newegg עושים משלוח ישיר לארץ - מחירים מוצגים בשקלים - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

newegg עושים משלוח ישיר לארץ - מחירים מוצגים בשקלים

Igor Mogilev

Recommended Posts

חבר'ה, רציתי לעדכן על איזה עניין מעניין, הזמנתי מניו אג כרטיס מסך של , ההזמנה התקבלה, ובוטלה יום אחרי, בגלל "verification issues", כדי להיות בטוח העתקתי את הפרטים לאמזון וביצעתי את ההזמנה שם עם אותו כרטיס ואותם פרטים, ועבד.

זה תואם את זה ששמעתי איפשהו (אולי פה אפילו?) שיום אחרי מתבטלת הזמנה.  זה התנהגות של פרסום פיתוי שמזכירה אתרים בארץ שנדחפים לראש הרשימה בזאפ עם מוצרים לא קיימים.  כמובן שיש להם affiliates, אבל זה היה בכיסוי שלהם דווקא.  גם אם הכל כשר וזו הייתה תקלה אמיתית אצלם, תנו להם לגהץ את הפרונט הישראלי שלהם מבאגים ושטויות חודש חודשיים לפני שאתם הולכים עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של assafb

חבר'ה, רציתי לעדכן על איזה עניין מעניין, הזמנתי מניו אג כרטיס מסך של EVGA, ההזמנה התקבלה, ובוטלה יום אחרי, בגלל "verification issues", כדי להיות בטוח העתקתי את הפרטים לאמזון וביצעתי את ההזמנה שם עם אותו כרטיס ואותם פרטים, ועבד.

זה תואם את זה ששמעתי איפשהו (אולי פה אפילו?) שיום אחרי מתבטלת הזמנה.  זה התנהגות של פרסום פיתוי שמזכירה אתרים בארץ שנדחפים לראש הרשימה בזאפ עם מוצרים לא קיימים.  כמובן שיש להם affiliates, אבל זה היה בכיסוי שלהם דווקא.  גם אם הכל כשר וזו הייתה תקלה אמיתית אצלם, תנו להם לגהץ את הפרונט הישראלי שלהם מבאגים ושטויות חודש חודשיים לפני שאתם הולכים עליהם.

אני דווקא הצלחתי להזמין ,אתה מדבר על ה1060GTX נכון?

המחירים עולים על כל הכרטיסי מסך כי יש מסה ענקית של אנשים שרוצים לעשות MINING.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של RiseFast

אני דווקא הצלחתי להזמין EVGA ,אתה מדבר על ה1060GTX נכון?

המחירים עולים על כל הכרטיסי מסך כי יש מסה ענקית של אנשים שרוצים לעשות MINING.

לא, אני מדבר על ה- 1080ti והשוק מלא בפרסום פיתוי על המוצרים האלה, אבל לא ציפיתי מניו-אג כי זה היה דרכם ישירות ולא מ-affiliate שלהם.  קניתי באמזון כי נמאס לי מרמאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של assafb

לא, אני מדבר על ה- 1080ti והשוק מלא בפרסום פיתוי על המוצרים האלה, אבל לא ציפיתי מניו-אג כי זה היה דרכם ישירות ולא מ-affiliate שלהם.  קניתי באמזון כי נמאס לי מרמאים.

באיזה מחיר קנית? ואיזה מחיר היה?

ה1060 היה ב180$ והוא באזור ה220$ כרגע, אני מדבר על הגרסאות הכי זולות בכמויות של מעל 5..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של RiseFast

באיזה מחיר קנית? ואיזה מחיר היה?

ה1060 היה ב180$ והוא באזור ה220$ כרגע, אני מדבר על הגרסאות הכי זולות בכמויות של מעל 5..

מחירים

אני לא יודע אם יש מה להשוות מבחינת מחירים כי לא בדקתי 1060 אלא 1080TI אז המחיר הוא במכפלות.  אבל אם סתם מעניין, קניתי באמזון EVGA SC 1080 ti black ב750 דולר.  היה גם FTW3 ב800 אבל פיספסתי אותו ועכשיו יש רק במחיר יקר בטירוף, רציתי FTW3 כי תכל'ס אני קונה לילדים מכונת ו-VR ואותי מעניין שקט.  אם יש לך סבלנות ואתה פריק של שקט אז הוא יחזור תוך ימים או שבועות, אם מעניין ביצועים בלבד אז כל 1080TI אותו דבר, ואז מה שקניתי טיפה יותר זול וזמין תמיד, טיפה רועש יותר אבל לא דרמטית.  אם לא אכפת לך אחריות, יש יופי של דברים מASUS ו-MSI.  אני "זקן" ובלוק מים נשמע לי לא אמין לאורך שנים, אבל עם בלוק מים גם נמכר סביב 800 וזמין, אז זה אחלה למי שפחות חששן.

תזמון

אציין שאנחנו בתקופה נוראית לרכישת , פשוט המחשב הישן קרס, היה הרבה יותר טוב לפני ממש מעט זמן, ויהיה יותר טוב מתישהו בקרוב בטח, כי זה לא סביר, הדור הבא יגיע, וה-top end כמו 1080ti יורד במחיר מהר בדר"כ כבר כשיש הכרזה או שמועות, אז אולי שווה לחכות, אולי לא. דבר אחד בטוח - עכשיו זה יקר.

ניו-אג

הזמינות בניו-אג הרבה יותר גבוהה, וזה די הפתיע אותי, כי חלק מהדגמים של 1080ti בזמינות נמוכה נורא, אבל אם יום אחרי אומרים לך שהעסקה נכשלה בגלל איזה "תקלת" verification שלא קורית באמזון שניה אחרי (וידאתי את הפרטים), אז למרות שזה לא בהכרח נכון, קורה יותר מדי עם 1080TI שאתרים מפרסמים מוצר לא זמין כדי למשוך אותך, מכדי שלא תחשוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שבוע (יום ג') הזמנתי מNEWEGG לוח אם של ASUS (דגם הספציפי עוד לא הופץ בארץ ), CPU (שמשום מה לא היה במלאי בחנויות שחיפשתי בארץ), ובאותה הזדמנות זכרונות ( 32G) של קורסאייר.

הזמנתי גם גוף של קורסאיר שמגיע מחברה אחרת(ANTOLINE) תחת האתר של NEWEGG

אתמול הגיעו הCPU והזכרונות.

היום קיבלתי במשלוח את לוח האם שהזמנתי.

גוף הקירור עדיין בגרמניה ולא באמת ניתן לעקב אחריו, גם אין עם מי לדבר (ניסיתי לברר).

לסיכום (זמני)

1. זמני הגעה טובים - אבל רק בהזמנה מNEWEGG עצמם (ולא מחברות אחרות באותו אתר)

2. מחיר לא יותר זול מהארץ (אלא אם עליתם על דיל מוצלח במיוחד)- בעיקר בשל המשלוח והמיסים בארץ.

3. מבחר גדול וזמינות גבוהה (לצערי יותר מבאמזון- שאיתם יש לי ניסיון מאד מוצלח)

נשאר לבדוק:

א. שהכל עובד, ומה קורה אם לא...

ב. שאם התחשיב של המסים היה מוגזם - יחזירו לי כסף (כמו שממש מדייקים בסנטים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום אחרי הפוסט הקודם, הגיע גם הקירור.

בניתי (לראשונה) את המחשב מחלקיו השונים.

הסתבכתי בכל הדרכים האפשריות עם הקירור, אבל

למרבה ההפתעה הוא (וגם המחשב) עובד.

בינתיים הגעתי רק ל5 גיגהרץ.

עדין לומד את העסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...