עובר למתחרה: ראש קבוצת ה-Radeon של AMD פרש מתפקידו - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עובר למתחרה: ראש קבוצת ה-Radeon של AMD פרש מתפקידו

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ציטוט של nec_000

מריסה כשלה משום שבאה לחברה כושלת מלכתחילה

בדיוק.

לקרוא למריסה כשלון קולוסאלי זה הזוי, מדובר באחת מהנשים (או אנשים בכלל) הכי בולטות שהיו בתעשיה אולי מאז ומעולם.

יש לה חלק ניכר ומשמעותי מאוד בכל מה שגוגל היא היום, וגם ביאהו היא הגיעה לחברה כושלת שהיתה על סף פירוק והפכה אותה לחברה שעדיין רלוונטית, עם מוצרים חדשים וקפיצה של פי-3 בשווי המניה של החברה. נכון שהחברה עדיין היתה כושלת בשורה התחתונה - אבל לטעמי אין אף אחד בעולם שהיה יכול לשנות את הגורל הזה, וזה בטח לא אומר שמריסה היא סתם הייפ חסר כישרון שהיה "מגניב" שהוא יושב בתפקיד הזה.

אגב, לטעמי הפעולה השגויה היחידה שהיא עשתה בקריירה שלה מבחינה תדמיתית היתה לעבור ליאהו הכושלת..... מצד שני, כנראה שהכסף שיחק תפקיד משמעותי, ואני מניח שגם האתגר.

מה שבטוח זה שאף אחד לא צריך לדאוג לה, היא כבר דיי מסודרת לכל החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

החברה נרכשה ע"י וריזון והיא פשוט לא המשיכה בתפקידה כ-CEO במהלך דיי מובן מאליו לאחר רכישה שכזאת...

ונכון, הביאו אותה כמושיעה והיא לא הצליחה להושיע אותה. כאמור לדעתי אף אחד לא היה מצליח להושיע את החברה המתה-מהלכת הזאת. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הכי גדולה של yahoo היתה ועודנה, שהיא מצויה בנישה עסקית שלא ניתן להמשיך אותה מבלי להמציא את yahoo מחדש.

מעבר לכך שגם לדעתי (בדומה לזו של מילפורד), החברה למי שבקיא ועוקב מספיק מקרוב (אני למשל בגלל שוק המניות) מבין שלהפוך

אותה לגוגל הבאה זה משהו בלתי ראלי, ואם יצליחו להביא למצב שהחברה לא פושטת רגל ונסגרת, זה כבר יהיה נס בפני עצמו.

מריסה כשלעצמה לא נפלה (לטעמי הצנוע) מממוצע התוצאה שהיו משיגים מנהלים ברמתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי יותר מעניין לשמוע איך לדעתכם כל זה משליך על .

איך שאני רואה את זה , אני ממש מתקשה להאמין שהמעבר של ראג'ה לאינטל לא מתואם עם במיוחד לאור שיתוף הפעולה החדש שלהם.

עושה רושם ששיתוף הפעולה בין אינטל ל הולך לאכול נתחים מאד גדולים מנוידה בשוק הניידים והמרויחה הגדולה היא לדעתי דווקא , גם ככה מוכרת את רוב המעבדים בשוק הניידים אבל עכשיו על כל מעבד שני שאינטל תמכור בשוק הניידים גם AMD תמכור את ה GPU שלה.

מעבר לכל זה חייב להיות פה מהלך הרבה יותר רחב , מודאגת מהשליטה של נווידה בשוק העסקי ומאד קשה לי להאמין שהביאו את ראג'ה כדי לפתח ארכטקטורה חדשה שתצא רק בעוד כמה שנים כדי להתחרות בנווידה . הם צריכים תשובה עכשיו ופה לדעתי שוב AMD נכנסים לתמונה. באיזה צורה לא ברור לי אבל יש לי תחושה שקורה פה משהוא שהם עדין לא מספרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכור שגם אינטל וגם נבידיה הן כבר מזמן לא רק חברות שמתעסקות בתחום ה-. הרבה רובוטיקה, ...

ב-CES 2017 גם מסיבת העיתונאים הגדולה של אינטל וגם מסיבת העיתונאים הגדולה של נבידיה - בכלל לא היו קשורות למחשבים... אינטל דיברה על ונבידיה דיברה בעיקר על מכוניות אוטונומיות (תחום שגם נכנסת אליו חזק מאוד).

