pubg - מכבה לי את המחשב - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

pubg - מכבה לי את המחשב

bagetrek

Recommended Posts

אחי אני מכיר את הבעיה גם לי זה קרה לפני שבוע הייתי משחק בPUBG והמחשב היה מתכבה/עושה ריסטים ניסיתי להוריד גראפיקה(מריץ אותו על מדיוםR290X I7   5820K16GB DDR4) וכל מיני אפשרויות שבדקתי במדריכים וכלום לא עזר, בנוסף הבנתי שזאת בעיה שקרתה להרבה אנשים וכעבור יום יומיים שהייתי מדליק את המחשב היה רושם לי עם העלאה של הBIOS שיש לי פריצות מתח בספק והופעלה מערכת הגנה של ...וכל השאר המשחקים אני מריץ על ההגדרות הכי גבוהות ויש לי מחשב מפלצתי וספק 850W קיצור אמרו לי שהספק שלי גוסס יש לי אותו 3 שנים סהכ...ביום השלישי המחשב היה קורס כעבור כמה שניות שהייתי מדליק את המחשב החלפתי לcorsair 750W RMX ובינתיים הכל טוב(יש עליו אחריות 7 שנים) ,צריך להיזהר מהמשחק הזה אני מאוד מקווה שיעשו פאץ ויסדרו את הבעיה כי קיים סיכוי שיכול להישרף חלקים אחרים במחשב כמו הלוח האם,כרטיס מסך ומשם הנזק הוא עצום. 

ממליץ לך להיכנס לקישור פה http://www.tomshardware.com/forum/id-2547993/psu-tier-list.html

במידה ויישרף לך הספק יש שם רשימה של הספקים הכי טובים ויציבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Amit Izri

אחי אני מכיר את הבעיה גם לי זה קרה לפני שבוע הייתי משחק בPUBG והמחשב היה מתכבה/עושה ריסטים ניסיתי להוריד גראפיקה(מריץ אותו על מדיוםR290X I7   5820K16GB DDR4) וכל מיני אפשרויות שבדקתי במדריכים וכלום לא עזר, בנוסף הבנתי שזאת בעיה שקרתה להרבה אנשים וכעבור יום יומיים שהייתי מדליק את המחשב היה רושם לי עם העלאה של הBIOS שיש לי פריצות מתח בספק והופעלה מערכת הגנה של ASUS...וכל השאר המשחקים אני מריץ על ההגדרות הכי גבוהות ויש לי מחשב מפלצתי וספק 850W קיצור אמרו לי שהספק שלי גוסס יש לי אותו 3 שנים סהכ...ביום השלישי המחשב היה קורס כעבור כמה שניות שהייתי מדליק את המחשב החלפתי לcorsair 750W RMX ובינתיים הכל טוב(יש עליו אחריות 7 שנים) ,צריך להיזהר מהמשחק הזה אני מאוד מקווה שיעשו פאץ ויסדרו את הבעיה כי קיים סיכוי שיכול להישרף חלקים אחרים במחשב כמו הלוח האם,כרטיס מסך ומשם הנזק הוא עצום. 

ממליץ לך להיכנס לקישור פה http://www.tomshardware.com/forum/id-2547993/psu-tier-list.html

במידה ויישרף לך הספק יש שם רשימה של הספקים הכי טובים ויציבים.

למה יש לי הרגשה שהמשחק הזה ( ימך שימו :angryfire: ) הרס לי את המחשב הקודם 2600K + GTX 970 ...

איך אתה הגעת לפתרון הזה ?  "צריך להיזהר מהמשחק הזה אני מאוד מקווה שיעשו פאץ ויסדרו את הבעיה כי קיים סיכוי שיכול להישרף חלקים אחרים במחשב כמו הלוח האם,כרטיס מסך ומשם הנזק הוא עצום.  "

ויש לי vs550 ספק שהוא די מספיק לדעתי למערכת 

* תצחק אבל אני מריץ אותו עם מחשב כמו שלי על LOW הכל ורק distance על אולטרא ( שאבדיל בין גזעים/עצים ושיחים - לאנשים למרחק ...) .. וגם שם הוא מתפגר לי ... ה FPS :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעיה ב- optimize של המשחק, יש לי אותו בגלל חבר שרצה לשחק. הגדרות Low מרחק צפייה Ultra .. וה fps לא משהו לפעמים.. לא הייתה לי בעיה בו, פשוט לא אוהב משחקים בסיגנון כזה.

המפתחים חייבים לשחרר פאט'צים לסדר אותו, משחק לא משו סך הכל אבל הרבה אוהבים לסבול כנראה, לפחות זה Early Accsess .

העיקר שכתבתי ביקורת בסטים כנראה, מקווה שתמצא פיתרון לבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק עצמו לא יכול להרוס את החומרה כי הוא לא עושה שינויים בחלקים עצמם. הוא פשוט משתמש בהמון משאבים ואם המחשב לא מורכב בצורה טובה, נעשה OC בלי בדיקות יציבות מעמיקות זה מה שיכול לדפוק את המחשב או פשוט לחשוף חלקים לא תקינים כמו גוסס כי כל המשחקים האחרים לא אימצו את החלקים ב100%

המשחק גם יכול לשלוח פקודות לא חוקיות לדרייבר ואז מקבלים BSOD או ריסטרט של הדרייבר.

הכל כי זה משחק שעדיין בפיתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אין לי מה לעדכן יותר , כי אני לא הולך לשחק במשחק ההזוי הזה יותר , אם יש לאנשים עוד בעיות כמו שאני חוויתי - אתם מוכנים לשתף ! כדי שאנשים עוד בארץ יהיו מודעים לתופעות הללו ושזה מצידי יהיה גם ב"מעודפים" של המדור משחקים ! כי חשוב לאנשים לדעת שהם לא לבד אחרי הכל , המשחק הזה לא בשל ולא גמור עד שיסדרו מה שצריכים לסדר אם בכלל ( או שזה מהלך כמו ש DICE אוהבים לעשות ..) 

בכל מקרה בהצלחה לכולם ! ותזהרו לא לשרוף מערכות ;) , כן ? חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של bagetrek

אכן .

הדבר האחרון שנשאר לי להחליף זה ספק שם , אבל עדיין קשה לי להבין איך במשחקים אחרים שום דבר לא קורה , מה ההבדל בין BF4 ל PUBG ( חוץ מזה שהגרפיקה של PUBG נראת כמו SOF II  ) :kopfpatsch:

באמת גרפיקה מזעזעת, משחק אשפה :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...