מחפש ספק חדש ~450 ש"ח 650W - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש ספק חדש ~450 ש"ח 650W

IdolAdmin

Recommended Posts

הסיפור מתחיל ב

".Power supply surges detected during the previous power on"
" anti surge was triggered to protect system from unstable power supply unit!

ויגמר בזה שיהיה לי ספק חדש.

לצערי אני עדיין בספקות אם זה הספק או רכיב אחר ובגלל שאני לא משיג ספק לבדיקה שיתאים לכרטיס מסך שלי, אני כנראה אקנה פשוט ספק חדש.

אני רוצה ספק אמין ויציב!! לא חשוב לי שלא יהיה שקט, כנראה אני צריך 650W, ורצוי שיהיה יעיל אנרגטית אם לא מקפיץ את המחיר יותר מידי.. 

הייתי מעדיף לקנות מאמזון או אם יוצא משתלם, נמאס לי להכנס לKSP...

בנתיים הסתכלתי על אלה שקצת מעל התקציב אבל אם הם שווים את זה אקנה אותם, אבל נראה לי קצת התפזרתי איתם כי הסתכלתי לפי הכי נמכרים..:

EVGA SuperNOVA 650 G3, 220-G3-0650-Y1, 80+ GOLD, 650W Fully Modular

520 ש"ח

EVGA SuperNOVA 650 P2 220-P2-0650-X1 80+ PLATINUM 650W Fully Modular

570 ש"ח

CORSAIR RMx Series RM650X 650W 80 PLUS GOLD Haswell Ready Full Modular ATX12V & EPS12V

528 ש"ח אותו מחיר בפלונטר

תודה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

או ביטול Anti Surge בביוס... אם יש לך ספק כח איכותי, זאת אופציה לוותר על המנגנון. לא בריאה, ולא בהמלצתי, אבל זה משמיש את המחשב

גם ניסיתי, יותר נכון אחרי העידכון ביוס זה היה כבוי, ואז המחשב מתרסט רק בלי לכתוב את הסיבה.

אני אציין גם שזה משתחזר בדרך קבע כאשר אני מפעיל משחק באיכות גבוהה, star wars מקריס עוד בmanu.

רק במאמץ זה קורה, עבודה רגילה במחשב, זה לא קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין. רק בשביל לודא שזו הבעיה הייתי מנסה להוציא את כרטיס המסך ולבדוק שוב. בכל מקרה בין הספקים שהצעת ה-RMX מומלץ, למרות שלדעתי 650W זה קצת אוברקיל למערכת שצורכת במשחק כ-250 וואט כמו שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אני מבין. רק בשביל לודא שזו הבעיה הייתי מנסה להוציא את כרטיס המסך ולבדוק שוב. בכל מקרה בין הספקים שהצעת ה-RMX מומלץ, למרות שלדעתי 650W זה קצת אוברקיל למערכת שצורכת במשחק כ-250 וואט כמו שלך

עשיתי חישוב הספק ובאמת יצא לי אזור ה 300W אבל אולי יש הבדל במאמץ כי רק אז יש לו קפיצות אז רציתי להיות מכוסה בצד הזה.

אני אנסה עם כרטיס מסך אחר בתקווה שזה גם יקרוס, יכול להיות שאיתו במאמץ הוא לא יגיע להספק של ה GTX970 ואז לא אדע אם הבעיה בכרטיס מסך או הספק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב סופית הבעיה 100% עם הספק.

החלפתי את הכרטיס מסך שלי ב GTX560 והמחשב עדיין קרס אז זה לא הכרטיס מסך.

עם הכרטיס הזה החלפתי לספק אחר ואין יותר קריסות.

מסתבר שנשארו לי עוד חודשיים אחריות עליו אז ביום ראשון אשלח אותו לתיקון.

ומסתבר שהספק התקול שהיה במחשב זה בכלל SeaSonic SSP-450RT, את ה Thermaltake TR2-550 PP החלפתי בגלל שהוא התחיל להרעיש ואיתו אני עובד עכשיו עד שיחזור מתיקון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...