מחשב גיימינג - 8,000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג - 8,000 ש"ח

11aa11

Recommended Posts

התקציב של המחשב הוא עוד 8,000 ש"ח, כמובן שאני אשמח לחסוך כמה שקלים בתהליך, (אך אם יש צורך לקנות משהו אקנה).
המחשב הוא לגיימינג, המטרה שלי הוא להריץ את המשחק Rust, משחק הישרדות על ההגדרות הטובות ביותר.
כרגע *זה* המחשב שלי, בעל מקלדת ורמקולים בנוניים שהייתי שמח לשדרג, עכבר כבר יש לי, אבל אם תמליצו לי על עכבר טוב אני אשקול אולי להחליף.
אין לי צורך בכוננים קשיחים הם די חדשים עם עליהם והכל. חשוב לי שהמחשב יהיה שקט (6) בסולם מ 1-8.
אני לא בטוח לגבי האובר קלוק, אם זה מומלץ אז אני אלך על זה, אבל אשמח להסברים על כך.

בגדול, כל עניין השדרוג הוא להחליף את כרטיס המסך הזיכרונות ואת המעבד, שדרוג מסיבי, בלי צורך כמעט לשדרוג עתידי, וחשוב להדגיש- מצב הנ"ל יגרום להחלפה של חלקים אחרים.. 
לכן אם לא הדגשתי שאני אצטרך - (כי יש לי כרגע 550W), וצריך להחליף אותו בגלל החומרה, אז אני אקנה אחד חדש.

מקווה שהבנתם, תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של פולי הקנטאור

מדוע אתה רוצה לשדרג? כי לדעתי אפשר למשוך את המערכת עוד כמה שנים ב1080P. השדרוג יותר הגיוני אם אתה מתכנן גם לשדרג מסך.

אני רוצה לשדרג כדי לשחק את המשחק שאני אוהב באיכות גבוהה ובלי הפרעות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של פולי הקנטאור

והוא? ומה הגדרת איכות גבוהה? אילו הפרעות אתה חווה כרגע? כי כנראה אפשר לפתור לפחות חלק מהבעיות בלי להחליף או לשדרג אפילו את המחשב.

*המחשב* טוב ויש חלקים שהייתי שומר בו, אבל כאשר אני משחק, אין לי שום אפשרות לשחק על הגדרות טובות, דבר שמשפיע על איכות המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של User_Name

ממה שראיתי GTX 1060 מריץ את המשחק "רק" על 55 fps, בהגדרות הגבוהות ביותר. 1070 ייתן לו מרחב נשימה בלי פשרות. 

ציטוט של פולי הקנטאור

אם כך, אז לך על ה1070 אם ה5 FPS הללו חשובים לך.

לא עדיף כבר לשדרג ל- ? ולעשות קפיצה ל-1080 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- אתה לא יכול לשדרג ל-, תצטרך להחליף לוח ומעבד. זה זניח מאוד לגיימינג ומה שחשוב פה זה הנפח. פשוט תוסיף עוד סטיק של 8gb. 

- 1080 כרטיס מוגזם ל-רזולוצית 1080p. כרטיס 1070 הוא כרטיס שמיועד ל-1440p כך שעל 1080p יהיה לך מרווח נשימה ותוכל לשחק על ההגדרות הגבוהות ביותר בכל משחק. יש שיאמרו שהוא אפילו מוגזם לרזולוציה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של User_Name

- אתה לא יכול לשדרג ל-DDR4, תצטרך להחליף לוח ומעבד. זה זניח מאוד לגיימינג ומה שחשוב פה זה הנפח. פשוט תוסיף עוד סטיק של 8gb. 

- 1080 כרטיס מוגזם ל-רזולוצית 1080p. כרטיס 1070 הוא כרטיס שמיועד ל-1440p כך שעל 1080p יהיה לך מרווח נשימה ותוכל לשחק על ההגדרות הגבוהות ביותר בכל משחק. יש שיאמרו שהוא אפילו מוגזם לרזולוציה הזו.

תודה רבה על העזרה ! אעדכן בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של User_Name

- אתה לא יכול לשדרג ל-DDR4, תצטרך להחליף לוח ומעבד. זה זניח מאוד לגיימינג ומה שחשוב פה זה הנפח. פשוט תוסיף עוד סטיק של 8gb. 

תגיד איזה דגם של ה-1070 יתאים לי ללוח אם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...