מה דעתכם? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם?

Naor2231

Recommended Posts

אני עם חומרה דיי מפלצתית - 

Evga 1080ti ftw 3

8700k overclocked delided - 5ghz

16gb 3200mhz

והמסך שברשותי כרגע הוא u28e590d רכשתי אותו בגלל ה4k כמובן.

ועוד שבועיים בערך יגיע אליי Lg 34UC79G-B מסך FHD 34 אינצ UltraWide עם 144hz עם פאנל .

מה אתם חושבים על השילוב לגיימינג?

דיי מתבאס שהאוחטרה וייד הוא רק fhd אבל לצערי קשה למצוא מסך עם רזולוציית  2k שהוא גם ultrawide וגם 144hz במחיר שפוי.

רכשתי אותו מאמזון ב3 אלף לאחר מיסים והכל.

לדעתכם אהנה מגיימינג כבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך מקבל ביקורות טובות בסה"כ למעט העובדה שהוא יקר ביחס לרזולוציה שהוא מציע.

אני רק תוהה למה הזמנת ספציפית את המסך הזה כשרכשת כרטיס 1080TI FTW3 של .

המסך שקנית תומך בFREESYNC של בניגוד ל34UC89G-B שהוא "אחיו" ותומך בG-SYNC.

כבר הוצאת סכום נכבד על כרטיס מסך איכותי וגם לא מעט על מסך - למה לא לקחת מסך שיינצל את מלוא הטכנולוגיות שנתמכות בכרטיס?

אין במה שאני אומר איזושהי ביקורת או פלישה לארנק שלך -מדובר על הוצאה לא קטנה אבל אם יש לך את היכולת הכלכלית, לא כדאי כבר להשקיע במסך שיינצל את הכרטיס שלך כמה שאפשר?

וזו כבר כן ביקורת לגבי הפוסט הזה והפוסט השני שכתבת - התייעצות לגבי משהו שכבר רכשת - זה "עקר" וקצת חסר טעם... התייעצות עושים לפני שרוכשים, שומעים חוות דעת של אנשים וכד'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של XTZ-Mike

המסך מקבל ביקורות טובות בסה"כ למעט העובדה שהוא יקר ביחס לרזולוציה שהוא מציע.

אני רק תוהה למה הזמנת ספציפית את המסך הזה כשרכשת כרטיס 1080TI FTW3 של EVGA.

המסך שקנית תומך בFREESYNC של AMD בניגוד ל34UC89G-B שהוא "אחיו" ותומך בG-SYNC.

כבר הוצאת סכום נכבד על כרטיס מסך איכותי וגם לא מעט על מסך - למה לא לקחת מסך שיינצל את מלוא הטכנולוגיות שנתמכות בכרטיס?

אין במה שאני אומר איזושהי ביקורת או פלישה לארנק שלך -מדובר על הוצאה לא קטנה אבל אם יש לך את היכולת הכלכלית, לא כדאי כבר להשקיע במסך שיינצל את הכרטיס שלך כמה שאפשר?

וזו כבר כן ביקורת לגבי הפוסט הזה והפוסט השני שכתבת - התייעצות לגבי משהו שכבר רכשת - זה "עקר" וקצת חסר טעם... התייעצות עושים לפני שרוכשים, שומעים חוות דעת של אנשים וכד'.

היי, קודם כל תודה רבה על התגובה המפורטת.

הרכישה של המסך עוד ניתנת לביטול בגלל זה אני שואל.

לגבי הG-Sync אחרי הרבה מחקר גיליתי שכאשר משחקים בפריימים גבוהים כמו שהכרטיס מסך שלי יצליח לייצר אז הגי סינק לא הכי יעיל.

וגם פשוט קשה לי להוציא סכום כל כך גדול(יחסית) על תכונה אחת כשהמקבילה שלה מגיעה בסכומים הרבה פחות גדולים, מרגיש לי ממש כמו עקיצה.

לצורך העיניין, את המסך רכשתי ב840 דולר לאחר מסים משלוח והכל

לעומת זאת המסך שהצעת לי עם הגי סינק עולה כמעט 1200 דולר.

זה הפרש פסיכי בשביל תכונה אחת שבמילא לא תשנה עולמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Naor2231

היי, קודם כל תודה רבה על התגובה המפורטת.

הרכישה של המסך עוד ניתנת לביטול בגלל זה אני שואל.

לגבי הG-Sync אחרי הרבה מחקר גיליתי שכאשר משחקים בפריימים גבוהים כמו שהכרטיס מסך שלי יצליח לייצר אז הגי סינק לא הכי יעיל.

וגם פשוט קשה לי להוציא סכום כל כך גדול(יחסית) על תכונה אחת כשהמקבילה שלה מגיעה בסכומים הרבה פחות גדולים, מרגיש לי ממש כמו עקיצה.

לצורך העיניין, את המסך רכשתי ב840 דולר לאחר מסים משלוח והכל

לעומת זאת המסך שהצעת לי עם הגי סינק עולה כמעט 1200 דולר.

זה הפרש פסיכי בשביל תכונה אחת שבמילא לא תשנה עולמות

אתה בטוח שזה לא ההפך? ככל שה-FPS גבוהה יותר כך ה-tearing גם מורגש יותר? תקנו אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Zeev86

אתה בטוח שזה לא ההפך? ככל שה-FPS גבוהה יותר כך ה-tearing גם מורגש יותר? תקנו אותי אם אני טועה.

אני עד כמה שידוע לי, הtearing קורה שיש הפרש בין הפריימים שהכרטיס מסך שלך מייצר לבין הפריימים שהמסך שלך מסוגל להציג.

לדעתי זה קורה שהפריימים שהכרטיס מסך מייצר גבוהים יותר ממה שהמסך יכול להציג תקנו אותי אם אני טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי היא לא מקצועית אז אל תקח אותה יותר מידי ברצינות.

אני גם קראתי קצת על המסכים שיש היום בשוק כדי לדעת מה יתאים לי, וכשקראתי על הg-sync מה שהבנתי זה שזו שלמעשה תעזור נגד קריעות במסך רק כאשר הכרטיס מסך שלך יספק פחות פריימים מהמסך שלך.

עכשיו אם תשחק במשחק שלא מאמצים את הכרטיס מסך יותר מידי(cs go) אז אין לך צורך בזה אבל אם תלך על המשחקים הכבדים ביותר אז רוב הסיכויים שאפילו עם כרטיס המסך החזק שלך עדיין המסך יספק יותר פריימים(בהנחה שיש לך 144 hz)ופה הg-sync יעזור נגד קריעות.

לפני מה שהבנתי הטכנולוגיה הזאת למעשה מאזנת בין הפריימים של הכרטיס מסך ושל המסך שלך והיא מורידה את hz של המסך בשביל האיזון הזה.

אבל תזכור ככלל שכדי שהטכנולוגיה הזאת תעזור לך אתה צריך שהמסך יספק יותר פריימים ממה שהכרטיס מסך יספק.

עוד פעם אני מדגיש שזה מה שקראתי באינטרנט וחשבתי שזה לנכון לרשום את זה כאן אבל אני לא הכי מבין בשביל לתת לך המלצה, זה מה שאני הבנתי כשקראתי על הטכנולוגיה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...