האם (ואיך) ניתן לעשות FORWARDING מרוכז לאימיילים? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם (ואיך) ניתן לעשות FORWARDING מרוכז לאימיילים?

avz

Recommended Posts

היי

התנתקתי (בשעה טובה) מהשרות של נטויז'ן. בתיבת המייל שהיתה בשימושי ישנם כ-800 מיילים שהייתי רוצה אם ניתן, להעביר לכתובת מייל אחרת ע"מ לשמור אותם.

נטויז'ן כמובן לא מוכנים לעשות את השרות הזה. האם ישנה דרך כלשהי להעביר את המיילים הללו לכתובת אחרת? להעביר אותם ידנית אחד אחד - זה לא מעשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם נמצאים על השרת של נטויז'ן (אם הם היו על המחשב שלי לא היתה בעיה בכלל). אני ניגש לתיבת הדואר שלי ע"י הכתובת ebox.co.il ולאחר מכן ע"י הקלדת שם משתמש וסיסמא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://tikun-pc.co.il/ARTICLE3.asp

בכללי ניתן להגדיר בחשבון מייל החדש שימשוך מיילים מחשבון אחר עם ההגדרות שבקישור, יכול להיות שתצטרך לסמן אותם כלא נקראו.

בכל מקרה הייתי מתחיל עם מה שבקישור, multicore יכול להיות שהם חסמו כי הוא התנתק מהם, מצד שני יש גישה לאתר.

בקיצור תנסה.

במידה ותצליח זה כבר יותר פשוט להעביר לחשבון החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה להסבר ולקישור. להסיר ספק - התיבה בנטויז'ן עדיין פעילה (עד סוף החודש). אני יכול להעביר משם מיילים, אבל כאמור אני יכול להעביר רק אחד בכל פעם, כך שזה לא מעשי לנוכח הכמות. האם באמצעות האאוטלוק ניתן לסמן כמות של מיילים ואז לעשות להם פורוורדינג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ימשוך את כל המיילים.

ליתר בטחון תסמן שלא ימחק מהשרת.

במידה ולא ימשוך תסמן אותם כלא נקראו.

אתה יכול גם להגדיר במייל החדש כמו שאמרתי שימשוך מתיבה קיימת.

בשלב הבא בלי קשר, במידה ויש נפח גדול תגדיר את תיבת הדואר שלך בכל המקומות כimap לא pop3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

ניסיתי את ההצעה של Help Support ואכן היא עבדה והעבירה לי כ-40 מיילים ואחר פסקה להעביר. האם יתכן שהשרת שלהם "חושב" שזו הורדה רובוטית ולכן עוצר את ההעברה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...