המלצה ושאלה בקשר למארז מסויים של Thermaltake - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה ושאלה בקשר למארז מסויים של Thermaltake

shiran0098

Recommended Posts

לקניית מחשב חדש תיכננתי ללכת על מארז cooler master cm690III. אך זה ישן ולא נמכר כבר לפחות איפה שאני קונה באייבורי או ksp.

כעת אני בבעיה עם המארז היות ורוב המארזים לא נראים לי כלל מבחינת המראה שלהם הרובוטי והעתידני. אני מחפשת אחד שנראה עדין ויפה כמו סוג המארז שציינתי של coolermaster 690 ועדיף גם שיהיה עשוי מפאנל של מין חורים כמוהו ולא אטום לגמרי במראה ובחומר שלו.

כמובן שגם חשוב מאוד שיהיה מארז טוב מבחינת שקט, סוגי וכמות מאווררים, חיבורים וכמות וגודל איחסון הכוננים. אך יחד עם זאת מראה החיצוני שלהם גם כן וזה דבר שקשה למצוא היום במארזים של היום.

האופצייה היחידה שנראית לי ומצאתי זה 

Thermaltake v71.

הוא מארז קצת יקר לי אבל אין לי ברירה אחרת. כמו כן אני צריכה מארז mid והוא full tower אבל נראה לי זה לא הכי משמעותי ,לא ? כי הגובה שלו 58 לעומת רוב מארזי הmid שבאים בגובה 50.

בקשר למארז הזה

האם הוא מארז טוב שאתם ממליצים עליו? 

המקום להתקנת כוננים נישלפים בקידמת המארז שיש לו , זה של דיסקים או דיסקטים ? ( כי משום מה בתמונה הם נראים קטנים מידי עבור כונני דיסקים)

ראיתי שהמאווררים שלו שנמצאים קדימה ולמעלה הם בצבע לד כחול והמאוורר האחורי הוא רגיל ללא לד. זה אפשרי במארז הזה לכבות את תאורת הלד? ( כי אני לא אוהבת מאווררים של לד).כי הבנתי שיש למעלה במארז לחצן בקר של המאווררים שניתן לשלוט בהם השאלה היא אם זה תקף גם לגבי תאורת הלד.

זה גם חשוב שהמארז יהיה שקט יחסית וזה מארז שבא בלי ספק. אז השאלה אם זה מארז שקט יחסית רלווטית פה ? 

הספק שארכוש הוא seasonic x series 650w 

נוכח כל מה שציינתי יש לכם אולי מארז אחר טוב נוסף להמליץ לי חוץ ממנו או שעדיף אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירה. לא אוהבת את המראה שלו.

הוא אטום מבחוץ וכמו שכבר ציינתי אני מעדיפה כזה שעשוי מפאנל של של מין חורים שמסננים את האבק.

דבר חשוב שלא ציינתי זה העדפה למארזים שניתן לשים בהם מקדימה כוננים של דיסקים וצורבים למרות שכבר היום כמעט ולא משתמשים והכל ב אבל למרות זאת טוב שיהיה את האפשרות הזאת. כמו המארזים thermaltake coolermaster

שציינתי שבהם יש אפשרות להלבשה והתקנה פשוטה של כונני דיסקים שנשלפים בקידמת המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המארז של , אכן יש לו אפשרות לשים 2 כונני 5.25 אינץ' (צורב / קורא דיסקים).

גם לי הפתחים נראים קטנים מדי, אבל זה מה שרשום.

אבל לדעתי אם לא צריך FullTower אז תלכי על MidTower. פשוט צריך למצוא מה שהכי יתאים לך.

המארז גם די כבד ושוקל 13 ק"ג.

אני חושב שיש עם עיצוב עדין. ולגבי אפשרות לכונן דיסקים, אפשר לחבר צורב או קורא דיסקים חיצוני, לא חייב פנימי. אם זאת אפשרות מבחינתך אז יהיו לך יותר אפשרויות בחירה.

יש עם מסנני אבק, למארזים בהם יש אותם: יש כאילו ששם המסננן נמצא מקדימה, או בתחתית המארז וכו... תלוי אפה מאווררי ה Intake נמצאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

b3ta0

תודה על המענה.