כך שבהחלט יכול להיות שיש פה שיקולים מעבר ל"איזה מעבד גרפי יהיה במחשב", ויותר בכיוון של "לאיזה יעדים טכנולוגיים ושווקים חדשים אנחנו רוצים להגיע בעוד X שנים", גם אם לא תהיה לזה השפעה בטווח הזמן המיידי (או שאם תהיה היא תהיה על תקן בונוס נחמד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ספק שמה שמעניין את אינטל זה לא המעבד הגרפי למחשבים ביתיים ,בדיוק כמו שנווידה כבר את הציגה את לשוק העסקי אבל לא לשוק הביתי.

השאלה היא אם והמעבד הגרפי שלה היא חלק מהתשובה שאינטל מנסה לתת לשוק העסקי לנוידה.

כי שיתוף פעולה מוגבל ל CPU עם GPU לשוק הניידים נראה לי מאד לא משמעותי עבור אינטל, זה פלוס המעבר של ר'אגה מ מריח לי כמו משהו יותר גדול שנרקם בין הצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

אין לי ספק שמה שמעניין את אינטל זה לא המעבד הגרפי למחשבים ביתיים ,בדיוק כמו שנווידה כבר את הציגה את Volta לשוק העסקי אבל לא לשוק הביתי.

השאלה היא אם AMD והמעבד הגרפי שלה היא חלק מהתשובה שאינטל מנסה לתת לשוק העסקי לנוידה.

כי שיתוף פעולה מוגבל ל CPU עם GPU לשוק הניידים נראה לי מאד לא משמעותי עבור אינטל, זה פלוס המעבר של ר'אגה מ AMD מריח לי כמו משהו יותר גדול שנרקם בין הצדדים.

אינטל  בפיגור ורוצה חתיכה מעוגת המכוניות האוטונומיות, הAI ולמידת המכונה. שם נמצא הכסף הגדול, לא בלאפטופים עם סבירים. הלכו וקנו את מובילאיי, אבל עכשיו צריכים פלטפורמת חומרה מוצלחת בשביל זה כדוגמאת הpx2 של נוידיה ואין. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Dr.Shawarma

אינטל  בפיגור ורוצה חתיכה מעוגת המכוניות האוטונומיות, הAI ולמידת המכונה. שם נמצא הכסף הגדול, לא בלאפטופים עם כרטיסי מסך סבירים. הלכו וקנו את מובילאיי, אבל עכשיו צריכים פלטפורמת חומרה מוצלחת בשביל זה כדוגמאת הpx2 של נוידיה ואין. 

השאלה לא מה אינטל רוצה , מה אינטל רוצה זה ברור. שאלה שלי היא איך לדעתכם  נכנסת לתמונה אם בכלל.

להביא את ראג'ה כדי לפתח חדשה שתיהיה מוכנה רק בעוד כמה שנים נראה לי קצת מדי ומאוחר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטל לא נכנסת לתחום הזה מחר בבוקר בפעם הראשונה, כבר יש לה את מובילאיי, היא עושה רחפנים, ועוד לא מעט טכנולוגיות מהתחום שכבר קיימות בשטח.

אני לא חושב שהיא בהכרח בפיגור משמעותי, אם בכלל, אחרי nvidia.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קדורי מתמחה לא רק בהרמת פרויקט להאצה תלת מימדית לסימולטורים וגיימינג, הוא מתמחה גם ב- שמבצעים באמצעות אותם

שבבים, וגם ב- embedded designs כמו למשל השבבים לקונסולות.

יש להניח שהוא נרכש על ידי לאינטל מכל הטעמים גם יחד, לא הייתי נתלה על כך שאינטל שמה את הדגש דווקא על זירת הפעולה

הקלאסית של מאיצים למשחק.

כרגע יש נישה חדשה שמפתחת בתחום מעבדי CPU משולבי GPU, אותם שבבים ש- היא היחידה שיש לך דריסת רגל מובילה

בהם. רוצה גם פרוסה מהעוגה.

כמו כן נהיגה אוטונומית שזה בהחלט סביר והגיוני להניח, שהם מנסים למנף את רכישת מובילאיי לפרקטיקה שמצריכה גם את החומרה

התומכת (גם embedded בהקשר זה). 

עוד אבקש להזכיר, כי זכתה להיות מפתחת השבבים לנהיגה אוטונומית עבור טסלה. זה הכל קשור האחד לשני. 

אינטל קוראת את המפה, רוצה להצטייד במוחות נסיון וידע מתאימים. המעבר שלו לאינטל נשמע סופר הגיוני, ויתכן שמסווה מאחוריו

בשלב זה כמה וכמה וקטורים שאינטל מתכוונת להכנס אליהם (או להעמיק את אחיזתם בהם) בעזרתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...