עזרה בקניית אופניים חשמליים - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית אופניים חשמליים

motogt

Recommended Posts

אהלן חברים,

אני מתעניין ברכישת אופניים חשמליים.

המטרות שלי הם לנסוע לעבודה מהבית, כ 2.5 ק"מ ועוד נסיעות מזדמנות - לא שימוש מסיבי, ולכן אני לא חייב את הדגם הכי מפואר וחזק, לא חייב תצוגה דיגיטלית ו/או מעצורי דיסק, העיקר שיהיה אמין ונוח.

העניין הוא שכל האופניים נראים אותו הדבר בדיוק, כאילו כל חנות שמה על האופניים מדבקה אחרת ויוצרת מותג.

בחנות עולם הקולנוע המוכר הציע לי את הדגם SMART BIKE S2 , והבטיחו לי 500 ש"ח הנחה לקראת , כלומר ב3000 ש"ח.

נראה לי זה המחיר הכי טוב שאפשר לקבל עבור אופניים 48V

מה אתם אומרים על האופניים, על המחיר? מישהו שקנה אופניים ורוצה להמליץ לי על משהו אחר? 
הכי חשוב שהחנות והיצרן יהיהו אמינים והאופניים יעבדו בלי תקלות

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי בדיוק את אותן האופניים לפני כשבוע, בדיוק לאותה כמות נסיעות (3 ק"מ מהבית לעבודה + 6 ק"מ מהעבודה ללימודים פעמיים בשבוע).

לאחר מיקוח קל - קיבלתי גם אותו המחיר :)

המחשבה שלי גם היתה דומה לשלך - או לקנות את האופניים הכי טובות שאפשר עד 3000 ש"ח, או לקנות משהו שבאמת שווה את ההפרש במחיר, אבל אז כבר מגיעים לכ-6000 ש"ח ממש מהר.

אני באמת שלא רואה שום הבדל בין אופניים ב-3000 או 4000 ש"ח. כאילו, אם אתה לא צריך בלמי דיסק או משהו כזה - לא באמת רואה הבדל. בתכלס הכל מיוצר בסין, אז למה לשלם פרמיה על מותג כזה או אחר?

יש אופניים של Jager, מותג גרמני, מיוצר בגרמניה. עולה 7000 ש"ח. את זה אני מבין.

כל שאר המותגים - לדעתי לא שווים את הכסף.

בינתיים הן סבבה לגמרי, לא יודע להגיד לך איך הן יהיו בעוד כשנה.

עד כמה שהצלחתי לברר על smart bike, נראה שהם סוג של greenbike כזה, קונים חלקים מסין ומרכיבים אופניים בארץ. אמורים להיות דיי אמינים, לדעתי.

אגב, עברתי גם ב"אופני החלוץ" וגם ב-ecofun, המחירים היו גבוהים הרבה יותר וה-spec של האופניים שלהם לא היו טובים יותר. רק החברה אחרת - אבל שוב - לא מצאתי לנכון לשלם פרמיה עבור חברה סינית אחת על פני חברה סינית אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...