1. מניסיון או ידע ממישהו שיש לו את המארז הזה, האם המארז הזה שהוא די יקר טוב לדעתך? האם הוא שווה את הסכום שהוא עולה?

2. בנוגע למאווררים זה ממש חשוב לי לדעת, האם בלחצן הבקר של המאווררים שבראש המארז, ניתן גם לשלוט על תאורת הלד של המאווררים ולכבות אותה? 

איך אני יכולה לברר אם ניתן לעשות זאת?

לשאלתך במארז הזה יש 4 מאווררים (1 מאוורר 14 רגיל ללא תאורה מאחורה, 2 מאווררים 20 ס"מ לד כחול מקדימה ומאוורר 1 20 ס"מ לד כחול למעלה )

לגבי מסנני אבק אני מעדיפה מארז שעשוי מפאנל של חורים ברובו או לפחות בכל החלק הקידמי והעליון. כמו כן נראה לי שאני מעדיפה כונן דיסקים פנימי יותר מאשר חיצוני אלא אם כן יהיה מארז שעונה על כל הדרישות כולל המראה חיצוני שלו ואז כן אפשר להתפשר רק בנוגע לכונן.

3.  דבר שציינת שלא ידעתי זה משקל כבד של המארז שהוא 13 קג. אין לי מושג ואני לא מבינה בזה, אבל זה נחשב ממש כבד?  מה המשקל שאמור להיות בסדר למארז ומהו המשקל הממוצע בדרך כלל של רוב מארזי הmid ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משקל למארז Mid Tower הוא משהו כמו 9 קילו... לפחות שלי שוקל כך, וכמה אחרים שבדקתי.

לגבי התאורה של המאווררים, נדמה לי שאפשר לכבות אותם:

אם תסתכלי באמצע העמוד בסיקור של המארז פה: http://www.legitreviews.com/thermaltake-core-v71-full-tower-case-review_147567/3

רשום וגם רואים שיש " fan LED button " שאמור לכבות את הלדים. אולי תוכלי לשאול גם בחנות לוודא זאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של shiran0098

b3ta0

תודה על המענה.

1. מניסיון או ידע ממישהו שיש לו את המארז הזה, האם המארז הזה שהוא די יקר טוב לדעתך? האם הוא שווה את הסכום שהוא עולה?

2. בנוגע למאווררים זה ממש חשוב לי לדעת, האם בלחצן הבקר של המאווררים שבראש המארז, ניתן גם לשלוט על תאורת הלד של המאווררים ולכבות אותה? 

איך אני יכולה לברר אם ניתן לעשות זאת?

לשאלתך במארז הזה יש 4 מאווררים (1 מאוורר 14 רגיל ללא תאורה מאחורה, 2 מאווררים 20 ס"מ לד כחול מקדימה ומאוורר 1 20 ס"מ לד כחול למעלה )

לגבי מסנני אבק אני מעדיפה מארז שעשוי מפאנל של חורים ברובו או לפחות בכל החלק הקידמי והעליון. כמו כן נראה לי שאני מעדיפה כונן דיסקים פנימי יותר מאשר חיצוני אלא אם כן יהיה מארז שעונה על כל הדרישות כולל המראה חיצוני שלו ואז כן אפשר להתפשר רק בנוגע לכונן.

3.  דבר שציינת שלא ידעתי זה משקל כבד של המארז שהוא 13 קג. אין לי מושג ואני לא מבינה בזה, אבל זה נחשב ממש כבד?  מה המשקל שאמור להיות בסדר למארז ומהו המשקל הממוצע בדרך כלל של רוב מארזי הmid ?

לדעתי תבדקי את הthermaltake x31 או את הcorsair 540/740 יעלו פחות משמעותית מהv71 ויציעו הרבה יותר בתמורה , בcorsair כל עניין הפילטרים הנשלפים עובד קצת יותר טוב ( מנסיון היה לי את ה540) והx31 תכלס בעל פילטרים על כל הפתחים ומציע יותר אפשרויות מודולריות ( היה לי את הx71 שהוא הגרסה הגדולה בעלת תא תחתון נוסף לx31 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...