קניתי RANGE EXTENDER של TPLINK. רציתי לדעת אם הוא מאובטח - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי RANGE EXTENDER של TPLINK. רציתי לדעת אם הוא מאובטח

רון88

Recommended Posts

השאלה היא בגלל הפרסום אתמול של פרצת האבטחה של הWIFI

אז ככה. כרגע אני לא משתמש בWIFI בבית אבל ברגע שיהיה עדכון לנתב אני כן אשתמש.

השאלה היא בנוגע למאריך הטווח של טיפילינק (WA850RE)

הוא יעבוד מאובטח יחסית לבעיה או שהוא מוצר שאין יותר מדי מה לעשות איתו מהבחינה הזאת וכדאי להחזיר ל-KSP?

אודה לתשובות

:)

נ.ב.

עדיין לא פתחתי את האריזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אתמול כתבת את זה בערך בפורומים

אז אתה אומר שהציוד לא נגוע אלא רק הטלפונים או המחשבים...?

זאת אומרת שאין שום בעיה עם המוצר המדובר? כי הבנתי שזה התקן שהוא בעייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל RANGE EXTENDER כזה הוא לא רק נקודת גישה אלא באותו זמן גם קליינט אז הוא כן חשוף לאותה פרצה, כל ראוטר שאתה מפעיל בתור REPEATER יש לו את אותה בעיה בדיוק וצריך גם הוא עדכון. ספציפית לגבי המכשיר הזה tp-link בינתיים לא הוציאו שום הודעה לגבי עדכונים למכשירים שלהם.

אחת המטרות של התקן היא להבטיח שמי שעומד בו מוגן ולכן בהחלט יש בעיה בתקן כי הוא מוגדר ככה שגם מימוש מדוייק ונכון שלו לא מונע את פרצת האבטחה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

אבל RANGE EXTENDER כזה הוא לא רק נקודת גישה אלא באותו זמן גם קליינט אז הוא כן חשוף לאותה פרצה, כל ראוטר שאתה מפעיל בתור REPEATER יש לו את אותה בעיה בדיוק וצריך גם הוא עדכון. ספציפית לגבי המכשיר הזה tp-link בינתיים לא הוציאו שום הודעה לגבי עדכונים למכשירים שלהם.

אחת המטרות של התקן היא להבטיח שמי שעומד בו מוגן ולכן בהחלט יש בעיה בתקן כי הוא מוגדר ככה שגם מימוש מדוייק ונכון שלו לא מונע את פרצת האבטחה הזאת.

אז אם ככה אני אולי אחזיר את המוצר לעת עתה.

במילא אין לי FIRMWARE מקורי בנתב ואני לא יודע אם הוא יעבוד עם הFIRMWARE המתקדם ששמתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מגלה היסטריה מיותרת.  כדי להשתמש בחולשה הזו צריך כלי תוכנה יעודיים (שעדיין לא קיימים בצורה מסודרת) והתוקף צריך להיות בטווח הקליטה של הנתב שלך.  אם אתה אדם מן השורה אין סיבה שדווקא אותך יחפשו - יש הרבה מטרות הרבה יותר אטרקטיביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תודה. אתה צודק.

:)

עריכה:

אם קראתי לEXTENDER באותו שם של WIFI כמו הנתב אז זה יכול ליצור איזה בעיות כלשהן?

הדרך הנכונה זה לתת לזה את אותו שם של הנתב? וכמובן אז אותה סיסמא?

אגב. היתה לי תקלה כרגע ניתן להגדיר את המוצר רק דרך האפליקציה לסמארטפון ולא דרך הדפדפן. איך מחזירים את המצב לקדמותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...