רכישת מסך גיימינג, מה קונים ? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת מסך גיימינג, מה קונים ?

Ziv87

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מתעניין לרכוש מסך כבר כמה חודשים ולא מצליח להחליט, השימוש במסך יהיה לצורכי FPS GAMES כמו PUBG / OVERWATCH

רציתי מסך 27 אינץ' לקבל חוויית משחק גבוהה יותר 1440p לפחות.. עם מינימום 144HZ אבל ראיתי מלא וסטרימרים עם 24 אינץ' על 1080p..

תודה על העזרה מראש!

מפרט טכני נייח:

Corsair 780T

I7-7700K OVERCLOCKED 4.9

32GB 3000mhz dominator

Asus z270 maximus ix code

NVIDIA 1080TI OC SWIFT 11G

Seasonic Platinum-860 860W

Samsung EVO 840 128GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בזה : 
https://www.asus.com/us/Monitors/ROG-SWIFT-PG279Q/

27 אינץ'
הוא עלה לי 3750 ש'ח, יש בו , 165 HZ , פאנל IPS 
אני משחק OVERWATCH על 175 FPS על 2K רזולוציה על ULTRA רואים מפחיד
יצאו היום עוד כל מיני מסכים חדשים יכול להיות שירד לו המחיר, אם אתה ממש צפוף בתקציב יש את אותו מסך עם פאנל TN שזה פחות טוב מבחינת זויות , אבל אם אתה משחק והמסך ממש מולך זה לא כזה הבדל משמעותי, פשוט לא תוכל לשכב ולראות סרטים  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ziv87

שללתי מראש 34 אינץ' כי זה לא אפקטיבי לFPS ממה שקראתי..

אני יודע שאני צריך GSYNC כי אני משתמש בNVIDIA והעדפה היא ל27 תקציב באיזור ה3000 פלוס מינוס.

למה לא אפקטיבי?

ה- PG279Q מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שמחפש GSYNC השוק על הפנים כרגע אבל יש דיבור שבשנה הקרובה ההיצע הולך לצמוח משמעותית והמחירים ירדו.

אם הכיוון זה 2K GSYNC 27 אז זה הוצאה של מעל 3500.

מבחינת מה מתאים, זה תלוי למה אתה רגיל - קשה לחזור ל-24' אחרי שהתרגלת ל-27, אבל אם המסך הנוכחי שלך 24 ומטה אז זו בעיה שלא קיימת בשבילך ומן הסתם 24 יהיה יותר זול.

לגבי רזולוציה - יש לך כ. מסך מפלצת שלא מנוצל מספיק על מסך FHD אז זה סוג של מכוון את עצמו למסקנה של "למה רכשת 1080 TI אם אתה לא באמת מרוויח היכולות שלו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא רוצה לשחק על 144HZ, אפילו ברזולוצית FHD HIGH-END  כמו 1080TI או 1080 יכולים להתקשות בקצב פרימיים כזה.

יש על זה אין ספור סרטונים\בדיקות.

הנה בחיפוש זריז ובדיוק במשחק שהוא משחק - PUBG . ממוצע של 75 FPS על הגדרות אולטרה ב FHD עם 1080TI

תעביר ל 3:17

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יותר תעודת עניות למפתחי המשחק מאשר עדות ליכולות של הכרטיס.

באופן עקבי, משחקים שיוצאים ממפתחים רציניים ומנוסים מציגים תוצאות מרשימות ביותר.

ובל נשכח שקצב רענון גבוהה חשוב במיוחד במשחקי fps שבהם התזוזה משמעותית מהירה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...