i7-7700hq או I7-7700U או I7-8500U - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

i7-7700hq או I7-7700U או I7-8500U

Sharon Kats

Recommended Posts

ציטוט של Liad344

מה התקציב ?

לא מעל 5200 זה כבר חריגה מבחינתי (אם זה מחשב שעולה ב KSP נגיד 5000+ אז אני יקנה אותו באילת סוף החודש)

לגבי הדיון שלנו ממקודם

תראה:

סוללה_

*3/4 שעות המחשב ששלחתי מאמזון יכול להחזיק (תשאל את השותף שלך כמה פעמיים יצא לו להיות בכיתה שאין שבא שקע?)

*אני מסכים עם חבר שלך, נכון צריך שיהיה חיי גבוהים לנוחיות באזור 7/8 שעות שהמחשב כמו ששלחתי מKSP יכול להחזיק

אבל ויש אבל גדול (הסוולה לא ניתנות לניתוק בשתי המחשבים, זאת אומרת שאם אני עובד איתו בשקע הסוללה נשחקת (אלה אם כן יש שעוצרת טעינה או לא יודע משהו בסגנון)

אז אחרי שנה שהמחשב יהיה מחובר רוב הזמן לשקע טעינה הסוללה תפגע

ולא תעמוד על 7/8 שעות (באסה)

למה שיהיה מחובר לשקע טעינה? כשהוא לא מחובר לשקע טעינה האיכות של המחשב יורד וזה ידוע,  המחשב עובד פחות טוב

משקל_

המשקל של המחשב מאזמון ששלחתי הוא 2.7 KG במקסימום

המחשב מ KSP שוקל 2.1

בינונו ... נוסעים ללימודים ברכב/אופנוע/אוטובוס וכו'  אז משקל לא כזה קריטי.

לאן אני חותר

מחשב גיימניג נכון כבד יותר וסוללה מעפנה אבל מעבד HQ וכרטיס מסך אש.

לעומת זאת מחשב עם מעבד U דור 8 עם טובה יותר שעלולה להגיע למצב שהיא תעבוד 4/5 שעות אחרי שנה/שנתיים

תעזור לי אחי אני ממש מתוסכל כבר (יש משפט האומר "למכור קל יוצר מאשר לקנות רכב", זה בדיוק כמו מחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קריטי . מאוד. תוסיף 2-3  מחברות , ספר (או חוברת סיכומי הרצאות ) מים , מטען וזה כבד. הבעיה היא לא הדרך לאונ' הבעיה היא להסתובב עם התיק מהבוקר עד הערב. או לחזור  באמצע היום לדירה/מעונות ואז שוב לאונ' .. בכל מקרה לא הייתי קונה מחשב מעל 2 קילוגרם, וגם זה הרבה(אולי לא ל15'' אבל עדיין).

ברגע שהסוללה טעונה המחשב לא משתמש בה .. הכוח הולך ישירות למחשב (למה שיילך לסוללה? היא טעונה) מה שמשפיע זה חום , וטעינה לא נכונה, עדיף לטעון ל90-05 אחוז ולא לרוקן עד הסוף. בכל מקרה שהמחשב מסוגל לתת 4 שעות והסוללה יורדת 25 אחוז בשנתיים (שזה הרבה)  היא תחזיק 3 שעות , אבל אם היא מחזיקה 7 שעות והיא ירדה 25 אחוז זה יותר מורגש , כי זה כבר 5(ורבע) שעות.

המחשב ששלחת עם סוללה יחסית קטנה אז סביר יותר שיחזיק בערך 6 שעות . אני באמת לא מוצא משהו טוב שלא עולה המון המון כסף . חלק מהמחשבים לא עודכנו עדיין למעבדי הדור השמיני . ה latitude של הם אופציה טובה אבל הם עדיין על הדור השביעי , וחבל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Liad344

זה קריטי . מאוד. תוסיף 2-3  מחברות , ספר (או חוברת סיכומי הרצאות ) מים , מטען וזה כבד. הבעיה היא לא הדרך לאונ' הבעיה היא להסתובב עם התיק מהבוקר עד הערב. או לחזור  באמצע היום לדירה/מעונות ואז שוב לאונ' .. בכל מקרה לא הייתי קונה מחשב מעל 2 קילוגרם, וגם זה הרבה(אולי לא ל15'' אבל עדיין).

ברגע שהסוללה טעונה המחשב לא משתמש בה .. הכוח הולך ישירות למחשב (למה שיילך לסוללה? היא טעונה) מה שמשפיע זה חום , וטעינה לא נכונה, עדיף לטעון ל90-05 אחוז ולא לרוקן עד הסוף. בכל מקרה שהמחשב מסוגל לתת 4 שעות והסוללה יורדת 25 אחוז בשנתיים (שזה הרבה)  היא תחזיק 3 שעות , אבל אם היא מחזיקה 7 שעות והיא ירדה 25 אחוז זה יותר מורגש , כי זה כבר 5(ורבע) שעות.

המחשב ששלחת עם סוללה יחסית קטנה אז סביר יותר שיחזיק בערך 6 שעות . אני באמת לא מוצא משהו טוב שלא עולה המון המון כסף . חלק מהמחשבים לא עודכנו עדיין למעבדי הדור השמיני . ה latitude של דל הם אופציה טובה אבל הם עדיין על הדור השביעי , וחבל .

אחי יש מצב עוברים רגע לווצאפ?

זה המספר שלי 0544230170 שרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sharon Kats

כמה פעמיים יצא לו להיות בכיתה שאין שבא שקע?

בכל כיתה יש לפחות שקע אחד, הבעיה היא שכמעט תמיד יש כמה סטודנטים עם שרוצים לחבר את המחשב שלהם לאותו השקע...

אני אישית לא אוהב את התופעה של מחשבים ניידים בלימודים פשוט כי הם מסיחים את הדעת מההרצאות בכיתה. אני הסתדרתי במשך כמה שנים בלימודי הנדסת תוכנה בלי ולא הייתה לי בעיה. בבית היה לי מחשב נייח ועליו עבדתי. אם ממש יש צורך בגישה למחשב בזמן הלימודים - תמיד אפשר לגשת למעבדת מחשבים או במקרה הקיצוני - להשתמש בטלפון החכם. כאשר הייתי צריך לעקוב אחר המצגות בכיתה פשוט הייתי מוריד אותן מהאתר ומדפיס יום לפני ההרצאה - לדעתי זה יותר נוח ויעיל מאשר להשתמש במחשב , אבל זאת דעתי האישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...