיש לו מסך 60 יכול להסתפק בכרטיס מסך באיזור ה 100 ש"ח במידה ומגדיר את עצמו כ casual במשחק תחרותי כלשהו. אני מסכים.

https://www.youtube.com/watch?v=KFBqPMsOOPo

סופש נעים לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני משחק קאונטר סטרייק מעל 12 שנים ומהניסיון שלי אני יכול להגיד בוודאות שכמה שיותר FPS יותר טוב.

אני לא חזק במונחים הנכונים להסביר למה 300 FPS על מסך 60HZ נראה הרבה יותר טוב מ60 FPS על אותו מסך (אני מתייחס רק למסך 60HZ לפני הדיון פה).

אבל בוודאות ובלי שום ספק יש הבדל משמעותי והכל מרגיש יותר חד וזה מנסיון של שנים ושל רמות שונות של מחשבים שהיו לי שהביאו לי את ההבנה הזאת.

מי שלא משחק cs go בצורה כבדה יכול להתבלבל או לא להבין שבמשחק כזה השחקן משתמש ברפלקסים מאוד מהירים ככה שכל מאית שניה חשובה ומכריעה ואם רוצים חוויית משחק ברמה יותר גבוהה אז אני הייתי ממליץ בלי שום ספק על כרטיס מסך שיריץ לך את המשחק בין 200-300 FPS אפילו שיש לך מסך 60HZ ובסרטון תבין למה.

מצאתי סירטון שמסביר את זה בצורה פשוטה:

עוד פעם זה מהניסיון שלי ואני לא מתכוון להיכנס למונחים אני נטו מדבר עם ניסיון שיש לי במשחק הזה ואת ההבדלים הברורים שאני ועוד הרבה שחקני cs go  רואים.

יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צפיתי בסרטון.

במטותא, שב ולמד:

הסוקר הדיוט גמור בתחום, ואבויה - פיספס את הדבר ההכי חשוב.

האם תהיה מסוגל לאבחנו ?

כנראה שלא אז הנה מובא על מגש של כסף.

הסוקר המיתמר להיות מבין, העלה את הרזולוציה ל- במקום 1080P, והתייחס רק ל- FPS שהשתנה ,

ומשכך ניתח את הכל סביב השינוי הזה, כאילו הוא הדבר היחידי שזז אצלו במערכת.

אך הוא לא בידד את הפרמטר הנכון, ומכאן הסיק מסקנה שגויה לחלוטין.

מה שהסוקר פספס והיותר חשוב, זה ה- input lag של המסך.

מסכי לרוב מחזיקים input lag זוועתי, שמעלה את זמן התגובה כדי 20-40 מילשיניות מעל לזה של מסכי 1080P,

זאת משום שהאלקטרוניקה של המסך צריכה לעבד פי 4 יותר פיקסלים.

משמע שהתגובה האיטית שהוא חש בה, מקורה נעוץ ב input lag ירוד.

הסוקר - שהוא שחקן מחשב ?  

אז בטח גמר את הדוקטורט שלו ב MIT בתחום העיבוד גראפי, עשה לנו סרטון בשקל תשעים...

לעומתו יש כאלו שמפתחים בתחום, חוקרים בתחום, בתעשיה מקצועית, בטכנולוגיה עילית, באחת מן החברות היותר רציניות

שניתן להזכיר. אבל מה הם יודעים - לעומת סרטון ביו טיוב שכל זב חוטם יכול לתלות ולנפנף בו, ואחריו עדר של הדיוטים בתורם

לקנות את הלוקש ואפילו לא להבין כלום.

תעיר אותי משנתי - כשתמצא חומרים מגורמים שיש להם ידע מקצועי ורלוונטי בנושא,

ומסוגלים לנתח נכונה את הנסוי שהם בעצמם עורכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה הוא הראה שהוא מוריד רזולוציה ומקטין את הטווח ראייה בשביל להעלות fps.

בסוף הוא העלה רזולוציה עם dsr, שמה שזה עושה זה מגדיל רזולוציה ומקטין אותה בחזרה לרזולוציה של המסך, סוג של החלקת תנועה הוא גם לא הגיע ל4k כי הוא היה ב1024/768.

מן הסתם זה מוריד fps ומגדיל input lag, הוא גם הוסיף פילטרים שמגדילים input lag.

אין קשר במקרה הזה למסך הוא נשאר ברזולוציה נמוכה.

בפורום מקצועי צריך לדייק בעובודות אפילו אם הטיעון מגיעה לאותה מסקנה סופית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...