מסך מרצד עם GTX 1080 TI - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך מרצד עם GTX 1080 TI

catsmonster

Recommended Posts

היי, יש לי מפלצת ביצועים חדשה, GTX 1080TI MSI Gaming X מעבד i7 7700k ולוח אם Prime z270-a.

חיברתי אל הכרטיס מסך שלושה מסכים ואני מנסה לשחק בעזרת שימוש ב- PhysX surround דרך הדרייברים של .

רוב הזמן אין לי בעיות ואני משחק ככה, אבל בחלק מהמשחקים שאני מנסה - לדוגמה 1, Dishonored 2 ו- Just Cause 3 אני נתקל מדי פעם בתופעה שבה המסך האמצעי פתאום מתחיל לרצד כמו טלוויזיה משנות ה-90 עם שלג וצבעים. כאשר אני משנה את ההגדרות של המשחק, הבעיה מיד נפתרת, אך לפעמים אחרי יציאה ממשחק הווינדוס עצמו נראה ככה. (יש לציין ששני המסכים האחרים המחוברים נראים נורמלי לחלוטין בזמן שהאמצעי מרצד). כאשר אני בווינדוס, לאחר ביטול של PhysX surround והגדרה של המסכים כרגיל מההגדרות של ווינדוס, נעלמת הבעיה. זה לא בעיה קריטית מהבחינה שאני יכול להתגבר עליה, אבל היא מאוד מוזרה ומציקה ואני אשמח לשמוע אם מישהו מכיר בעיה כזאת. אציין שיש לי את הדרייברים החדשים ביותר של Nvidia, וכן מעודכן לגירסה החדשה ביותר.

כמו כן, בעיה נוספת עם PhysX surround, אך לא קשורה לבעיה שתיארתי קודם, היא לראות סרטונים כאשר אני במצב מסך מלא. רואים תמיד את השורת משימות של למטה, ואי אפשר באמת להשתמש בעכבר כמו שצריך (לא מצליח ללחוץ על הניווט בתוך הסרטון כאשר אני במסך מלא - גם לא ביוטיוב וגם לא בנטפליקס). כאשר אני מבטל את PhysX Surround, אני יכול להשתמש בשלושה מסכים בלי בעיות - אבל זה מאוד מציק כל הזמן לבטל ולאפשר את ההגדרה הזאת כשאני בוחר אם אני רוצה לשחק או לראות סרטונים... התחושת בטן שלי היא שמדובר פשוט בדרייברים לא בשלים, אבל אולי מישהו נתקל כבר בבעיה ומכיר פיתרון.

תודה מראש לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...