מגן ברקים ונחשולי מתח - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מגן ברקים ונחשולי מתח

יוסףא

Recommended Posts

VDP הוא בעל השהייה של 10 שניות, ולכן מתאים רק להגנה על מחשבים וציוד נלווה, וכן אלקטרוניקה בידורית, איפה שאתה לא רוצה לחכות יותר מדי זמן לאחר נפילת מתח. השהייה של 10 שניות, זה מעט מדי בשביל מקררים ומזגנים.

VDPS הוא בעל השהייה של 4 דקות, שזה יותר מדי זמן בשביל מחשבים/ציוד נלווה, ואלקטרוניקה בידורית, ולכן מומלץ למכשירי חשמל עם פיקוד אלקטרוני וכן מקררים ומזגנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
ציטוט של יוסףא

אכן בברימג יש, הם מוכרים אחד ב-240 ש"ח. אז מצאתי את רטפון בע"מ הם מכרו לי 5 כאלו יחד עם משלוח יצא 193 ש"ח לאחד. 3 שנות אחריות.

הם כבר מורכבים על המכשירים שלי.

איזה דגמים קנית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של יוסףא

קניתי את שני הדגמים של Q-Protector של חברת Q-Trade (דגמי VDP ו-VDPS) שניים (VDP) היו מיועדים למכונת כביסה ו/או יבוש ולמקרר

ושלושת האחרים (VDPS) למחשבים. 

אפשר קישור בבקשה למה שקנית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dor123

הם עושים את העבודה.

מעלי כתב dor123 t, הציטוט הזה

VDP הוא בעל השהייה של 10 שניות, ולכן מתאים רק להגנה על מחשבים וציוד נלווה, קונסולות וכן אלקטרוניקה בידורית, איפה שאתה לא רוצה לחכות יותר מדי זמן לאחר נפילת מתח. השהייה של 10 שניות, זה מעט מדי בשביל מקררים ומזגנים.

VDPS הוא בעל השהייה של 4 דקות, שזה יותר מדי זמן בשביל מחשבים/ציוד נלווה, קונסולות ואלקטרוניקה בידורית, ולכן מומלץ למכשירי חשמל עם פיקוד אלקטרוני וכן מקררים ומזגנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של יוסףא

הם עושים את העבודה.

מעלי כתב dor123 t, הציטוט הזה

VDP הוא בעל השהייה של 10 שניות, ולכן מתאים רק להגנה על מחשבים וציוד נלווה, קונסולות וכן אלקטרוניקה בידורית, איפה שאתה לא רוצה לחכות יותר מדי זמן לאחר נפילת מתח. השהייה של 10 שניות, זה מעט מדי בשביל מקררים ומזגנים.

VDPS הוא בעל השהייה של 4 דקות, שזה יותר מדי זמן בשביל מחשבים/ציוד נלווה, קונסולות ואלקטרוניקה בידורית, ולכן מומלץ למכשירי חשמל עם פיקוד אלקטרוני וכן מקררים ומזגנים.

רשמת שקנית VDPS למחשבים וזה עם 4 דקות השהייה , זה לא הרבה זמן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של יוסףא

למחשבים קניתי את אלו עם ההשהייה הקצרה של 10 שניות VDP ולמכשירים החשמליים את ה-VDPS. 

למעלה רשמת שקנית דווקא את VDPS למחשבים ואת VDP למכשירי חשמל ...

אני ממש התבלבלתי איזה סוג זה מה , יש מצב אתה בודק שוב אצלך על המגנים עצמים ורושם לי ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...