ה-Surface Book 2 מושק, בצל הבעיות הטכניות של קודמיו - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-Surface Book 2 מושק, בצל הבעיות הטכניות של קודמיו

yonatan.mendelson

Recommended Posts

נו באמת, מיקרוסופט מוציאה מוצר "מגניב" כל כמה חודשים, עושה מזה רווחים בחצי שנה הראשונה במחירים גבוהים, ואחר כך עוברת למוצר הבא. זה השיטה שלה. היא דוחפת גימיקים אבל אין באמת הרבה חשיבה מאחוריי המוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום המצב השתנה הסורפייס מראה חדשנות ויוקרה מספיק לראות את המכשיר הזה והסורפייס סטודיו ולראות את החדשנות לעומת אפל זה לא אני אומר את זה זה כמעט כל העולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפל מוציאה מוצרים חדשים אוליי פעמיים בשנה. התחילו בליצ של הוצאת מוצרי יוקרה כל חודש.

לכן אני בספק אם באמת המוצרים האלה טובים, ולא רק בליצ של מוצרי הייפ ריגעיים שנועדו לגרום לכמות לא גדולה של אנשים לקנות מוצרים יקרים בזמן קצר. ואז לעבור לבליצ הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק הסרפייס, גם מוצרים אחרים. לפאטופים למיניהם.

אפל לא מוציאה מוצרים בקצב כזה, אפילו לא מתקרב.

לא ייתכן שכל 4 חודשים תצטרך להחליף את הסורפייס, זה אומר שהספרייס שקנית לא היה כזה טוב מלחתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיניין הוא שלא ייתכן שמוציאים לך את המוצר הטוב ביותר כשפחות מחצי שנה מוציאים לך עוד מוצר הטוב ביותר.

נראה שיש פה אסטרטגיה של הצפה של מוצרי פרימייומים מבלי שמשקיעים מחשבה במוצרים עצמם. אלא כל פעם מתמקדים באיזה גימיק או איזה SPEC מיוחד כדי ליצור הייפ.

גם לנוכח ההיסטוריה של אני לא כזה מאמין שהם באמת מנסים ליצור מוצרים טובים באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...