המלצה למאווררים בשביל קירור מים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למאווררים בשביל קירור מים

Epidem

Recommended Posts

היום ניקיתי את המחשב שלי, פירקתי אותו לגמריי כולל את הרדיאטור והמאווררים שעליו.

עכשיו על המאווררים יש סימנים של שמן, כנראה בגלל התנועות התכופות של המחשב (מעברי דירה) הלכה האטימה במיסבים.

וגם בזמן עבודה סיבוב המאווררים משמיע צליל תקתוק לא טבעי שאני לא זוכר שהיה בימים הראשונים שלהם אפילו כשהם מסתובבים ב1000 סל"ד

יש לי Corsair Hydro H110i GTX עם 2 מאווררים 140mm מקוריים - SP140L

הרדיאטור יושב אצלי בחלקו העליון של המארז והמאווררים מתחתיו - דוחפים אוויר כלפי מעלה והחוצה מהמארז (Push)

אני מבקש המלצה למאווררים שיהיו זהים בביצועים ויתנו אותה רמה של שקט או אפילו יותר שקטים בסל"ד נמוך

אבל שיכלו גם לתת זרימת אוויר טובה כשאני מתחיל לשחק והמים ברדיאטור מתחממים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שני סוגי מאווררים. 

מאוורי Air Flow - לרוב בתור מאווררי מארז, הם נועדו להעביר מקסימום אויר במצבים שאין התנגדות. אבל לא טובים בלהעביר אויר דרך רדיאטורים, ז"א בתור Push או Pull.

ומאווררי High Static Pressure - מאווררים שמעבירים פחות אויר במצב פתוח, אבל כן יעבירו יותר אויר דרך רדיאטורים, ואלו המאווררים שאתה צריך בשבילה קירור שלך, יש מבחר דיי גדול, ל- עצמה יש מאווררים מסדרת ה-SP שהיא סדרת ה-Static Pressure, הם דיי דומים לאלו שהגיעו במקור עם הקירור שלך, אבל הם לא הכי זולים.  

זה לא סוף העולם לשים מאווררי Air Flow על רדיאטור כשאין ברירה, אבל זה לא אידיאלי, וכדי להעביר את אותה כמות אויר דרך הרדיאטור מאוורר ה-Air flow יצטרך לעבוד בסל"ד גבוהה יותר מה שאומר יותר רעש. 

אם כבר אולי כדי לוותר על קונפיגורציית ה-Push Pull לטובת שני מאוררים SP טובים בתצורת Push או Pull בודדת בהתאם למיקום במארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...