רוצה לשדרג את המעבד שלי ב1500+ - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לשדרג את המעבד שלי ב1500+

Lord Flacko

Recommended Posts

שלום,
אני רוצה לשדרג את המעבד שלי בתקציב הוא בערך 1500 אפשר יותר למשהו יותר חזק ורציתי לקבל הצעות על שונים
המפרט שלי הוא
מעבד: Intel I5 6500
לוח אם: Gigabyte ga-b150m-hd3
זיכרון: 16 גיגה ראם 
כרטיס מסך: gtx 980TI

אני לרוב משחק CSGO PUBG GTAV וכו
תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. מדוע אתה רוצה לשדרג את המעבד? האם אתה מבחין באיטיות כלשהי? איך קבעת שהמעבד הוא זה שמגביל אותך?

ב. בעמוד התמיכה של לוח האם GA-B150M-HD3 אפשר לראות את רשימת המעבדים שניתן להתקין בו. אתה למעשה מוגבל למעבדים מהדור השישי (Skylake) והשביעי (Kaby Lake) של , כך שבוודאות לא תוכל לשדרג למעבד מהדור הנוכחי (השמיני, Coffee Lake) של .

ג. כרגע יש לך מעבד i5 מהדור השישי. ההבדל בביצועים בין מעבדי הדור השישי למעבדי הדור השביעי הוא דיי קטן כך שלא בטוח שתרגיש בהבדל אם תשדרג למעבד i5 מהדור השביעי. מכאן שהשידרוג היחיד שאיתו אולי תרגיש בהבדל הוא למעבד i7 מהדור השישי או השביעי.

ד. אם אתה בכל זאת רוצה לשדרג למעבד מהדור השמיני אתה תצטרך להחליף גם את לוח האם. אני חייב לציין ששדרוג כזה כנראה יהיה בזבוז כסף ברוב המקרים ולכן אני לא הייתי ממליץ לבצעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Lord Flacko

בכדי לשדרג את המחשב בלי סיבה מיוחדת... או שעדיף לחכות קצת?

שידרוג למטרות שידרוג הוא חסר טעם, במיוחד אם לא תקבל תוספת ביצועים מורגשת ואם המעבד הנוכחי שלך לא מגביל אותך. אני הייתי מציע לך לחכות מספר שנים ורק אז לשדרג, שכן דיי בטוח שהמעבד שלך לא ייחשב "איטי" בשנה-שנתיים הקרובות.

אגב, מעניין אותי לדעת - אם היית מחליף את לוח האם והמעבד מה היית עושה עם החומרה שהוחלפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Lord Flacko

היית ממליץ לשדרג לI7 7700K ? או שעדיף לחכות קצת לחסוך עוד כסף ואז להחליף גם מעבד וגם לוח אם?

גם אם תחליט לשדרג בסוף, לא למעבד K שכן אתה משלם יותר על יכולת שאינך יכול לעשות עם הלוח אם שלך.

האם כדאי לשדרג לI7 7700 ? 

תלוי מה אתה עושה במחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של smalul

שידרוג למטרות שידרוג הוא חסר טעם, במיוחד אם לא תקבל תוספת ביצועים מורגשת ואם המעבד הנוכחי שלך לא מגביל אותך. אני הייתי מציע לך לחכות מספר שנים ורק אז לשדרג, שכן דיי בטוח שהמעבד שלך לא ייחשב "איטי" בשנה-שנתיים הקרובות.

אגב, מעניין אותי לדעת - אם היית מחליף את לוח האם והמעבד מה היית עושה עם החומרה שהוחלפה?

האמת שלא בטוח, יש לי פה מחשב ישן שאולי הייתי שם אותם שם (אם החלקים תואמים כמובן) ואם לא הייתי מנסה לראות אולי מישהו ירצה לקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...